Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Значи, основната идея е за споделен транспорт. Плюсовете са ясни. Но основният минус досега бе да се разкарваш до някакъв общ паркинг.

Вече е друго. Колата сама идва да те вземе от вкъщи (без шофьор). Това спестява средства и е удобно. Дори е удоволствие. Ще навлезе до 30-те. Поне в Германия и Русия.
 
От: От: Произведено в Русия

За колите също е интересно...

Бях пускал тук линк за конференцията за иновациите - запознатите, предполагам, са го проследили и по техни канали. Имаше много добър пример за транспортирането - германците от Даймлер и останалите в момента правят сериозни съвместни инвестиции и предприятия с руснаците за мобилност 4.0

[video=youtube;FrZ9lTcv0ys]https://www.youtube.com/watch?v=FrZ9lTcv0ys[/video]



Е тва е от 2012 год - тогава Западът още не беше разбрал, че Путин е изперкал и инвестираше яко в Русия.

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: От: От: От: От: От: Произведено в Русия

Каква връзка има с темата
Ного са отпусна с рекламта ил пропагандата,,, я незнаю
Придържай са към темата, се пак ти си я пуснал

Това си е по темата, фенобастърче. Показват се технологиите - не само техническите, но и социалния инженеринг в развитието на конкретната държава и общност.
 
От: От: Произведено в Русия

Е тва е от 2012 год - тогава Западът още не беше разбрал, че Путин е изперкал и инвестираше яко в Русия.

:lol: :lol: :lol:

Mea culpa, дал съм друг линк във видеото. Ето цялата подборка от тази година: https://www.youtube.com/results?search_query=открытые+инновации&lclk=year&filters=year
 
От: Произведено в Русия

Това си е по темата, фенобастърче. Показват се технологиите - не само техническите, но и социалния инженеринг в развитието на конкретната държава и общност.

Дообре, неса коркай
Ама си ми ного смешен как искаш Германия и Русия да направят съюз иии сигур но ши станат чудеса ,,, кажи ми ти как ще стане тази равота
Заключението е едно,,, сънувай, но не бълнувай
 
От: От: Произведено в Русия

Дообре, неса коркай
Ама си ми ного смешен как искаш Германия и Русия да направят съюз иии сигур ши станат чудеса ,,, кажи ми ти как ще стане тази равота
Заключението е едно,,, сънувай, но не бълнувай

Да преповторим специално за фено:

1. "Коркай, смешен, бълнувай" etc - в "политиката" и в детската градина. Това тук е сериозна информационна тема за интересуващите се.
2. Германия и Русия са в исторически съюз от векове. Този съюз е породен както от геополитически, така и от етични фактори.
 
От: От: От: Произведено в Русия

Да преповторим за фено:

1. Коркай, смешен, бълнувай etc - в "политиката" и в детската градина. Това е сериозна информационна тема.
2. Германия и Русия са в исторически съюз от векове. Този съюз е породен както от геополитически, така и от етични фактори.

Колко копейки заработи пускайки темата?
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

Колко копейки заработи пускайки темата?

да преповторим пак специално за феноподобните.

не всичко се измерва в копейки, стотинки или центове. Всяка жаба си е в гьола. Едни измерват и броят нещата в копейки, други търсят разумно бъдеще за човечеството.
 
От: От: От: Произведено в Русия

Германия и Русия са в исторически съюз от векове. Този съюз е породен както от геополитически, така и от етични фактори.

Това е само в твоето въображение,,, ил некво опиянение
Питай германските общности във вече и завинаги бившия Съвецки Союз
Май ти си за децката градина,,, ама си дрът ве
 
От: От: От: Произведено в Русия

Това е само в твоето въображение,,, ил некво опиянение
Питай германските общности във вече и завинаги бившия Съвецки Союз
Май ти си за децката градина,,, ама си дрът ве

Германски общности в Русия има предимно в Поволжието. Но те са там в резултат на доста повече исторически миграционни вълни.

P.S. Нали се сещате, че съм предвидил този вечерен флуд и съм подготвен, че е неизбежен на това форумно ниво? Но темичката си е добра и ще е полезна за повечето разумни хора.

Повече инфо за поволжките германци - https://ru.wikipedia.org/wiki/Поволжские_немцы
 
От: Произведено в Русия

Къде е това, да не е в Украйна
Май забрави и етническите немци пръснати на всички страни от Сталин
Източногерманците сигур но ще са във възторг от союз с Росия
Аве питай Меркел,,, и пак си слушай Путин
 
От: От: Произведено в Русия

Къде е това, да не е в Украйна
1. Украйна възниква през 1920 година след решение на Ленин -реално той й е основател. И досега сред колекционерите и нумизматите се раздават баснословни обещания за суми за украински монети и медали от 18 и 19 век, но все още няма намерени такива.
2. Поволжието и 18-ти век - прочети линка и виж картата
3. За миналата година има повече преселили се германци в Русия, отколкото руснаци в Германия. Не знам дали са източни, най-вероятно са децата на етническите немци от 90-те, които се завръщат в Русия.
 
От: От: От: Произведено в Русия

1. Украйна възниква през 1920 година след решение на Ленин -реално той й е основател. И досега сред колекционерите и нумизматите се раздават баснословни обещания за суми за украински монети и медали от 18 и 19 век, но все още няма намерени такива.
2. Поволжието и 18-ти век - прочети линка и виж картата
3. За миналата година има повече преселили се германци в Русия, отколкото руснаци в Германия. Не знам дали са източни, най-вероятно са децата на етническите немци от 90-те, които се завръщат в Русия.

Бате, ами кажи ми нямали, нямало лие етнически немци в Украйна, преди края на ВСВ
Кажи ми също колко етнически немци са изселени от Полша, Чехия и Русия пак след края на ВСВ
И кой е инициатор за този договор
И колко от изселените са умрели по пътя за Германия
Не вярвам да не си запознат, но се чудя на наивността ти
Защото ти казвам, че няма как да стане някакъв съюз м/у Германия и Русия
Ил си постояно пиян кът руснак
 
От: От: От: От: Произведено в Русия

Бате, ами кажи ми нямали, нямало лие етнически немци в Украйна, преди края на ВСВ
Кажи ми също колко етнически немци са изселени от Полша, Чехия и Русия пак след края на ВСВ
И кой е инициатор за този договор
И колко от изселените са умрели по пътя за Германия
Не вярвам да не си запознат, но се чудя на наивността ти
Защото ти казвам, че няма как да стане някакъв съюз м/у Германия и Русия
Ил си постояно пиян кът руснак

1. "Бате" в гората. Това тук не е толкшоу или Студентски град.
2. Немци на територията на днешна Украйна има и сега. Те са заселвали тези територии (включително и руския Крим) още в състава на Руската Империя. Логично е, Екатерина и Потьомкин са мачкали Османската Империя там. И в една Одеса, например, има повече германци и българи отколкото евреи (противно на разбиранията).
3. Полша и Чехия възникват на картата на Европа пак тогава (в началото на 20-ти век) и то благодарение на Русия. За разлика от Украйна, Полша поне я е имало като държава и преди. Явно си позабравил Австроунгарската империя, която, водейки "културната война" с Русия, разработва "украинския" език чрез скъпи издания с твърди корици. Нещо като македонския от Коминтерна.
 
От: От: От: От: От: Произведено в Русия

1. "Бате" в гората. Това тук не е толкшоу или Студентски град.
2. Немци на територията на днешна Украйна има и сега. Те са заселвали тези територии (включително и руския Крим) още в състава на Руската Империя. Логично е, Екатерина и Потьомкин са мачкали Османската Империя там. И в една Одеса, например, има повече германци и българи отколкото евреи (противно на разбиранията).
3. Полша и Чехия възникват на картата на Европа пак тогава (в началото на 20-ти век) и то благодарение на Русия. Явно си позабравил Австроунгарската империя, която, водейки "културната война" с Русия, разработва "украинския" език чрез скъпи издания с твърди корици. Нещо като македонския от Коминтерна.
Май наливаш вода в мойта мелница,,, не мислиш ли
Айде насдръви,,, и кат изнрезнейш ти да ми викаш "бати" нема тиса расърдя
 
От: Произведено в Русия

Да си припомним мнението на един финландец за това, как поне половината от сегашните европейски държави са получили независимост (и финландците има за кво да се косят, но са пичове - макар и бавни):

Результаты "агрессий" России - половина Европы и часть Азии получила государственность из рук России (СССР).
Давайте вспомним кто именно:
- Финляндия в 1802 и 1918 гг.. До 1802 г. никогда не имела собственного государства.
- Латвия в 1918 г. (до 1918 г. никогда не имела собственного государства).
- Эстония в 1918 г. (до 1918 г. никогда не имела собственного государства).
- Литва восстановила государственность в 1918 г. тоже благодаря России.
- Польша восстановила с помощью России дважды, в 1918 и 1944 гг. Раздел Польши между СССР и Германией — это лишь короткий эпизод!
- Румыния родилась в результате русско-турецких войн, а суверенной стала по воле России в 1877–1878 гг.
- Молдавия как государство родилась внутри СССР.
- Болгария как государство родилась в результате победы русского оружия в русско-турецкой войне 1877-1878 гг., которая и имела это своей целью. В качестве благодарности государство Болгария в двух мировых войнах участвовала в составе антирусских коалиций. Сейчас Болгария – член НАТО, и на ее территории размещены базы США. После 1945 года на ее территории не было ни одного русского солдата...
- Сербия как суверенное государство родилась тоже в результате этой войны.
- Азербайджан как государство оформился впервые только в составе СССР.
- Армения сохранилась физически и возродилась как государство только в составе СССР.
- Грузия сохранилась физически и возродилась как государство только в составе СССР.
- Туркмения никогда не имела государственности и сформировал ее только в составе СССР.
- Киргизия никогда не имела государственности и сформировала ее только в составе СССР.
- Казахстан никогда не имела государственности и сформировала ее только в составе СССР.
- Монголия никогда не имела государственности и сформировала ее только с помощью СССР.
- Белоруссия и Украина также впервые обрели государственность как следствие Великой Октябрьской революции в составе СССР. А в 1991 году полную независимость. Если же учитывать роль России-СССР в рождении и становлении таких государств как КНР, Вьетнам, КНДР, Индия, Грецию у турков отбила Россия в далёком 1821 году, Алжир, Куба, Израиль, Ангола, Мозамбик и т.д.. Вот такая какая-то странная "агрессия" со стороны России!"
Сохраненена авторская орфография.
Добавлю из комментария Дмитрия Марченко (сам комментарий ниже, но так удобнее читать, как продолжение):
Независимость Швейцарии отвоеванная у Франции Суворовым 217 лет назад им с тех пор ни разу (!) не воевала;
- Освобождение Австрии от Третьего рейха 1945г;
- Освобождение Чехословакии от Третьего рейха 1945г.;
- Позиция Екатерины II в 1780 с созданием Лиги вооруженного нейтралитета и фактическая поддержка Северо-американских Соединённых штатов содействовала поражению Англии и обретению независимости США.;
- дважды за последние 2 века Россия дарила независимость большинству европейских стран перемалывая армии диктаторов Наполеона и Гитлера;
- Позиция Сталина в переговорах с США и Англией дала Германии возможность сохранить государственность после поражения Третьего рейха в 1945г.;
- Позиция Горбачева позволила без проблем в 1990г повторно объединиться Германии;
- Без помощи СССР Египет не смог бы выстоять и закрепить свою независимость в войне с Израилем, Британией, Францией в 1956-57г, в 1967 вмешательство СССР остановило войну Израиля с Египтом, фактически спасла арабов от разгрома в двух войнах в 1967-74 годах
- Ангола завоевала свою независимость к 1975г только благодаря СССР;
- Большинство колоний Западной Европы получили свою независимость благодаря мировому движению деколонизации после второй мировой войны, главную роль в котором играл СССР
Вся история России говорит о том, что она была последовательна при любой власти в отстаивании принципов независимости и самоопределения наций и народов, всячески помогала созданию многополярного мира в любую эпоху. И очень часто, к сожалению, при этом жертвовала своими интересами как государства так и своего населения. Если бы наша политика была аналогична Британской, то сейчас полмира было бы в Российском Императорском Содружестве наций, а русский народ купался бы в роскоши, как шейхи Саудовской Аравии, за счет освобожденных от других колонизаторов стран.

Veikko Korhonen (c)
➡ Источник: http://publizist.ru/blogs/11/10304/
 
От: Произведено в Русия

Не ми бягай по тъча като пиян руснак
Русия е освободителка само за себе си
Кажи ми колко етнически руснаци са прокудени от домовете си
А сега ми кажи колко етноси са разиграни на картата на бившия СССР от генералисимус Сталин
Колко етнически германци са прокудени от домовете си
Колко етнически българи са прокудени от домовете си в Западните Покраинини, Беломарска Тракия и Солун, и други части, населени предимно с българи, след като Червената Армия окупира Румъния и дава ултиматум на България???
Македония кой я превзе? Коминтерна и Русия
Руския комунизъм и социализъм е по лош от всичко
А българският народ е най-потърпевш от него, и исторически и икономически и политически
Яд ме е, че има толкова много българи, незапознати с историята и всички исторически факти
Защото русофилството нямаше да има почва за развитие в България
 
От: От: Произведено в Русия

Това си е твое мнение, фенобастърче. И стига с тези фантазии за "бягане по тъча" - нали ще те смачкам като гнида без да те забележа дори, ако се озовеш наблизо - толкова ли не можеш да усетиш разликата в габаритите?

Темата е за "Произведено в Русия". Ти и тебподобните клоуни я обърнаха пак на политика и ще си счупите гръбнака само и само да повторите модела на останалите теми в "Политика". Просто защото нямате други варианти за достойно оттегляне при това форумно ниво.

ОК, пъчете се, но какъв е смисълът да пречите на другите? Няма да ви помислят за по-умни, щом не разбирате елементарни неща.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе