Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
 
Айде, нема те занимавам вече, изглежда не можеш да ми гониш темпото.
 
На г-жа Украден не мога да й стигна темпото дори след полунощ...

Така сме ние пенциите...
 
На г-жа Украден не мога да й стигна темпото дори след полунощ...

Така сме ние пенциите...
Снисходително отношение ли долавям, това княза не ми го одобрил като цяло:)
 
Що пък снисходително?
Просто подкрепям защитниците на древесния вид явор и неговите мелодични трели.
 
Мога ли да вдигна бялото знаме за днес, печелиш:)
 
Можеш, разбира се, но флудът в темичката ще продължи без да се влияе от знамена и превръзки....

Спомних си га обяснявах тук как през Средновековието джентълменът се е ориентирал за готовността на дамата покрай кървавите парцали, провесени на плета... И е слагал плаща си върху канализационната река от лайна не поради възпитание, а поради санитария. Троглодитите ококориха очички, припомняйки си светлите дъна на пещерите. Европа, бля...
 
Джентълмена удачи ли бе човек
 
Или този полуфабрикат -
 
Не.

Джентълмените на късмета си бяха пичове, обясняващи некои кавказки моменти, смесени с еврейския блат.

Докато ходенето по лайна през средновековните европейски кастли е нещо, което дори арабите си спомнят с погнуса.

BTW, не са ги послушали как да преодолеят чумата. И не им признават, че водката е арабско питие (лекарство)
 
?
 
Ама изплюй камъчето, нема ти се разхождам из ютуба
 
Има един култов сериал до степен фетиш в днешно време. Та от него се пръкна крилатата фраза " You know nothing Jon Snow"
Макар че дори Мартин е имал представа за средновековните европейски улици и ручейчета... Едва ли някой си мисли, че е визирал САЩ. Там са царували индианците и всичко е било почтено.
 
При положение, че вдигнах бялото знаме, ти водиш/
 
Абе Младеж, със сериалчита ли ще ме гъбаркаш, аз те мислех за умно момче.
 
Темата май отива за Народния и то не камерната сцена:)
 
Имало една време една страна в една страна живяла, ама страната в тази страна била се напила и дефакто страната в споменатата страна се изложила.:)
 
Разбрах какво го тегли момчето - войната. За производство на война никой не може да отрече че руснаците са много добри. Воювайте, момко, десетки милиони жертви дадохте и не ви увря главата какво е войната. Тя в съзнанието ви отдавна е започнала, гледам че и други искате да заразите с болните си мисли.
Няма смисъл да се воюва с Русия. До няколко десетилетия основите й ще потънат/се изпарят ако се задържат тенденциите от последните 70-80 години.

Един от малкото шансове на държавата Русия ще е именно участие (пряко или не) в мащабен военен конфликт.

От друга страна конфликтът на Запада с Русия не очаквам да е на преден план след няколко десетилетия. Въпреки, че те (руснаците) ще се натискат да воюват по горните причини. Ролите ще се разменят.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе