Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

на фона на положителните прогнози за руската икономика Автоваз увеличи бройките в производството на Лада Веста и xRay


1447428040_2.jpg



1447428089_7.jpg
 
От: От: От: Произведено в Русия

ЕС помоли Русия да не налага ембарго върху вноса от Украйна от началото на следващата година.

Напомням, че от другата година почва да действа новият режим на безмитен внос от ЕС за Украйна. В същото време Украйна все още е със статут на членка на ОНД, т.е. тя може да внася безмитно в страните от тази общност. Което означава, че стоките, които Украйна внася от ЕС, веднага ще бъдат засилени към по-богатите руски и казахстански пазари. Безмитно.

Не мога да разбера тези бюрократи в ЕС действително ли са толкова тъпи или просто са свръхнагли. Ако искат взаимен безмитен режим с Русия - да заповядат и да преговарят като добри търговци. Ама да се правят на улави и то по време на санкции...

Введение в отношении Украины режима наибольшего благоприятствования, то есть обычного торгового режима, вместо преференциального не может считаться санкциями или эмбарго, заявил постпред РФ при Евросоюзе Владимир Чижов.

РИА Новости http://ria.ru/economy/20151113/1320071425.html
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Работех във фирма която произвеждаше ЕЛ инсталациите на Рено, в случая това горе е Рено.
Та брак нямаше, всичко минаваше, може да се каже никакви изисквания за съответствие с Кит матрицата по която се сглобява. Отстоянието Рено - 1см, Мерцедес, WV - 1мм.
Та кво ми го хвалиш тоя боклук?
 
От: Произведено в Русия

Страна що не даваш Оригинала - Дачията?

Например:
dacia-logan-ii-%5B1679%5D.jpg

Renault-Duster-Los-Pumas-Edition-rear.jpg

Някак си много шизофренично ми е - западен концерн държи мажоритарният дял от АвтоВаз прави коли базирани на Дачия, леко модифицирани от западните инженери и това да го го сложиш като руско произведение ...

Абе поне ти плащат добре за лъжите и манипулациите и най-вече българофобията!
 
От: Произведено в Русия

Унгария ще направи всичко възможно руският газ да стига до страната след прекратяване на транзита през Украйна (2019), заяви унгарският посланик.

Рейтинг на европейските страни според цената на природния газ за населението:

1070402566.png
 
От: От: Произведено в Русия

Малоумници сте, честно. Посочи ми поне една причина да навлизам в обяснителен режим с такива като теб. Та вие сте зомбита. Дори не четете. Имате си някаква психическа зависимост тип "Моська лает на слона" и не вдявате от нищо, което се различава от хоровото ви лаене.

Давам данни за увеличението на производството (тези данни показват нещо на всеки реален икономист), а вече двама глупака почват да обясняват качествата на автомобилите и как приличали на Рено или квото там. Автомобили, произвеждани от Автоваз, в който Рено е един от основните акционери. Както и в Дачия.

Нискобюджетни автомобили за работещата класа трябва да приличат на Сатурн ли? И вие ли сте тези, които ще съдят?

Страна що не даваш Оригинала - Дачията?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Произведено в Русия

Малоумник на онзи, който те гледа в огледалото.
Няма какво да се обяснява не са руснаци мажоритарен собственик на АвтоВаз - всичките нови Лади официално използват базовите модели на Дачия, които пък са модификация на рендака.
Не знам какъв шизофреник трябва да си да пишеш това било руско, след като няма нищо руско освен редовият работник от него нагоре всичко е западно ...
 
От: От: Произведено в Русия

Темата се нарича "Произведено в Русия".

Открита е от никнейм "strana".

В нея се публикуват новини, свързани с Русия.

Ако още не сте прочели заглавието на темата, то отидете на офталмолог. Тъй като, когато ви препоръчвам психиатър, явно се обиждате.
 
От: От: От: Произведено в Русия

Темата се нарича "Произведено в Русия".

Открита е от никнейм "strana".

В нея се публикуват новини, свързани с Русия.

Ако още не сте прочели заглавието на темата, то отидете на офталмолог. Тъй като, когато ви препоръчвам психиатър, явно се обиждате.
Страна едно е произведено, друго е откровени лъжи за някакво ваше производство - правиш разлика между колхозници да асемблират части в Русия и руски инженерни студия да създават руски продукт, технологии, иновации и т.н - щото в това русло заби от 1-вият ти пост!

Щото ме кефиш каква палачинка си пускаш новини, които като се оборят си траеш като мишка, та щото каза темата е новини и произведено в Русия - що даваш снимки на природа и нея ли почнахте да я произвеждаш.

ПП Блинки, слагай префикс "Пропаганда и българофобия" на темите на Страната щото в крайна сметка това са те!
 
От: От: От: Произведено в Русия

Абе, сладур

Ти май верно си се взел за нещо.

ОК, балъци тук бол, прави им се на икономист, форекс-играч и т.н., твоя си работа. Ама това дори да не се усещаш "куда попер" си е диагноза.

Какво правиш, всъщност, в тази тема (освен да лаеш)? Мразиш Русия? Показваш превъзходството на българската технологична мисла? Имаш се за пръв слуга на Щатите и еврогеец? Разбираш от Русия (без да знаеш руски и с илюзии отпреди 20 години)?

Е онай пъпеш над теб поне като го хване злобата, почва да се дърви. Горски, кво да го правиш. А ти дори и това не можеш.

P.S. Та чак администратори призовават в темата, клетниците. Нежните им ушички не могат да понесат такава ерес - че някой пише за Русия това, което си е, а не това,което би възхитило местните дупедавци.

Страна едно е произведено, друго е откровени лъжи за някакво ваше производство - правиш разлика между колхозници да асемблират части в Русия и руски инженерни студия да създават руски продукт, технологии, иновации и т.н - щото в това русло заби от 1-вият ти пост!
 
От: Произведено в Русия

Щом още не си разбрал какъв съм, значи още си нямаш никво понятие какво е един истински българин пет пари недаващ за която и да е страна освен родната си!

Значи, когато пускаш лъжи и манипулации и някой те оборва и те връща в 1-ви клас трябва да е взимал нещо?

Я те питам, че ми е чудно ти ако беше останал в тази "капиталистическа" Русия щеше ли да бъдеш повече от колхозник? Питам се, щото не мога разбера работиш в БГ, имаш УК паспорт взимаш парите си в твърда валута само западни продукти ползваш и имаш наглостта да прокадваш българофобия в почти всеки твои пост и величие на русия(опа бъдещият северен Халифат). Опитвам се да те разбера къв мелез си! Я думай къв ти етноса белкем те разбера ...

Не знам що така преди година и нещо манипулацията и лъжите ти бяха много на ниво сега яко падаш - пълна корелация си като девалвацията на рублата.

ПП Пиши си колкото искаш за руски иновации, но наистина руски и по възможност потребителски стоки - никой копче няма ти каже, но като почнеш някви сравнение на величия който са функция на балон с въздух какво очакваш да получиш? Форумът не е младежкото БСП/БКП или Атака ...
 
От: От: Произведено в Русия

Не обиждай българите.

Познавам много достойни българи, всъщност. Лично. Дрисъци като теб между тях няма.
Щом още не си разбрал какъв съм, значи още си нямаш никво понятие какво е един истински българин пет пари недаваш за която и да е страна освен родната си!...
 
От: Произведено в Русия

Като свършат аргументите и пак обидите ... жалка работа си, а още по жалкото е, че познавам много руснаци в пъти по уравновесени от теб явно това е валидно за Московлиите и от Петербурга ...
Та от кой етнос беше?
 
От: Произведено в Русия

Щом познаваш руснаци, то ги покани някой път да ти обяснят нещата от живота. Почерпи ги по едно питие (ама така, както те те черпят - без да се стискаш до заплата) и ги помоли да ти кажат.

Могат да ти мълчат цяла вечер - това пак е отговор. Спиш-мислиш, спиш-мислиш. С времето ще стигнеш до същината му.

Но подозирам, че у Варна всеки говорещ руски го смятат за руснак. Особено пък хора, които те познават... аз бих си дал дрехите на химическо още от първите 20 метра, камо ли да седна на една маса... брррр... Внимавай да не те гепи некой грузинец в тарапаната.
Като свършат аргументите и пак обидите ... жалка работа си, а още по жалкото е че познавам много руснаци, в пъти по уравновесени от теб ...
Та от кой етнос беше?
 
От: Произведено в Русия

Благодаря за инфото, все пак не е толкова трудно да разпознаеш кой кой е в един момент ...
 
От: От: Произведено в Русия

Няма нищо. Но искрено недоумявам за твоята обида, че те смятам за боклук.

Ми какво си направил, за да не те смятам за боклук? Има ли теми, от които разбираш (не само за Русия, а като цяло - икономика, политика, история, философия, етика)? А пишейки за Русия, защо не попрочетеш данни, защо не разгледаш различните гледни точки, защо не анализираш преди навлизането в толкова сложна и многогранна тема, а се пъчиш като папагал пред анаконда?

Ти се вреш у тази тема и се чудиш ква глупост да изръсиш с цел само и само да обидиш страната ми... И то от каква позиция? Какво си постигнал ти лично? Какво е постигнала страната ти? Та половината боклуци тук, ако ги чете страничен човек, ще реши, че са родени американци и че първата им дрешка е била от зеле.

За мен това не е мъжко. Това не е достойно. Това е смешно.
 
От: Произведено в Русия

Lada Xray Concept беше с пъти по-добър дизайн от тая, която са почнали да произвеждат серийно. Иначе дали е ок колата или не - това ще покажат клиентските отзиви. Лада Нива е абсолютен трошлек, обаче е предпочитана за планински райони, защото е мъничка и може да се вре къде ли не. Да видим новите :)

[video=youtube;-9PFqz5TrO8]https://www.youtube.com/watch?v=-9PFqz5TrO8[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Lada Xray Concept беше с пъти по-добър дизайн от тая, която са почнали да произвеждат серийно. Иначе дали е ок колата или не - това ще покажат клиентските отзиви. Лада Нива е абсолютен трошлек, обаче е предпочитана за планински райони, защото е мъничка и може да се вре къде ли не. Да видим новите :)

[video=youtube;-9PFqz5TrO8]https://www.youtube.com/watch?v=-9PFqz5TrO8[/video]

Такава ладушка към 2127 година може и да направят.
 
От: Произведено в Русия

Доживях да прочета лично обосновано мнение по темата. Респект! С тези темпове след година-две ще си стане направо нормална дискусия.

Все пак ще допълня. Лада Нива отдавна вече няма. Има Шевроле Нива:

1880e7a4902571b2c8f4bb4e292aaa39-995x0-90.jpg

Chevrolet-Niva-Svalka-Fashion-Rear-Shot-1600x900.jpg


Lada Xray Concept беше с пъти по-добър дизайн от тая, която са почнали да произвеждат серийно. Иначе дали е ок колата или не - това ще покажат клиентските отзиви. Лада Нива е абсолютен трошлек, обаче е предпочитана за планински райони, защото е мъничка и може да се вре къде ли не. Да видим новите :)
 
От: Произведено в Русия

А, има си я, скоро ги гледах на изложението в Експоцентъра :) Горното е интересно, не знаех за тоя проект между ГМ и руснаците. Тука шевролетите не вървят, популярен беше Каптива, но мисля че изтеглиха марката от ЕС въобще, щото хората ги възприемат за нискобюджетни и това не се харесва на ГМ.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе