Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: Произведено в Русия

"Произвеждате" много тролове, не може да "ви" се отрече. В тази индустрия определено "имате" ръст.

Слагам всичко относно привързаността ти с Русия в кавичи, защото почти съм убеден, че най-общото ви е някой пра-роднина. Познавам такива хора и почти по същия начин се държат и опонират. Ако някой от форума те познава лично и каже че не съм прав, ще се извиня. Това е мое мнение.


Е то страната е библейска личност. В смисъл за него са сложили специален цитат в Библията - "По делата им ще ги познаете"

На руски самолет и руска кола не се е качвал сигурно от 20 години и няма и да се качи в следващите 20 години, ама били най-добрите. Ползва или Айфон или Самсунг - ама руските телефони били най-добрите.

Живее на Запад, лекува се на Запад, държи си спестяванията или в Западна валута, етц, ама руското било най-яко.

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: Произведено в Русия

Спирай водката, че ставаш невменяем вече... :D @redruma е един пост преди мен.

Ми и той кат теб е забил у error graphix, явно. Все още му чакам обясненията за българската история през последните 6-7 века - изказа намерения, че е наясно по този въпрос и ми е любопитно къде точно е наясно.

А ти с математичката не сте ми любопитни (както вероятно си личи и за повечето четящи от предишния ми пост).
 
От: От: Произведено в Русия

Първо ми дефинирай понятието "европейска суперкочина", а след това ще ти обяснявам каквото и да е.

И ми обясни, защо на ПР видеото където Путин и Мечкарски тренират не са облечени с руски дрехи? Така ли се подкрепя руското производство, така ли се възражда Русия?

618x346.jpg




Верно, маратонките му са руски (форуард), а Медведев е с найкове.

:D:D:lol:

kvo stava strana, propagandata ne deistva mnogo mai?
 
От: От: Произведено в Русия

Първо ми дефинирай понятието "европейска суперкочина", а след това ще ти обяснявам каквото и да е.

И ми обясни, защо на ПР видеото където Путин и Мечкарски тренират не са облечени с руски дрехи? Така ли се подкрепя руското производство, така ли се възражда Русия?

618x346.jpg




Верно, маратонките му са руски (форуард), а Медведев е с найкове.


Е то и страната е така. Ти ко мислиш, че кара руска кола или лети с руски самолет като ходи веднъж на 5 години до Русия или че носи руски дрехи. Най-много да пие руска водка, ама тя се прави в някоя от балтийските държави, предполагам зарад някви митнически и пр. изгоди.
 
От: От: Произведено в Русия

:D:D:lol:

kvo stava strana, propagandata ne deistva mnogo mai?

А този смешко пък е олицетворение на бг-историята... Пише на маймуница и дори ми е лепнал отрицателна репутация... да се чуди човек към кой микробиолог да се обърне...
 
От: От: От: Произведено в Русия

А ти с математичката не сте ми любопитни (както вероятно си личи и за повечето четящи от предишния ми пост).

И ти не си ни любопитен но ни се натрапваш тука с някакви теми.
 
От: Произведено в Русия

Много е жалко да се отнасяте така с народа, който ни спаси от ужасяващото турско робство. Историята на източна Европа не започва от СССР и историята на България не започва от 1944 година. Да, макар че комунизма ни отключи доста дефекти, все пак тогава времената са били други, а никой не може да предвижда бъдещето. А и да ви припомня, че марксизъма не е руско творение, а циониско-> ЗЛО. Както и да е :arrow:
 
От: Произведено в Русия

Навални е оно!

Бегай легай, бубе, че освен редрума, чекам и оното с репутациите и трудния никнейм. Не си ми у списъка в момента, ако ме разбираш...
 
От: Произведено в Русия

А иначе всички си държат спестяванията в рубли, щото е най-яката хартия.

7f68331312ee4a48a071d3862fe827d8.jpg
 
От: Произведено в Русия

Навални е оно!

Бегай легай, бубе, че освен редрума, чекам и оното с репутациите и трудния никнейм. Не си ми у списъка в момента, ако ме разбираш...
Отговорил съм ти преди половин час. Чакам и аз отговори.
 
От: Произведено в Русия

Браво, сестро, за западния копипейст от 2014, но мога ли да разчитам да не се килеферчиш преди историческата редрум-реалност (измерваща се в негов половин час) и онва там с маймуницата?
 
От: Произведено в Русия

Понеже в темата се спомена за строежа на няква супер дълга магистрала. Класиката е пълна - типично по руски.

[video=youtube;-GWArVyeHtY]https://www.youtube.com/watch?v=-GWArVyeHtY[/video]
 
От: От: Произведено в Русия

Браво, сестро, за западния копипейст от 2014, но мога ли да разчитам да не се килеферчиш преди историческата редрум-реалност (измерваща се в негов половин час) и онва там с маймуницата?
Нищо не разбрах, сериозно.
 
От: От: Произведено в Русия

Нищо не разбрах, сериозно.

Не беше адресирано към теб.

Много мамуни сте на клона, няма как да отговарям персонално на всеки тъпанар.

От теб се чака версията за историята на България през последните 6-7 века.
 
От: Произведено в Русия

Още един велик "руски" ръководител, който се оказва с американско гражданство. Ей така за по-сигурно.

1848f3098f984499ae07cfd388f24b5f.jpg
 
От: От: Произведено в Русия

Не беше адресирано към теб. От теб се чака версията за историята на България през последните 6-7 века.
Накратко - не съществуваме като самостоятелен политически обект доста дълго време, че да сме каквото и да е.

После идва Освобождението, след което до 1944 г. се развиваме като феникс от пепелта и изумяваме целия свят. Дори успяваме да водим българска политика и да търсим българските интереси, до тогава.

Кажи сега що Путин не носи руски дрехи?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе