Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Обяви ме за враг на народа и фашист... ако обичаш, това "къш" много либерално ми идва. Пък уж си як националист и комсомолец. Специалното внимание е че отделяш 9+ часа за "тъпите" БГ форуми.. за сметка на бизнеса и руските ти форуми. Кокошките спят одавна.. ти какво правиш тук още ми е интересно.. колоездачо. :)
 
От: Произведено в Русия

Прекалено много чест. Ти си си просто обикновен глупак.

Чувал ли си за интернет? А, ако си чувал, действително ли си мислиш, че седя с един отворен прозорец? Аз не съм бг-дизайнер все пак, а професионалист.

Най-малкото, можеш да провериш по данните, които съм пуснал за Париж, кога съм ги пуснал (в сравнение с повечето ес-медии), колко са достоверни и т.н. А за този форум да не говорим - има си такава тема дори.
 
От: Произведено в Русия

Ти като цяло си активен в политическите теми ако нормално държание е някой друг като теб да хейти всичко българско или да възхвалява всичко руско като Владко и ако това е нормално за теб, то не е нормално за другите.
Колко коми обаче всички били дебили, щото имат друго мнение от твоето и са дебили и затова сам си позволяваш такова държание - ебати краля слънце пасти да яде пред теб.
От кой етнос беше, че не отговори?

Стига си ме споменавал, избягвам да си губя времето в безсмилени спорове с теб. Вече започвам да се съмнявам, че си шеф/надзирател на математички, сезонки, адамовци и т.н. Троли си на воля, ама не ме споменавай. Владко възхвалявал русия, а блека защитава ревностно дивия американски капитализъм и кошмара наречен "американска мечта" с минимум няколко хиляди думи на ден. И какво от това? Нещо променяш ли? Аз си пиша за кеф- идеята на един ФОРУМ е да се общува. Ти си контра на всичко, което критикува САЩ, ГЕРБ и РФ(да не се бърка с Руска Федерация, става въпрос за Блока на Рада дълбоката). Дано ти плащат, че иначе като станеш на 60г. и дръпнеш чертата, ще се окаже, че си прекарал няколко години в писане да защитаваш някакви подобия на хора, на които ако им паднеш, ще те опраскат без да им мигне окото.
 
От: Произведено в Русия

@Владко, дадох те за пример, за аргументация на тезата си че @Страната защитава теза как всички бели дебили ама имало малко, който не са - после разбираме, че ако възхваляваш мада раша и не си му контра не си дебил. Е един от основните пишещи от сутрин до вечер за руска възхвала си ти и затова те споменах. Страната подава нещо руско и ти го поемаш и накрая забелвате очите от кеф, като страната кулминира в редовната си българофобия ...

Вместо да лъжеш можеш да видиш точно какво съм писал и какво съм защитавал ...

Само едно не мога да разбера уж си предприемач, а с манталитет на заплатата, дано като станеш на 60 години да си изградил мрежа от активи и те да ти плащат, защото на държавна пенсия не е оферта.

@Страна, аз не те питах каква ти е националността или къде си роден, а питах етноса ти. Във Варна например има хора родени в АГ-то и живеещи на един булевард разстояние от лазурното море, но са цигани етнос, нищо че се водят българи.
 
От: Произведено в Русия

@Владко, дадох те за пример, за аргументация на тезата си че @Страната защитава теза как всички бели дебили ама имало малко, който не са - после разбираме, че ако възхваляваш мада раша и не си му контра не си дебил. Е един от основните пишещи от сутрин до вечер за руска възхвала си ти и затова те споменах. Страната подава нещо руско и ти го поемаш и накрая забелвате очите от кеф, като страната кулминира в редовната си българофобия ...

Вместо да лъжеш можеш да видиш точно какво съм писал и какво съм защитавал ...

Само едно не мога да разбера уж си предприемач, а с манталитет на заплатата, дано като станеш на 60 години да си изградил мрежа от активи и те да ти плащат, защото на държавна пенсия не е оферта.

Кой пише от сутрин до вечер тук, може да се провери по хронологията на форума. Примерно за вчера имам точно 4 поста в 4 различни теми по 1.
Не ме цитирай и не се усуквай, за да се измъкнеш. Както казах, нямам време да пропагандирам за Русия или САЩ като теб!
 
От: Произведено в Русия

Няма значение 4-5 - 10 или 100 коментара имаш днес или вчера като основно пишеш по това русло - щом ти е кеф пиши си, но не очаквай когато се пишат лъжи и манипулации някой да не ти отговори - в тази тема съм писал точно за това. Както и ако страната не се мислеше за ватник опа... краля слънце проводник на руската правда, можеше и да стане добра дискусия. Въпреки че руснаците не са водещи по потребителски/бизнес технологии и иновации имат много добри попадения - например стъпили изцяло на БГ технология. Преди години имах студио за архитектурни визуализации и като реших да стъпя на световният пазар, руснаците се оказаха огромна машина имаше няколко студия които направо сцепваха направо произведения на изкуството правиха ....
 
Последно редактирано:
От: Произведено в Русия

Блинки, бате или който е друг бате, аре бате като ми триете коментарите дето наричам келеша келеш бате барем позабърсвайте по малко и съответната страна бате, а! Щото бате некак си кофти вкус остава от пидалско отношение бате. Не може некъв да мета налево и надесно говна бате, а ние да му се радваме, вие бате може и да му се радвате ма аз вече споменах пидалското отношение. А, и да не забравя PRAY FOR PARIS!
 
Re: От: Произведено в Русия

Блинки, бате или който е друг бате, аре бате като ми триете коментарите дето наричам келеша келеш бате барем позабърсвайте по малко и съответната страна бате, а! Щото бате некак си кофти вкус остава от пидалско отношение бате. Не може некъв да мета налево и надесно говна бате, а ние да му се радваме, вие бате може и да му се радвате ма аз вече споменах пидалското отношение. А, и да не забравя PRAY FOR PARIS!

Много хейт сипеш, келеш малко не е в правилата на форума. твой репорт не съм видял и кое мнение искаш да върнем, като премахнем келеш и други. ;) Ако си харесваш този изказ, само дати кажа, че не е много в стила на форума. ;)
 
От: Re: От: Произведено в Русия

Много хейт сипеш, келеш малко не е в правилата на форума. твой репорт не съм видял и кое мнение искаш да върнем, като премахнем келеш и други. ;) Ако си харесваш този изказ, само дати кажа, че не е много в стила на форума. ;)

И отново ставаш смешен с това пожелателно и безпринципно изказване, бате! ;)
Ако ''келеш'' е кофти тон за форума, то защо ''вън ти мастийо долна'' е ок за смешния ти, пълен с комплексари форум, бе батенце? Точно 2 пъти репортнах поста на реднека - още си стои! Като се правиш на модератор, бъди поне малко принципен. Нямам против, че модерираш груби постове, независимо чии са, но го прави за всички. Хейтърските изцепки на личната ти гувернантка тъпиро също още си стоят, ама явно само за Бластера и Горския има изискване да спазват добрия тон в тоя форум.

Жалко, Блинки. Наистина мислех, че си готин, но ти се оказа един безпринципен мухльо, подчинен на шепа лумпени, вилнеещи и осиращи форума ти.

Извинявам се за оф-топика на @ Страна и на никого другиго.
 
От: Re: От: Произведено в Русия

Извинявам се за оф-топика на @ Страна и на никого другиго.

Няма нищо, то в тази тема и без това всяка новина я следва по три страници страничен хейт и флуд. Разбирам те напълно, а аз самият отдавна вече ползвам обидни епитети към моськите почти във всеки свой отговор не по темата - по-лесно е, отколкото да им обяснявам (както правех преди) каквото и да е - те са си зомбирани и неспасяеми за мен - не си струват усилията.
 
От: Произведено в Русия

ГАЗ подзареди транспортния парк на Москва със 75 нископодови автобуса, производство на Ликинския завод.

Автобусите са с дизелов двигател MAN и съответстват на екологичната норма Евро-5. Освен предимствата за инвалиди, имат всички екстри за пътниците, климат-контрол, рейсоуказатели, ГЛОНАСС.

f_d3d3LnNkZWxhbm91bmFzLnJ1L3VwbG9hZHMvMy82LzM2ODE0NDc0NDEwNjdfb3JpZy5qcGVnP19faWQ9NzAzNzc=.jpeg
 
От: Re: От: Произведено в Русия

И отново ставаш смешен с това пожелателно и безпринципно изказване, бате! ;)
Ако ''келеш'' е кофти тон за форума, то защо ''вън ти мастийо долна'' е ок за смешния ти, пълен с комплексари форум, бе батенце? Точно 2 пъти репортнах поста на реднека - още си стои! Като се правиш на модератор, бъди поне малко принципен. Нямам против, че модерираш груби постове, независимо чии са, но го прави за всички. Хейтърските изцепки на личната ти гувернантка тъпиро също още си стоят, ама явно само за Бластера и Горския има изискване да спазват добрия тон в тоя форум.

Жалко, Блинки. Наистина мислех, че си готин, но ти се оказа един безпринципен мухльо, подчинен на шепа лумпени, вилнеещи и осиращи форума ти.

Извинявам се за оф-топика на @ Страна и на никого другиго.
Ти нали нямаше повече да пишеш тук? :lol:
 
От: Произведено в Русия

Компанията "Экомоторс" създаде руски аналог на Tesla Powerwall. Подходящ е за енергоснабдяване на автономни жилища, офиси, ателиета, павилиони и т.н.

f_ZmlsZWFyY2hpdmUuY25ld3MucnUvaW1nL2NuZXdzLzIwMTUvMTEvMTIvZXN0b3IyLmpwZz9fX2lkPTcwMzky.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Създадоха нови микрочипове и микросхеми за производствата и технологиите, свързани с Космоса. По-подробно за руската микроелектроника, свързана с това направление - във видеоклипа:

[video=youtube;xd96dSPZKRs]https://www.youtube.com/watch?v=xd96dSPZKRs[/video]
 
От: Re: От: Произведено в Русия

Ти нали нямаше повече да пишеш тук? :lol:

Понеже явно си яко тъпо парче и не забелязваш, че отказвам да общувам с теб по какъвто и да е начин, ще се обърна към теб лично за последен път, надявам се.

Изгуби уважението, което настина изпитвах към теб, въпреки споровете ни и просташките ти изцепки. С това изгуби и привилегията да ти обръщам каквото и да е внимание, включително да комуникирам с теб по какъвто и да е повод. Наистина избягвам да пиша във форума, но силно развитото ми чувство за справедливост ме изважда от обувките и затова се намесвам, когато вече не мога да се стърпя. Свела съм до минимум коментарите си, за да се дигне най-после шибаното ниво на тоя шибан форум, ама като гледам колко се е вдигнало, докато ме нямаше, ще се окаже, че не аз и няколко други човека сме ви проблема - вие сте проблема на шибания форум и най-вече ти, велики препродавачо, дето се държиш, като негов собственик. Ти си най-смешния форумен трол в историята на форумите и троловете. Я вземи пак пусни тема против троловете или някоя нова хомофобска или пък ни светни къде е законно да се прави секс с прасета в момента - много ще ни бъдеш полезен, за кой ли път.

Отново се извинявам на Страна и му благодаря за разбирането. Нямам нищо против мненията ми в темата да бъдат премахнати. :)
 
От: Произведено в Русия

Нанди пак я е подгонил клавиатурния сърбеж:wink:
 
От: От: Re: От: Произведено в Русия

Понеже явно си яко тъпо парче и не забелязваш, че отказвам да общувам с теб по какъвто и да е начин, ще се обърна към теб лично за последен път, надявам се.

Изгуби уважението, което настина изпитвах към теб, въпреки споровете ни и просташките ти изцепки. С това изгуби и привилегията да ти обръщам каквото и да е внимание, включително да комуникирам с теб по какъвто и да е повод. Наистина избягвам да пиша във форума, но силно развитото ми чувство за справедливост ме изважда от обувките и затова се намесвам, когато вече не мога да се стърпя. Свела съм до минимум коментарите си, за да се дигне най-после шибаното ниво на тоя шибан форум, ама като гледам колко се е вдигнало, докато ме нямаше, ще се окаже, че не аз и няколко други човека сме ви проблема - вие сте проблема на шибания форум и най-вече ти, велики препродавачо, дето се държиш, като негов собственик. Ти си най-смешния форумен трол в историята на форумите и троловете. Я вземи пак пусни тема против троловете или някоя нова хомофобска или пък ни светни къде е законно да се прави секс с прасета в момента - много ще ни бъдеш полезен, за кой ли път.

Отново се извинявам на Страна и му благодаря за разбирането. Нямам нищо против мненията ми в темата да бъдат премахнати. :)
АХАХХАХАХАХ, ти си луда ма :lol:

Поздрав, овцо:

[video=youtube;VohyfriupUg]https://www.youtube.com/watch?v=VohyfriupUg[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Нанди пак я е подгонил клавиатурния сърбеж:wink:
Сигурно е болна от клавиатурен трипер и й смъди между пръстенцата :lol:
 
От: Re: От: Произведено в Русия

Жалко, Блинки. Наистина мислех, че си готин, но ти се оказа един безпринципен мухльо, подчинен на шепа лумпени, вилнеещи и осиращи форума ти.

"Малко" си се объркала :) От всички видове сайтове, най-малко форумите са собственост на собствениците :) Може да кажеш "платформата", но "форума" който се изгражда от потребителите не може да бъде на един човек...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе