Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
От: От: Произведено в Русия

А бе, боклук, колко пъти да ти обяснявам, че аз се занимавам с новини?

Ако ще пускаш нещо, то в Русия има 40000 официални медии. Поне 5000 от тях са либерастки. Ако искаш да пуснеш нещо лошо за Русия, вземи от тях. Те ще напишат лошо, но все пак ще се съобразят с това, че не могат да лъжат грубо, защото читателите им руснаци веднага ще ги разкрият. Защото руснаците живеят в Русия и знаят какво става в Русия.

Мен ме е гнус само като видя укросайт, а камо ли да им "анализирам" глупотевините. Да им анализирам как са изкопали Черно море?" как две години водили война с Русия, а и досега не могат да видят поне един руснак. Да им анализирам "вечната дружба" с Турция? Да им анализирам, че от снощи щели да подпомагат отделянето на Кавказ?

Престанете да ми цапате темите с глупости, бе, уроди, осъзнайте се. Не ме интересуват мизерните ви душици и че серете кръв от задничетата си по цял ден. Това сте си избрали, това ще пожънете. Ама воните ми тук, миришете гадно и отвратително.

Защо ми анализираш статията само не разбрах? Да не би да участвам в протеста, че ми вадиш аргументи в защита на таксите? Като се правиш на обективен, пускай и кофти новините.
 
От: Произведено в Русия

И на теб не ти издържаха нервичките май. От поста ти трябва да разбираме, че в Русия кофти новини няма, пускат ги замо укро-мукро сайтове. Последно, протеста факт ли е или е укро-мукро лъжа?
 
От: Произведено в Русия

Тъпак. В Русия е пълно с лоши новини. Има и добри новини, които се пускат с лошо чувство. Но поне го правят интелигентно. А тъпанарите като вас дори не различават руски сайт от украински, но веднага пльоскат това лайно в тази тема.

Колко пъти трябва да ви обяснявам, че сте кретени? Колко пъти да ви обяснявам, че не пиша за вас, а за читатели. Някои от които дори не са регистрирани в този форум. Удобен е vB, админите са се погрижили да е още по-удобен engine. Затова ми е по-удобно тази тема да е тук.

Но това не означава, че ще говоря културно на някакви досадни лайна. Ти кво правиш в тази тема бе, миндил? Искаш да разбереш какво се случва в Русия или искаш да ме убедиш, че ти с укросайтчетата си знаеш по-добре от мен?

Оди се дизайнирай у некой кенеф.
 
От: Произведено в Русия

Натисни :drama: Кога съм твърдял, че сайта е руски? Аз до сега не съм видял да си пуснал кофти новина. Щом се имаш за "медия" трябва да пускаш и кофти новините, иначе си поредния трол.

пп Наздраве, събота е... успех в форумните битки.
 
От: Произведено в Русия

Какво ме интересува какво си твърдял? Пускаш лъжлива информация от украински сайт за руски тираджии. Които си протестират от седмица (откак ги накараха да плащат) и е съвсем естествено да знам по-добре от теб какво става. По телевизиите постоянно върви информация оттогава също.

Аз "не се имам за медия". Аз съм собственик и съсобственик на медии. Само че не са на български и не са български.

Идеята на тази тема специално съм я обяснил още в първия си пост в нея с надеждата че неразумните уроди поне това ще се сетите и няма да се насирате тук. ама и това не можете дори, все трябва човек да ви рита 2-3 форумни страници, че да си накефите суетата, че са ви обърнали внимание.

Повтарям за теб и останалите малоумници защо съм създал тази тема. А ако искате да пълните форума с вашите си еякулации, то си създайте тема "Лошо за Русия, с нас е светът" и си гукайте там.

Прецених, че си е нужна една форумна тема от типа "Сделано в России", тъй като явно има интерес. Има теми за Русия в раздела и сега, но те са свързани предимно с външни политически и военни събития (Сирия, Украйна), а в тях се пъха като флуд всичко останало (икономически и социални показатели, производства, медийни шаблони и т.н.). Хем размиват самите теми, хем понякога изглежда доста смешно за запознатите.

В същото време незапознатите наистина няма откъде да получат реална информация (какво произвежда Русия, какъв е стандартът на живот в РФ, каква е икономиката й). Не знаят езика или пък смятат всеки рускоезичен източник за руски, разчитат предимно на англоезични източници и преводи и т.н. А по-известните български медии са изобщо под всякакъв коментар - не само, че нямат никакво понятие какво се случва (и какво се е случвало) в Русия, но дори не проверяват източниците си на информация.

Това май ми е първата тема в тукашния форумен раздел "Политика". Прошу любить и жаловать
 
От: Произведено в Русия

Само не разбрах от къде и кога ти си гарант за истина? То има много медии и медийни собственици, които са .... да не казвам. Това че ти си бил "преценил" че трябва да има такава тема, чисто стойностно е равно на нула. Това че ти даваш оценки на други медии, също е равно на нула. Така че събери нулите и ще разбереш на какво отговаря умствения ти потенцял.
 
От: Произведено в Русия

Ако искаш да си медия или собственик, излез с името си. Излез с името си към информацията, която даваш. Поеми оговорност за нея. Ако не го направиш си просто поредния трол, както казах. Медия от анонимници не е медия..
 
От: Произведено в Русия

Където съм част от медия, съм вписан в СМИ-регистрите като собственик или управител на тези медии.

В този форум съм форумен участник и тази тема не е новинарска. Тази тема е любителска - ако трябва да пускам новини за Русия, то това е държава по-голяма от ЕС - трябва да наема щат от журналисти заради някакъв си форум. На български език нямам сметка от това - няма как да се монетизира нормално.

Да казвам пред сульо и пульо кой съм? Преде лайна като теб, от които ме е гнус?

Никой не спори с теб, мухльо, разбери го най-накрая. Моето не е спор с теб - просто те псувам косвено. Както се псува тъпо досадно говедо, което мучи, защото не може да си начеше крастата.

Аз давам информация. Дали тази информация е обективна или не, преценяват читателите. Ако преценят, че не е, то ще изгубят интерес към данните, които пускам.

Ако се съмняват - я проверяват. Във всички случаи получават много по-обективна информация отколкото от цензурираните "национални медии" в България.

Тази тема не е за спор с едноклетъчните. Искаш да сереш - бегай у кенефа. Нямаш място тук, защото не си запознат с Русия, защото нямаш данни, защото си тъп, защото си боклук.

Ако искаш да си медия или собственик, излез с името си. Излез с името си към информацията, която даваш. Поеми оговорност за нея. Ако не го направиш си просто поредния трол, както казах. Медия от анонимници не е медия..
 
От: Произведено в Русия

Ако искаш да си медия или собственик, излез с името си. Излез с името си към информацията, която даваш. Поеми оговорност за нея. Ако не го направиш си просто поредния трол, както казах. Медия от анонимници не е медия..

Изчезни от темата трол
 
От: Произведено в Русия

Натисни, натисни !

Дай ги тези медий да ги видим де или не е удобно. Хайте пусни и твоите, рускоезични медии на кито си съ/собственик, че да се информираме от извора. Пусни ги за да ги следим ежедневно и да сме информирани. Нали това ти е болката, че говорим много, а всъщност не достигаме до извора на информацията. Хайде, дай ги тези сайтове да ги следим нещата, не знаех, че е толкова трудно съ/собственик на медия да трябва да го убеждавам маса време да каже коя е неговата медия и да я рекалмира, във форума в който търси популярност на информацията си.

В същото време незапознатите наистина няма откъде да получат реална информация (какво произвежда Русия, какъв е стандартът на живот в РФ, каква е икономиката й). Не знаят езика или пък смятат всеки рускоезичен източник за руски

Ами хайде, дай ни извора на информация за да не бъдем невежи вече. Не се притеснявай, че са руски, светът е голям и превод дебне от всякъде. Покажи ни твойте медии за да изгрее слънце в затъмненото ни информационно полезрение.
 
От: Произведено в Русия

Нов римски патриций?

Мога да те пцуя и да се гавря с теб цяла нощ. Позволяват ми го както работния режим, така и възможностите.

Ако пък се надяваш, че пцуенето по теб ми разваля темичката, то надявай се. Аз участвам в този форум някъде от 2007-2008 година и по всяко време е било пълно с кретени. Така че, читателите са свикнали на по 3-4 страници хранене и просто ги пропускат при абсорбирането на инфото.
Д!ай ги тези медий
 
От: Произведено в Русия

Леле, дълбаеш дъното. Толкова ли е трудно да дадеш медиите, които предентираш, че притежаваш. Явно е трудно, говори си за форумни години и етц. но с нищо не променяш факта, че си поредния трол.

Конкретно нещо се иска.... пусни медиите, които съ/притежаваш и в които седиш с името си. Толкова ли е трудно? Нали искаш да сме информирани за положението в Русия, ами хайде дай медиите си за да се информираме. Това е все едно някой предприемач от форума да иска да популяризира сайта си и информацията в него но да не дава линк. С всеки следващ пост в който не даваш тези сайтове и медии доказваш, че си поредния смешник със "стаж" във форума.

За пръв път виждам човек, който е съ/собственик на медии и не иска да каже кои са. Смешна работа...
 
От: Произведено в Русия

Остави официално запитване в темата, лелиното, ще го препратя за разглеждане. Давам образец:

"Аз, (Име Презиме Фамилия, паспорт № , ЕГН, живущ) държа да получа персонална информация кои медии притежава никнеймът strana от форума "Предприемач". Защото иначе ще смятам, че информацията му е некоректна, а линковете които пуска - недостоверни."

Леле, дълбаеш дъното. Толкова ли е трудно да дадеш медиите, които предентираш, че притежаваш. .
 
От: От: Произведено в Русия

Остави официално запитване в темата, лелиното, ще го препратя за разглеждане. Давам образец:

"Аз, (Име Презиме Фамилия, паспорт № , ЕГН, живущ) държа да получа персонална информация кои медии притежава никнеймът strana от форума "Предприемач". Защото иначе ще смятам, че информацията му е некоректна, а линковете които пуска - недостоверни."

Несериозно отношение виждам към този форум
Един пита за сайтовете на друг, където може да си направи реклама даже, а отговора е меко казано неадекватен
 
От: Произведено в Русия

На себе си ли ще го препратиш? Нещо секнаха обидите, защо ли ? Значи за да чета дадена медия, трябва да се легитимирам ли ? След като предоставяш информация и претендираш да е достоверна, твърдиш, че си съсобсвеник не медия ( реално отговаряш за тази информация ) най-малкото заставаш с името на автора на статията и информацията. Иначе се превръщаш в автор на статии от весники "Шок"

Ако просто искаш да пускаш разни статийки от различни сайтове и да се правиш на велик, няма проблем. Но когато претендираш да си съ/собственик на медия и да предоставяш информация, като такъв си длъжен да застанеш с името си.


Аз, Илия Димитров Ранчев (ако искаш и инфо колко пломби имам да ти там, не е ли ? ) държа да получа ПУБЛИЧНА информация, кои медии притежава ЧОВЕКЪТ с никнейм strana от форума "Предприемач".


За разлика от теб... мене не ме е страх да излена с името си. Има и човек от форума, който да потвърди, че не е измислено. Човек който е от години тук и е с репутация и етц.

пс. Хайде... чакам да те видя.
 
От: Произведено в Русия

Несериозно отношение виждам към този форум
Един пита за сайтовете на друг, където може да си направи реклама даже, а отговора е меко казано неадекватен


Фенобастърче, това, което виждаш, се обсъжда ката божи ден, но все не се стига до дядо Йоцо.
 
От: От: Произведено в Русия

Капут, стига ли? Или не е обида? Може би искаш нещо по-изтънчено, джиджи-биджи, садомазо?

Къш ма, кокошко. ОК?

На себе си ли ще го препратиш? Нещо секнаха обидите, защо ли ? .
 
От: Произведено в Русия

А! Пропуснал съм. Кво е това Илия Димитров Ранчев? Да не е некой клетник, градил килия?

ОК, препредавам. Горният клетник иска да получи публична информация по горепосочените параметри. Може би ще обяви и награда. Чекаме!
 
От: Произведено в Русия

И да каже на кои медии е съсобственик, как ще го докаже
Затова иска от читателите на неговите медии да се докажат
Голяма дилема, дали да си снимам личната карта, за да получа достъп до някакъв сайт
 
Статус
Not open for further replies.

Горе