Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
... и за Щатите има доста неразбиране.

Тях не ги плаши Северен поток-2, те и без това не биха могли да го заместят като обеми в момента. Северен поток-2 ги плаши не в момента, а в перспектива (когато ще бъдат готови да доставят увеличаващите се по всички изследвания за ЕС обеми). Защото след СП-2 ще има и СП-3 и СП-4 (както, след като не успяха да спрат СП-1, се появява СП-2). Това им е проблемът - бъдещето и затова се опитват да го стопират в зародиш.
 
Типичното разгильдяйство. Собственик в Австралия, арендатори, които внасят леснозапалими материали, охрана, която затваря противопожарните изходи, за да си спести разходите за наблюдение. Голяма трагедия за това малко градче (500К). Утре е ден на траур.

Има и лайна като теб, разбира се. Дебелогъз укродебил почва да се обажда по болниците от името на МЧС (Министерство на извънредните ситуации) и да ги пита имат ли места за по 300 пострадали. Болниците почват да се шашкат и тръгват слухове за много повече жертви. Дори се хвали с постъпката си в интернет.

Уродите в Украйна са по-многобройни от тези в Кюстендил.
 
Типичното разгильдяйство. Собственик в Австралия, арендатори, които внасят леснозапалими материали, охрана, която затваря противопожарните изходи, за да си спести разходите за наблюдение. Голяма трагедия за това малко градче (500К). Утре е ден на траур.

Има и лайна като теб, разбира се. Дебелогъз укродебил почва да се обажда по болниците от името на МЧС (Министерство на извънредните ситуации) и да ги пита имат ли места за по 300 пострадали. Болниците почват да се шашкат и тръгват слухове за много повече жертви. Дори се хвали с постъпката си в интернет.

Уродите в Украйна са по-многобройни от тези в Кюстендил.
колко рубли ти дават да сереш по форумите?
 
Най-накрая шебекът проумя, че мачкам такива като него безплатно.
Въпросът е принципен.
 
Немците, видяха какви лапнишарани са от Газпром(по линия на турски пАток, строят без разрешително от султанчо), защо да не им дадат разрешение да строят и после, ами всичко точно ама по тръбата освен руски газ, трябва и друг да тече, за да има конкуренция :D
 
И като повториш десетократно фикцията си, тя ще стане истина?

Що се отнася до "султанчо".

Ердоган е доста противоречив (тот еще фрукт), а Турция никога няма да стане съюзник на Русия - 12 пъти сме воювали с тях.

Само че Турция е независима държава (дори като член на НАТО) със собствено самостоятелно виждане и доктрина - независимо от това дали ни харесва или не. Тя си гони своите интереси и когато те съвпадат с нашите, то можем да говорим за партньорство.

Нещо подобно е и с Германия - зависима политически държава с окупационни войски в нея, обаче има много силен среден и едър бизнес, който нивелира тази зависимост.

Затова Русия ще си сътрудничи със сравнително независимите Турция и Германия на базата на взаимни интереси и ще заобикаля и подминава квичащите лимитрофи като експресен влак.
 
Колкото и да се напъваш да пишеш, по нищо не се променя реалността - Газпром търпи загуби, от кофти държавнически решения ...
 
Някви доказателства и факти? Счетоводна отчетност? Протести на акционери? Държавен инсайд?

Или цялата пара в свирката като на Мей - Русия не се оправдава, значи е виновна?

И виж... изказвания като Путин е КБЖ, Ердоган е султанчо, Боко е тиква и т.н. не показват превъзходството на изказващия се по подобен начин. Те само подчертават ниската му политическа култура.
 
Да наблъскаш няколко милиарда в пАток, който няма има изходно разрешение за тръба, него виждам като далновидно решение :)
 
Добре де, ти не виждаш нещо си..

Къв си ти? За мен си анонимен форумен балък, който залъгва други балъци с биткойни и форекс.

Теб ли да те мисля, че не виждаш нещо си или да гледам отчетите на Газпром пред акционерите и писмените решения и договори между страни като РФ, ФРГ и Турция?

На мнението на представители на едрия немски бизнес ли да вярвам или на читател на бг-медия от типа на Дневник?

Ми ако искаш да видиш нещо си реално, то просто чети оригиналите. А ако искаш да видиш фикциите си на живо, то и Господ не може да ти помогне.
 
Последно редактирано:
анонимен форумен балък
каза анонимният колхозник.
Много интересен мисловен процес имаш, продължавай да величаеш и отричаш реалността - получава ти се, да бъдеш забавен. Жалко, че не ти се плаща за това.
Както каза - работиш за слава :D
 
Последно редактирано:
Пак некъв ала-Мей подход...

Кога пък съм казал, че работя за слава?

И в двата си основни бизнеса (СМИ и дребна търговия) работя за пари. А образованието и парите ми подсигуряват възможности и време да се интересувам и анализирам това, което става по света.

А това, че показвам на хората, живеещи в условия на цензура и дезинформация, как стоят нещата в действителност, си е чисто хуманитарно и анонимно (анонимността е контрапункт на славата) начинание. Да има достъп до актуална информация е право на всеки Homo sapiens.

А тази тема специално е свързана и с патриотизма - в нея информирам за постиженията на моята страна. Аз ли съм виновен, че в нея постоянно джафкат некви имбецили?
 
giphy.gif
 
А така - това ви е нивото. Де е онай пъпеш с тутурутката?

Само че това ниво може да го показвате в теми за вашето ниво. Тук сте си просто флудери.
 
...
И в двата си основни бизнеса (СМИ и дребна търговия) работя за пари. А образованието и парите ми подсигуряват възможности и време да се интересувам и анализирам това, което става по света...
Какво е СМИ? "Средства массовой информации" казва гугъл... Това ония нюз фийд агрегатори на руски (дето ги свързвам с твоя ник) ли са?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе