Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Че кой отрича хубавото и доброто?

Ами намесих го щото някой хора си мислят че ладите и автовза са руски, пък контролният пакет е на рено-нисан - но пък се правят в РФ, та затова дадох примера.
 
От: Произведено в Русия

Само автора може да пише извън темата, а и по темата, защото другите според него са навлеци и неканени гости. Явно е свикнал в неговият форум само той да пише :beer:
 
От: От: Произведено в Русия

Рублата е лакмус за това какво става с производството по темата на РФ!

А после аз съм бил виновен, че не съм се отнасял с уважение и съм се гаврил... Е ако това горноцитирано извращение не може да оцените, то плюл съм ви на "предприемачеството" - ако не разбирате от политика, то поне от пари би трябвало да разбирате...


Е как да не се гавря с подобни!? Абе, кукундрели малоумни, и десет години да ви го набивам с чук у тиквите, па нема да проумеете, че с всяко понижаване с 10 долара на барел брент бюджетът на РФ губи 1 долар. Максимум. И това е в долари, ако някой е забравил, че руската валута се нарича рубла. И заплатите са в рубли. И цените в магазините са в рубли... Какво прави ниският валутен курс бе, олигофрени? Има ли некой тук, който е завършил икономика? В УНСС поне? В някой техникум поне? Баш в тази тема ли трябва да изучавате основни икономически понятия?

Смятайте (е викнете математичката, не мое да е чак толкова тъпа, на каквато се прави, поне от аритметика и таблицата за умножение би трябвало да отбира) колко е "загубил" руският бюджет.

Две са държавите в света, които имат огромни находища със себестойност на добив $3 (три, не тридесет) на барел - това са Русия и Саудитска Арабия. Зависимостта на Русия (според данни от 2014г.) от петрола е 20% и продължава да пада, тъй като ниският курс на рублата стимулира собственото производство и "импортозаместването), а на саудитите - около 80%... Кой ще издържи? Шистовиците на САЩ, които днес почнаха да изкупуват петрол с отрицателна цена (В Северна Дакота купувачите вече искат от продавачите да им плащат по 50 цента на барел, за да им изкупуват добивите)? Водата (питейната) дори вече по-евтина от петрола, суеци. А кой има вода? Саудитска Арабия, може би?

Не може две трети от тема "Произведено в Русия" да заемат абсолютно неадекватни и несвързани мнения на некви комплексирани тъпунгери и мокрите им сънища. Сърби ги, боли ги, ми да мрат у кофите, егати, що трябва да ми серат пред вратата? Да си направят паноптикум на лозунги на 4-ти километър, що трябва да овоняват навсякъде?
 
От: Произведено в Русия

@strana, благодаря, че ни ограмоти, но това го знаехме. Всеки знае, че Русия е най-богата на природни ресурси - нефт, газ, диаманти, тежки метали, вода и водка
:beer:
 
От: Произведено в Русия

Та повтарям пак за неразбралите - темата се нарича "Произведено в Русия".

Да, рублата като тема също е произведена в Русия. Само че Русия от доста време не си позволява да печата (произвежда) излишни рубли и продължава да съкращава н само държавния, но и корпоративния външен дълг (за разлика от печатната матрица на най-големия световен длъжник и васалните му джуджета от Г-нещо си).

Вълнува ви рублата - създайте тема за рублата, форекс, ала-бала, портокали, мандарини, оплачете се от тез льоши-льоши руснаци, изповядайте се, ако трябва... Но тази тема се нарича "Произведено в Русия". Създадена е да се обсъждат продуктите, стоките, откритията, предприятията и т.н., създадени в Русия. А не неонацистките украински сайтчета на майненското графоманче или заслепеното от кекс-инсулти форекс-гуру.

P.S. тоя па дебил басъромастъро съвсем го забравих - да иляди
 
От: Произведено в Русия

Супер си, само така действай, решително и арогантно. Който не разбира руски е свободен да пцува на български, нал тъй :beer:
 
От: Произведено в Русия

Петух тоже думал, да в щи попал...

Абе, дебил недоклатен, какво общо има с тази тема неква Кристалина, некъв ЕС и некви санкции? Колко пъти требе да ви се налива едно и също у кухите лейки? Да го духат всите подводно и надводно. Темата е "Произведено в Русия". И кристалина, еврогейци и темподобни неадеквати изобщо не са й у калибъра.
 
От: Произведено в Русия

С една дума - дебил.

Какво общо има този линк с тема "Произведено в Русия"?

Пусни го в тема "ЕС нещоси Русия".

Пусни го в "До Кристалина и назад".

Пусни го в "Сите сме за Бокова като шеф на ООН".

Пусни го в "Забележителни българи"

Пусни го в "Дините от Любимец".

Ама тук?!
 
От: Произведено в Русия

Еми търсих от новите неща в твоя форум и да навява за българоруската дружба, ако съм се изложил като приятел, ще ме извиняваш
Почерпката е от мене :beer:
 
От: От: От: Произведено в Русия

А после аз съм бил виновен, че не съм се отнасял с уважение и съм се гаврил... Е ако това горноцитирано извращение не може да оцените, то плюл съм ви на "предприемачеството" - ако не разбирате от политика, то поне от пари би трябвало да разбирате...


Е как да не се гавря с подобни!? Абе, кукундрели малоумни, и десет години да ви го набивам с чук у тиквите, па нема да проумеете, че с всяко понижаване с 10 долара на барел брент бюджетът на РФ губи 1 долар. Максимум. И това е в долари, ако някой е забравил, че руската валута се нарича рубла. И заплатите са в рубли. И цените в магазините са в рубли... Какво прави ниският валутен курс бе, олигофрени? Има ли некой тук, който е завършил икономика? В УНСС поне? В някой техникум поне? Баш в тази тема ли трябва да изучавате основни икономически понятия?

Смятайте (е викнете математичката, не мое да е чак толкова тъпа, на каквато се прави, поне от аритметика и таблицата за умножение би трябвало да отбира) колко е "загубил" руският бюджет.

Две са държавите в света, които имат огромни находища със себестойност на добив $3 (три, не тридесет) на барел - това са Русия и Саудитска Арабия. Зависимостта на Русия (според данни от 2014г.) от петрола е 20% и продължава да пада, тъй като ниският курс на рублата стимулира собственото производство и "импортозаместването), а на саудитите - около 80%... Кой ще издържи? Шистовиците на САЩ, които днес почнаха да изкупуват петрол с отрицателна цена (В Северна Дакота купувачите вече искат от продавачите да им плащат по 50 цента на барел, за да им изкупуват добивите)? Водата (питейната) дори вече по-евтина от петрола, суеци. А кой има вода? Саудитска Арабия, може би?

Не може две трети от тема "Произведено в Русия" да заемат абсолютно неадекватни и несвързани мнения на некви комплексирани тъпунгери и мокрите им сънища. Сърби ги, боли ги, ми да мрат у кофите, егати, що трябва да ми серат пред вратата? Да си направят паноптикум на лозунги на 4-ти километър, що трябва да овоняват навсякъде?

Страна, ти кой коминустически техникум си завършил, че така добре "разбираш" финанси?
Я питай щерките ти обяснят малко какво е това нещо държавен бюджет, приход, разход и курс на национална валута.
Явно хейта ти е следствие на никвите рПпли, ката ги обърнеш в лева или там каквото считаш за резервна валута - пак си питай щерките ти обяснят.

Когато нищо потребителско не може се произведете като хората и всичко ви е внос, после не се чуди до какво води ...

Щото всичко ви е руПли и всичко ви губи стойност - като сте в руПли що имате такъв жесток спад на покупателна способност, нали всичко е в руПли за вас не е проблем.

Нека щерките ти те научат малко базова култура по финанси и икономика, че си трагичен случай - по-добре си го карай на спуснатите опорни точки и хейт там си в силата си, с по сложни неща не се занимвай.

Аз се чудя в смешната ти тема колко от това което си пуснал е потребителска стока, която се търси на вън - е точно едно голямо нищо! Голяма производство голяма нещо, като едни витамини и картофи за посев нямате, но го даваш тука колко велика производствена нация .... да такива сте ако продължите с концесиите на Сибир на чайниците, скоро време да не ви анексират белкем се научите какво е това да задоволяваш с производство глобалният пазар.

ПП Като сте такава велика икономика що двете жоженца гледаха като зайци и се чудят къв трик да изкарат за пред средният мужик, а пък шефа на сберсбанк се чуди как по културно да ви го обясни, че сте затънали в лайната и коня отиде у ряката ...

После руПлата нямало нищо, общо ... пускай си смешните статийки към маргиналният ти форум белкем някоя друга стинка ти падне.
 
От: Произведено в Русия

Годишната ти заплата нема да стигне да ме черпиш. Дори при този курс на рублата.

Искрено ще ме зарадваш, ако се разкараш от тема, в която нямаш нито един полезен пост по тематиката й. Не че ми пречиш лично - досаден си просто. Както и тракийския евнух, както и форексобълбукащия etc.

Намерете си занимание. Ако си намерите работа, също ще е добра идея. Осигуровки ще имате, пенсия... Лека-полека ще почнете бизнес, ЕС ще ви приеме в обятията си..,

"Живот ли бе да го опишеш!"
 
От: Произведено в Русия

Като знам на каква мете водка и сельодка от студена война си то с рестото за кафенето ще те черпя цяла нощ - така че не бой се.
За мен не мисли, питай си щерките ти обяснят малко нещата от финанси и икономика, че нещо сивото ти вещество ти се изтъркало.

Искрено ме забавляваш особенно това с предпреимачеството и бизнеса - този порив да лееш бизнес знания нещо от великото мужик и кололзническо наследство ли е? Нали ти е ясно докато сте играли на болшевики тук е имало милярдери в златни левове почнали от нулата, така че ходи някой забит етнос от РФ да облагородяваш.
 
От: Произведено в Русия

Тоя па отде се взе?

Абе, катил, ти дори няма да се сетиш да черпиш. Мри у кофите, не разбра ли от първите два пъти?
 
От: От: Произведено в Русия

Годишната ти заплата нема да стигне да ме черпиш. Дори при този курс на рублата.

Искрено ще ме зарадваш, ако се разкараш от тема, в която нямаш нито един полезен пост по тематиката й. Не че ми пречиш лично - досаден си просто. Както и тракийския евнух, както и форексобълбукащия etc.

Намерете си занимание. Ако си намерите работа, също ще е добра идея. Осигуровки ще имате, пенсия... Лека-полека ще почнете бизнес, ЕС ще ви приеме в обятията си..,

"Живот ли бе да го опишеш!"

Аа чекай малко, ти да не се изкараш, че пиеш повече от мене. Май не си пил с български селянин, ето затова не ми отдаваш нужното уважение като приятел и браточка :beer:
 
От: Произведено в Русия

Толкова ли го закъса, че си просиш чашката като битов алкохолик - дай ти даря някой друг лев белкем се зачукаш някъде и се кротнеш за 1-2 седмици.
 
От: От: От: Произведено в Русия

И това е в долари, ако някой е забравил, че руската валута се нарича рубла. И заплатите са в рубли. И цените в магазините са в рубли... Какво прави ниският валутен курс бе, олигофрени? Има ли некой тук, който е завършил икономика? В УНСС поне? В някой техникум поне? Баш в тази тема ли трябва да изучавате основни икономически понятия?
61aedab83f9b88a9d9119fb584e497e5138fff9d.jpg


Тия викаш са най-добре, а?

Само дето всичката техника се купува с долари, сещаш ли се? Много сте далече още от автаркията.
 
От: Произведено в Русия

Панаир на суетата...

Чий го крепите в темата "Произведено в Русия", стрептококи?

Да сте ме засекли да ходя по ваште теми и да ви набивам канчето?

Мога да ви набивам канчето с по 200 машинописни символа в минута, но не го правя в чужди теми.

Защо ли?

Осъзнавате ли с примитивните си сетива каква е разликата? И колко огромна е тя?

Природата не търпи безумно сране. А вие създавате траш, само защото модераторите ще го пропуснат.

Модераторите не са природата. И подобен подход е нецелесъобразен.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе