Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
Нямаше да е тема, ако не квичаха постоянно.
Ползвай думичката трейд, все пак нали си от към хамериката позицията, да не се излагаме:)
 
Ползвай думичката трейд, все пак нали си от към хамериката позицията, да не се излагаме:)
Като цяло съм към БГ позицията. За да има добра позиция България трябва да е максимално далеч от руската кочина. Чуждици ползват най-вече тъпите руски шлюхи, ама то им е нормално, като самото ботоксово джудже Путя не знае от къде му е азбуката.
 
Като цяло съм към БГ позицията. За да има добра позиция България трябва да е максимално далеч от руската кочина. Чуждици ползват най-вече тъпите руски шлюхи, ама то им е нормално, като самото ботоксово джудже Путя не знае от къде му е азбуката.
Така вече по ми аресваш, че беше забуксувал по едно време:)
 
Така вече по ми аресваш, че беше забуксувал по едно време:)
Ами налагаше се да пълня с акъл путинофило-русофилистический задници с акъл (щото там си държат малкото спаружен мозък). Радвам се че и тебе съм "облагородил" успешно.
 
. Радвам се че и тебе съм "облагородил" успешно.
За което изськрено ти благодаря. Честно казано, не знам какво бих правил без напътствията стъпка по стъпка.
 
САЩ: Нито една от нашите ракети не е свалена от Сирия


https://www.vesti.bg/sviat/sasht-nito-edna-ot-nashite-raketi-ne-e-svalena-ot-siriia-6081309

Като видяха ква са издънка отговора не закъсня "Той заплаши, че Русия може да размисли за продажбата на ПВО комплекси С-300 на Сирия и други държави."
 
Като видяха ква са издънка отговора не закъсня "Той заплаши, че Русия може да размисли за продажбата на ПВО комплекси С-300 на Сирия и други държави."
Нормално и вярно. Путя-та се осира тотално. Да се позабавляваме с последователите му.
 
Нормално и вярно. Путя-та се осира тотално. Да се позабавляваме с последователите му.

Сега путя като едно разсърдено дете няма да даде на никои да си играе с неговите счупени играчки. Хахахахахах
 
Абе, глупендъри, осирайте си една тема с дивотиите си, кво цапотите навсякъде без връзка със заглавията?

Да не говорим, че по нищо не се отличавате от религиозните фанатици - сляпата вяра, че щом нещо го пише във вести.бг и щом САЩ са казали, значи няма начин да е грешка. А че има данни за всяко летище конкретно колко ракети са свалени, че дори са заснети (на видео, а не на снимки) свалянията на ракетите - не може да бъде, щото местните пещерняци по-лесно ще се метнат от некоя скала отколкото да си свалят конските капаци.
 
30706994_886022854855921_8309890286075510784_o.jpg
 
Темичката ти беше крайно безинтересна преди да се намесят някои колеги и да я окрасят реших да се включа с допълно оформление, проблем?

ПП: не ти ли хареса колажа "прозведено в русия" аа забрах те руснаците не могат да произвеждат самолетоносачи.... хахахха
 
А, просто ми стана интересно откъде ново пиле в инкубатора.

Иначе е все тая дали мухльовците, осиращи темичката ми, ще са един или десет. Цапотят количествено по форума съобразно фанатичната си простащина, така че гюбрето е доста във всички случаи.
 
При положение, че съм в тоя инкубатор съм от 2007, новото пиле си ти в случая. А форума отдавна става само за спам и тролене на русофили и влизам от време на време да разпускам та няма се плашиш...
 
Що се отнася до корабите (свързано е с темата), то личното ми мнение, че за руския флот са по-подходящи подводниците, както и новите разработки торпедни оръжия (лансирани публично на 1-ви март).

Адмирал Кузнецов е добър самолетоносач, по-добър от американските или английските поне (първите се счупиха, докато плаваха към КНДР, а вторите се счупиха директно в корабостроителницата), но е друг, по-остарял морално тип оръжие. Самолетоносачите би трябвало да ги поеме Китай, което той и прави, btw. Всеки може да погледне морските учения, които провежда в момента.

P.S. кво значение има откога си във форума при положение, че си от криптобалъците? Драскай си там, чий го крепиш в сериозна тема?
 
Абе, глупендъри, осирайте си една тема с дивотиите си, кво цапотите навсякъде без връзка със заглавията?

Да не говорим, че по нищо не се отличавате от религиозните фанатици - сляпата вяра, че щом нещо го пише във вести.бг и щом САЩ са казали, значи няма начин да е грешка. А че има данни за всяко летище конкретно колко ракети са свалени, че дори са заснети (на видео, а не на снимки) свалянията на ракетите - не може да бъде, щото местните пещерняци по-лесно ще се метнат от некоя скала отколкото да си свалят конските капаци.
"Сляпата вяра", че афганистанци, чеченци, финладци и кой ли още не е пръскал халката на руските пендели се оказа подрепене от безбройни доказателства, свидетелим и учасници. Определено стана ясно че "великата червена кочина" заедно с "безаналоговите си стелт вибратори" не може да победи сама държава с население над 5 милиона души. Чечения мисля че беше 1,5 милиона но и тя върна пияните солдати забременели или умрели у дома.
"Сляпата вяра", че икономически Русия не става за нищо е подкрепена лично от щерката на мин Лавров, която дълги години чупи американките курова в САЩ. Сънът на видния български русофил Корнелия Нинова суъщо е в САЩ, работи за Блумбърг и не смята да се връща. Та толкова с пияната руска мърша. От мечката отдавна е останала само кожата. Виси в "Овалния кабинет" :) :)
 
А, просто ми стана интересно откъде ново пиле в инкубатора.

Иначе е все тая дали мухльовците, осиращи темичката ми, ще са един или десет. Цапотят количествено по форума съобразно фанатичната си простащина, така че гюбрето е доста във всички случаи.
Не се опитвай да мислиш. На русофилите това не се отдава. Питай там някой руски алкохолик какво да кажаш. Измисли нещо за "безаналоговите" гърмящи дамски превръзки, разбработка на "Росатом".
 
Статус
Not open for further replies.

Горе