Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

Бях се зарекла да спра да пиша във форума, но не се сдържам и ще си излея мъката, па майната ви, тъпанарска, в края на краищата...

Чудя ви се и ви се дивя на дебилщината и не знам родителите ви братя и сестри ли са или майки и синове, та сте толкова бързо изоставащи. Човека пуснал тема и иска културно общуване, обаче говедото си е гов,едо и не може да дебатира. То трябва да ръси глупости, да обижда и да се тупа в косматата потна гръд с възгласи ''Булгар, Булгар''. Смешни сте, честно.

Не съм русофил, но заради дебили, като вас определено ставам българофоб.

Влизайки в този, пък и някои други българоезични форуми, по едно време наистина се бях замислил дали нещо в мен не е наред. Ужасно ми беше странно как само аз си мисля това, което си написала. Викам, аре да върви, явно сме с прекалено различен манталитет, трябва да ги ръгам като говеда с остена, за да влезе поне нещо в кухите им кратуни - нищо че ще падне нивото на темата. Но явно има и българи, които усещат, колко е трагикомична ситуацията. Благодаря.
 
От: От: Произведено в Русия

През 2016 в помощ на учениците в училищата ще пуснат таблети (ще заместват тетрадките) и електронни учебници руско производство.


1446832147_ebooks_school.jpg
 
От: От: От: Произведено в Русия

В Севастопол (Крим) пристигнаха новите асансьори руско производство. С тях ще заменят овехтелите от украинско време лифтове в по-старите жилищни сгради.


1446272120_img_9834_default.jpg
 
От: Произведено в Русия

Руските чиновници в скоро време ще преминат на руски автомобили, които ще ползват, докато са на работа. В програмата "Кортеж" са разработени варианти за джип, микробус, седан и лимузина. Серийните ще се произвеждат само от УАЗ, премиум класата ще бъде подпомогната от разработките на Соллерс и Порше.

1445977249_0.jpg
 
От: Произведено в Русия

Концернът Алмаз-Антей предаде досрочно поръчаните от МО С-400.

Днес влиза в сила и контрактът с Иран за С-300.

f_cGhvdG9jZG40Lml0YXItdGFzcy5jb20vd2lkdGgvNzQ0X2IxMmYyOTI2L3Rhc3MvbTIvdXBsb2Fkcy9pLzIwMTUxMTA5LzQxMjU0NDcuanBnP19faWQ9NzAxNzg=.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Добавям Ю-71 със скорост 11 200 км/ч. С тези темпове на развитие и скорости, телепортирането вече не ми се вижда мираж.... :)

aircraft.jpg
 
От: Произведено в Русия

Има ли някаква нова информация за глайдера? Не съм срещал напоследък.

През юни още казаха, че ще е готов до края на годината, но засега не съм засякъл допълнително инфо. Може и да го засекретяват де.

P.S. прогуглих... серийно ще ги пускат от 2020... Малко е късно, според мен, тъй като, ако има сериозна война, то тя ще е в близките 4-5 години. По-натам ще се уталожат нещата - Русия, Китай и Индия видимо набират сила и на днешните смешковци, които се нахвърлят с голи лапи срещу ръжена, вече ще им липсва сегашния кураж.
Добавям Ю-71 със скорост 11 200 км/ч. С тези темпове на развитие и скорости, телепортирането вече не ми се вижда мираж.... :)

aircraft.jpg
 
От: От: Произведено в Русия

Има ли някаква нова информация за глайдера? Не съм срещал напоследък.

През юни още казаха, че ще е готов до края на годината, но засега не съм засякъл допълнително инфо. Може и да го засекретяват де.

Засекретено е, но Февруари 2015г. са минали напълно успешни тестове. Китайския дето тръбяха, че също е направил успешен тест преди 1-2 месеца, всъщност е копие на този, но 3+ пъти по-бавен. Интересно е да се добави, че тяло, дори с размерите на този глайдер или на междуконтинентална балистическа ракета, ако се движи със скорост по-висока от 5000 км/ч на практика е невидимо за всички съвременни радари, няма значение дали лети ниско или високо, буквално е невидимо.
Предполагам и Т-50 е яко серийно, щом така смело сключват договори за продажба за Су 35...
 
От: От: Произведено в Русия

Влизайки в този, пък и някои други българоезични форуми, по едно време наистина се бях замислил дали нещо в мен не е наред. Ужасно ми беше странно как само аз си мисля това, което си написала. Викам, аре да върви, явно сме с прекалено различен манталитет, трябва да ги ръгам като говеда с остена, за да влезе поне нещо в кухите им кратуни - нищо че ще падне нивото на темата. Но явно има и българи, които усещат, колко е трагикомична ситуацията. Благодаря.

Ами то, като ни останаха само успехите в ученическите олимипиади - за които пишат само няколко сайта и рядко се споделят, когато чалгата в музикалните вкусове е доминираща, ЦСКА отиде в махленските групи, армията се стопи до агитка на средно голям европейски стадион, как форумите да не са изпълнени с чалгарски мнения...

[video=youtube;YFAbHqd6Y_Y]https://www.youtube.com/watch?v=YFAbHqd6Y_Y[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Ами то, като ни останаха само успехите в ученическите олимипиади - за които пишат само няколко сайта и рядко се споделят, когато чалгата в музикалните вкусове е доминираща, ЦСКА отиде в махленските групи, армията се стопи до агитка на средно голям европейски стадион, как форумите да не са изпълнени с чалгарски мнения...

Хиперболизирам малко, но просто сравнявам.

Имам познати българи, които са си съвсем нормални и умни хора. Спорим, разбира се, чат-пат, но те са повече в реала - интернет го ползват най-вече за делова комуникация и информация, а временните отпускания ги правят в социалките (в България, всъщност, под тях се разбира предимно Фейсбук).

Докато по форумите е страшно.

Личат си и в тях нормалните хора, няма начин да не ги усетиш, но пък нормалният човек обикновено не иска да поема тонове негатив върху главата си. Затова тези хора предимно четат и не се намесват в спорове. Не че споровете са лоши, знаем какво се ражда в тях, но в бг-форумите се израждат в безполезни кавги.

Сравнявам с руските (не с цел надменност или подобно), но като пример - там си говорим на "вие". Принцип просто. Не казвам дали е правилно - в България самият аз често се обръщам към непознати хора на "ти" (а камо ли по форумите), но когато си говорим на "вие", то пцуенето някак си остава на заден план - не се връзва с общата атмосфера. И агресията в онлайн-отношенията намалява (пращаш го там, де не огрява слънцето, с финес).
 
От: От: От: Произведено в Русия

в България самият аз често се обръщам към непознати хора на "ти" (а камо ли по форумите), но когато си говорим на "вие", то пцуенето някак си остава на заден план - не се връзва с общата атмосфера. И агресията в онлайн-отношенията намалява (пращаш го там, де не огрява слънцето, с финес).

Остави се. От това "ти" в българския интернет и при среща наживо с непознати хора се хващам, че го правя. :confused:
И е вярно, че на френски маниер, освен merde, друго не върви. Губи се емоцията.
Та може би затова си общуваме на "ти"...
 
От: Произведено в Русия

Връщам се към темата за глайдерите.

В момента още две държави ги разработват освен Русия: Китай и САЩ.

Китайският Wu-14 се оказа, че може да развива подобна скорост, но е по-ограничен откъм въоръжението, които може да носи.

Американският Falcon HTV-2 засега е по-скромен в постиженията си - при последните тестове се разби на 10-тата минута.
 
От: Произведено в Русия

Русия продължава да се готви за Световното по футбол, независимо от напъните да се пробута политиката в спорта (днес след клоунадата с Блатер и Платини Щатите почнаха да мачкат и леката атлетика).

Снимки от "краснодарския Колизеум"

f_bmV3LWtyYXNub2Rhci5ydS9zaXRlcy9kZWZhdWx0L2ZpbGVzL3N0eWxlcy9iaWdfc2l6ZV9waG90by9wdWJsaWMvcGhvdG9hcmNoaXZlcy9ibG9ncy1vYmplY3RzLzE2OTA5MDU3MDIvZHNjMDI0ODcuanBnP19faWQ9NzAxODE=.jpeg

f_cHAudmsubWUvYzYyMjMyOC92NjIyMzI4MzcwLzQ4MjJkL0JsbGdLQjZia01jLmpwZz9fX2lkPTcwMTgx.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Ил-76 (Ил-76ТД-90ВД) успешно кацна върху лед в Антарктида.

За толкова тежък самолет си е постижение.

f_d3d3LnNkZWxhbm91bmFzLnJ1L3VwbG9hZHMvOC8yLzgyODE0NDcwODY4MjZfb3JpZy5qcGVnP19faWQ9NzAyMDU=.jpeg
 
От: Произведено в Русия

Разработената от руски специалисти USB-флашка убиец (USB Killer) ще струва около стотина долара.

fleshka-570x366.jpg
 
От: Произведено в Русия

Забавна дописка под заглавие "Тракторите също летят".

Бъзика се с американските F-22 Raptor и ArchAngel (наподобяващ Air Tractor AT-802) предимно, но са представени и качествата на руските лидери в Дубай.
 
От: Произведено в Русия

Робърт Де Ниро откри днес в московския Крокус Сити поредния си Nobu (съдружник е в тази верига ресторанти). Той отбеляза, че вероятно ще подаде молба за руско гражданство в близко време, "но в момента би било рано да се говори за това" (цитат).


964534087.jpg



http://ria.ru/culture/20151109/1317514091.html
 
Статус
Not open for further replies.

Горе