Произведено в Русия

Статус
Not open for further replies.
Глеам се е домъкнала поредната попова лъжичка да си изтропа "мнението"

Толкова ли не е ясно, че за мен като представител на държава, разположена на три океана, винаги ще е забавно да гледам напъните на народност, мечтаеща за три морета?

И то не защото имаме повече и че океаните са по-големи от моретата. Просто не смятаме, че силата е правилният подход.

Имаме я, ползваме я, когато е необходимо, но океаните си идват сами. Защото им харесва.

С "преклонена главица сабя не я сече" и "на Вуте да му е зле" не става тоя номер.
 
Ние като развързани псета от синджира:)
 
Викам си на акъла, ама аз ли останах последния мохикан, ама ето че не:)
 
Страната се изживява като юзър-държава.

Не знам отскоро ли са тия симптоми... Кат погледнем юзърнейма, допускаме че може и да не са :)
 
Страната се изживява като юзър-държава.

Не знам отскоро ли са тия симптоми... Кат погледнем юзърнейма, допускаме че може и да не са :)
Абе остави го да спи сега, пенсионер е все пак
 
Е аз сега влизам. С тебе ли да се заяждам ако си легне?
 
Е аз сега влизам. С тебе ли да се заяждам ако си легне?
Е аз тъп ли съм, ама верно едни и същи, то нема кво да си лафиме..
 
Едни и същи подкукуросвания, то му писва на човек, виж ако се събуди страната, вечи има ляб за майтапи:)
 
Много контент се генерира тука - не мога да му хвана края от колко страници назад са се зародили тия идеи че трябвало да бием руснаците или незнамсикво там.
 
Много контент се генерира тука - не мога да му хвана края от колко страници назад са се зародили тия идеи че трябвало да бием руснаците или незнамсикво там.
Ще резюмирам, демек едните нападат другите, а руснаците пият мастика, нищо интересно, в общи линии.
 
Глеам се е домъкнала поредната попова лъжичка да си изтропа "мнението"

Толкова ли не е ясно, че за мен като представител на държава, разположена на три океана, винаги ще е забавно да гледам напъните на народност, мечтаеща за три морета?

И то не защото имаме повече и че океаните са по-големи от моретата. Просто не смятаме, че силата е правилният подход.

Имаме я, ползваме я, когато е необходимо, но океаните си идват сами. Защото им харесва.

С "преклонена главица сабя не я сече" и "на Вуте да му е зле" не става тоя номер.
Афаф... Шефчето 1 време се домъкнало от вашите земи чак дотука понеже му писнало на седлото от студ и мизерия.

Да ми излизаш с хектари пустош малко комично се явява :)
 
Афаф... Шефчето 1 време се домъкнало от вашите земи чак дотука понеже му писнало на седлото от студ и мизерия.

Да ми излизаш с хектари пустош малко комично се явява :)
Няма закачаш земляка, той си си гони своето, а ти като балканче винаги си готов на резюмираш
 
И тва е доста комично...

Тука сте България нещо, кво ли?

Тва е българоезичен форум (ясно, че българоезичен форум го ползват предимно българи, щото други рядко го знаят този език, но фактът е това), а не български.

Нито е регистриран като СМИ, нито е със съответен хостинг, нито се подчинява на българското законодателство.

По същия начин си пиша в чешки и словашки форуми..., не защото смятам, че са Чехословакия, а защото им знам езика (менкам рж-то).
 
Щом ползва скобите, значи не е пиян или болен, олекна ми на сърцето.
 
Ако биенето на руснаци се измерваше в страници, кви методички щеха да паднат, охо!

Ама съдба....
Ами ако трябва да воюваме в тая тема, със сигурност ще бием. Един вид репетиция за големио конфликт.

Около 15 мин. работа еднократно ще ми трябват да уредя съсипването на индексацията и всичкото културно наследство, дето си снесъл тука... Е, ще отнеме някой и друг месец, щото бая си се трудил.

Ама няма, щото някой пак ще споменава злобата балканска и другите подобни.
 
Нокето го повишавам в полуфабрикат, че се включи в словесната престрелка, ама медал няма.
 
Ми воювайте бе, смелчаци, щом ви стиска Стига сте онанирали
Ти нали уж спеше, що се буташ:)
 
Е така е винаги...

Некой дебил вика тия спят, друг дебил вика аре да ги събудим, а трети дебил вика що ги събудихте...

При положение, че мирно сме си пили кабернето на терасата, очаквайки сутрешната новинарска лента.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе