Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

chenev

New Member
Китайския сайт прави промоция и може да си купите мишката за по-малко от 1$.Плаща се с Пейпал.
Доставката е безплатна.

Edit: Махнете отметката за застраховка(insurance) за да не давате 1$ допълнително - мисля че не е необходимо,но всеки сам си решава все пак.

Реф.Линк: http://www.miniinthebox.com/2-4ghz-...nal_affiliate&aff_id=32226&utm_campaign=32226

Edit:
Моята мишка пристигна даже кликам с нея вече.Взех я за 0.90$ без застраховки на пратката и други такива.Преди малко и сложих батерийките и заработи.
Поръчах я на 29.05. и днес на 09.06. е тук!!!
7385196s.jpg
 
Последно редактирано:
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И аз поръчах да видя как ще е :)
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

и аз си взех една: )
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И аз поръчах, благодаря за линка, колега! Ще я видим дали функционира. :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Поръчах и си аз, обаче със застраховка! 1.44 евро дадох общо :D До 20 дни трябва да пристигне.

И аз така, но платих в долари - 1,89

Най-много да е фишинг, ама за 2,5 лв сега няма да се циганим.
Малко грозновата изглежда, ама ако не ме накефи, все ще се намери някой на когото да я харижа.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Мишката стандартно струва 10-15 лв на едро. Както виждате може да се закупи само 1 брой. Хитър рекламен ход на сайта
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

И аз се наредих сред рибите и си я купих :lol: тъкмо имах 2$ в PayPal и се чудех как да ги пласирам
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Е то и аз платих $1,89 сега ми пратиха mail че до 29 ще е тук.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Мишката стандартно струва 10-15 лв на едро. Както виждате може да се закупи само 1 брой. Хитър рекламен ход на сайта

същата мишка в сайт на пройзводител е $1.60 при покупка на 5000+ или $1.90 при взимане на 5 броя
 
Последно редактирано:
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Thank you for shopping with us! Your order has been received!
 
От: От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

същата мишка в сайт на пройзводител е $1.60 при покупка на 5000+ или $1.90 при взимане на 5 броя

Таксата на PayPal при плащане на $0,90 е $0.33. Тоест търговецът получава $0.58. Загубата му е $0,02 + афилиейт комисионната + разходите за транспорт + разходите за сайта + други разходи.

Ако обаче търговецът разглежда тази "загуба" като разход за реклама - сметките му ще излязат (може да излезе на печалба, ако купилите мишката купят и други неща).

Изглежда добра стратегия за вирусен маркетинг.

Имайте предвид, че за батерии на тази мишка ще плащате много повече от "спестеното". Така че ако не ви трябва безжична мишка - по-добре не си купувайте.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Точно заради батериите не си я поръчах:) не е рентабилно
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Е то и аз платих $1,89 сега ми пратиха mail че до 29 ще е тук.

Защо не махате отметката на застраховката(insurance),която е сложена по подразбиране там се набутвате с около 1$.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Още по снимките си личи какъв е боклук е тоя мишок. Нещо не мога да се навивия да го купя... Но евалла, че споделяш (макар и афф).
 

Горе