Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

Само изчакайте...

и ти ли чакаш някого? (мина един час...) :lol:

какъв е смисъла на клипа със строенето на моста? напиши в ютуб "стоеж на мост" и ще ти излязат хиляди клипа :shock:
 
От: От: Произведено в Русия

Бе вие хептен го ударихте през просото - толкова ли не се усещате? Осъзнайте се малко... Ей ся ще си оставя питието и ще се дигна да мачкам глупостите на некви местни лузъри, дет сами се питат и сами си отговарят. Само изчакайте...

По темата.

Бяха ожънати 107 млн тона зърно за тази година (до 6-ти ноември). Прогрес има и при царевицата. Млякото и говедата търпят развитие - има какво да се направи още.

Кажи малко... ще изпълним ли петилетката за 3-4 години?
 
От: От: От: Произведено в Русия

и ти ли чакаш някого? (мина един час...) :lol:

какъв е смисъла на клипа със строенето на моста? напиши в ютуб "стоеж на мост" и ще ти излязат хиляди клипа :shock:

А, чакай си, не пречиш...

При "стоеж на мост" в ютюб излизат предимно лентички, рязани от ББ. Вероятно това е гуруто на лентичките и всички негови магистрали и метролинии са върха на инженерната световна мисъл, но в тази темичка специално става въпрос за реални постижения. Включително и при мостостроенето.
 
От: От: Произведено в Русия

Кажи малко... ще изпълним ли петилетката за 3-4 години?
Ако погледнеш кви си ги надробихте, вярваш ли си, че ще изпълните петилетка дори в близкия половин век?
 
От: От: Произведено в Русия

Замислих се, ако има тема за произведено в България, сигурно ще изреждаме само неща от далечното минало... Чак ме досрамя! :mad:
 
От: От: Произведено в Русия

Замислих се, ако има тема за произведено в България, сигурно ще изреждаме само неща от далечното минало... Чак ме досрамя! :mad:
Ние не можем да се сравняваме с велика Русия ;) В момента сме поробени, докато те са свободни, нали така?
 
От: От: Произведено в Русия

Ние не можем да се сравняваме с велика Русия ;) В момента сме поробени, докато те са свободни, нали така?
Принципно, да.

Лирично отклонение:

Значи, ора, не че сте ми безразлични, но не сте ми и от най-симпатичните. Имам някаква пробалканска слабост, но тя не е е индулгенция за греховете ви. Така че умната.

През последните 6-7 века вие сте европейските суперлузъри. Няма никакво значение дали са ви били добри или лоши управниците - всяка нормална нация си подбира управниците според акъла и носи отговорност за избора си. Вие засега успяхте да се изпокарате с всички бивши съюзници и слугувате на държави, които дори не ви питат, а просто ви заповядват. Слугувате не за пари или за облаги, а за да се издокарате. Няма как да ви уважавам (дори и според вица). И това не е свързано с цапотенето на темичката.

Нема такава държава...

[video=youtube;LA8lyQoxGgw]https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Ние не можем да се сравняваме с велика Русия ;) В момента сме поробени, докато те са свободни, нали така?

Според нашите СМИ-та, те са поробени от злия Путин, а ние сме в пълна демокрация, цъфтим, прцъфтяваме, строим магистрали, детски градини, санираме... Пък накрая все лош мат'рял. Не знам... Обърках се. :cry: :-o
 
От: Произведено в Русия

През последните 6-7 века вие сте европейските суперлузъри.
Не те бива по история, по-добре се съсредоточи върху руските постижения.
 
От: Произведено в Русия

Не те бива по история, по-добре се съсредоточи върху руските постижения.
Каква е твоята версия за българската история през последните 6-7 века? Ще я прочета с интерес.
 
От: От: Произведено в Русия

Не и без "ваша" помощ.

Естествено. Че кой друг трябва да е виновен за кривиците ви освен Русия?

Ако си доволен от отговора ми - бегай улево. Чакам redrum да ми обясни българската история.
 
От: Произведено в Русия

"Произвеждате" много тролове, не може да "ви" се отрече. В тази индустрия определено "имате" ръст.

Слагам всичко относно привързаността ти с Русия в кавичи, защото почти съм убеден, че най-общото ви е някой пра-роднина. Познавам такива хора и почти по същия начин се държат и опонират. Ако някой от форума те познава лично и каже че не съм прав, ще се извиня. Това е мое мнение.
 
От: Произведено в Русия

Харесвам Русия, но на руснаците като им опре до пиар и реклама им куца нещо/.
 
От: Произведено в Русия

Сорри за ваш'те фобии и филии, но де се изгуби redruma?
 
От: Произведено в Русия

Еми и пиара им е като производството.

:lol: :lol: :lol:

Пък тая простотия с троловете както я измислиха и тотално се осраха. Вече никой не ги взема на сериозно.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Произведено в Русия

Първо ми дефинирай понятието "европейска суперкочина", а след това ще ти обяснявам каквото и да е.

И ми обясни, защо на ПР видеото където Путин и Мечкарски тренират не са облечени с руски дрехи? Така ли се подкрепя руското производство, така ли се възражда Русия?

618x346.jpg


Путин е облечен в екип за джогинг на Loro Piana от кашмир и коприна. В онлайн-магазина Mr. Porter долнището може да се закупи за 1425 долара (1270 евро), а бомбърът му "Portland" се продава на сайта на производителя за 1795 долара (1600 евро).

Верно, маратонките му са руски (форуард), а Медведев е с найкове.
 
От: Произведено в Русия

звездопад от математички и графички... де е redruma?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе