Промени в Правила и Ограничения

Пиша пак, за да предпазя бъдещи купувачи и продавачи от неволната грешка, която направих. Преди малко установих, че повечето доставчици на безплатен email забраняват продажбата на email account-и. Ето чичо Гошо:
"You’re also not allowed to create Gmail accounts by automated means or buy, sell, trade, or re-sell Gmail accounts to others."
Същото важи и за яху и куп други. Ако открият че акаунта е продаден, спокойно може да го блокират.
В този смисъл, не бих искал да продавам гнила ябълка и Blinky, моля те изтрий ми обявата за продажба.
Може да се помисли за нещо в правилата на форума - ако не за забрана, поне за предупреждение. Така ще е по-честно и за продавачи, и за купувачи.
 
Последно редактирано:
След малко търсене най-накрая открих темата за правилата ! Много изчерпателно и разбираемо написано,браво ! Но може би ще е добра идея да я лепнете в главната страница :D ако е и не съм я видял извинявам се .
Поздрави
 
След малко търсене най-накрая открих темата за правилата ! Много изчерпателно и разбираемо написано,браво ! Но може би ще е добра идея да я лепнете в главната страница :D ако е и не съм я видял извинявам се .
Поздрави
Здравей, и мерси много. Да ще ги изнесем, защото наистина не може да се сърдим на новите потребители, че не са намерили и питат какви са условията за еди какво си. ;) Ще го изнесем горе даже в менюто, да се знае. ;)
 
Здравей, и мерси много. Да ще ги изнесем, защото наистина не може да се сърдим на новите потребители, че не са намерили и питат какви са условията за еди какво си. ;) Ще го изнесем горе даже в менюто, да се знае. ;)

Подкрепям идеята, така ще ни улесните много. Също горе в менюто да се бодне и наръчникът за нови потребители.

При това - без възможност за коментари под тях. Според мен е по-удачно коментарите за наръчника и правилата да са в отделни теми. Снощи открих наръчника и изчетох 22-те му страници, за да открия, че важната информация е само в първия му пост.
 
Моля, ако има нещо, пиши. Успехи.

Добро неделно утро :) И аз като други нови потребители съм нетърпелив да се включа в пазара и да започна работа по проектите си. Моля Ви за коментар дали не пропускам нещо от условията? Прочетох доста от коментарите и във форума. Запознат съм с правилата и се надявам всичко да е изпълнено и скоро да мога да пусна първи конкурс за лого на благотворителната ни фондация. Благодаря предварително за отговора и хубава Неделя.
 
Последно редактирано:
То е там, в дискусиите. Сега е изнесено и тук: https://www.predpriemach.com/help/terms - Мислим да го сложим и горе в лентата. Да си се знае от началото. За жалост, много хора влизат веднага с идеята да ползват пазара. Да, не е лошо като идея, но е добре да се даде малко от човека, преди да получи нещо. И не се иска много, малко търпение и няколко адекватни коментара. :)
 

Горе