Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Около 20 юни ще пристигнат и друг път съм поръчвал разни боклуци по-рано не ги чакайте,като се знае и скороста с която работят Български пощи,може и след 20 юни.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Аз пък съм с мишка майкрософт и си бачка вече 2-3 години без проблем, за тва не купувам боклуци, които се чупят през 3 месеца
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Аз пък съм с мишка майкрософт и си бачка вече 2-3 години без проблем, за тва не купувам боклуци, които се чупят през 3 месеца

Аз си я купих тази ей така, за спорта :D
Няма да казвам каква марка ползвам, но я ползвам вече и аз толкова, не искам да я сменям... Изобщо няма и да си го помисля, но пък защо да нямаш една мишка резерв? Винаги може да се развали, колкото и качествена да е.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Кой квото иска да говори за 1$=1.43лв. .... та аз на работа не мога да отида с толкова :) И да за резерв.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Кой квото иска да говори за 1$=1.43лв. .... та аз на работа не мога да отида с толкова :) И да за резерв.

Да, моята излезна около 3лв, защото е със застраховка, но пак. 3лв къде ли не съм ги дал, тук поне ще имам резервна мишка :)
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Голям СПАМ с тея мишки. :D Моята е на летището вече. АЗ още не знам какво ще я првя като я видя на живо ще реша дали ще я ползвам, подаря на някой или пък ще я сложа като награда в един форум който развивам, давайки награди на потребителите с най-висока активност.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Голям СПАМ с тея мишки. :D Моята е на летището вече. АЗ още не знам какво ще я првя като я видя на живо ще реша дали ще я ползвам, подаря на някой или пък ще я сложа като награда в един форум който развивам, давайки награди на потребителите с най-висока активност.

СПАМ, СПАМ :D Моята също вече е на летището. 13 часа е трябвало да отиде от склада на фирмата до летището, баси тоя склад къде ли се намира :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Кви са тия миши вълнения бре? :)
Ползвам една и съща logitech мишка от около 5 години и няма признаци да даде фира скоро. А даже не е от скъпите модели.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Кви са тия миши вълнения бре? :)
Ползвам една и съща logitech мишка от около 5 години и няма признаци да даде фира скоро. А даже не е от скъпите модели.

Просто си спамим :) Не че някой го интересува самата мишка, просто така си се разтоварваме, чрез спам за тази мишка :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Пристигна ли на някой доставката? Похвалете се :)
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Пристигна ли на някой доставката? Похвалете се :)

Не, поне още 2 седмици, не :D Моята е още на летището в държавата от която е пратена. Мисля, че магазина е Китайски, т.е. в Китай е още.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Моята още - Processing
Платена на 19ти... дано за Коледа дойде...
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Моята още - Processing
Платена на 19ти... дано за Коледа дойде...

Не тук. На тях се оплачи, да ти върнат доларчето. :)

Аффл тема , но иначе не са лоши тези оптични мишки. Имам подобна, евтино, спестява един кабел и доста време кара с една заредена батерия. По нашите магазини съм виждала такива само в комплект.
 
Последно редактирано:
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

След 8 дни без никаква информация какво става с мишката, последната беше, че е на летището за изпращане, тази нощ е пристигнала в България. Сега да видим Български Пощи(би трябвало те) за колко време ще я пренесат до нас. :D
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Хах сега ми се обадиха от пощата да отида да си получа мишока. :)

пс.От София съм.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Значи утре ще са по провинциите. Хайде и да се похвалиш като я вземеш.
 
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Сега ми се обадиха от пощатата(от София съм), че съм имал пратка и щели да ми я донесат. Чакаме ги да дойдат и тестваме да видим за 3лв каква мишка сме получили :D
 
Последно редактирано:
От: Промоция безжична мишка за 1$ - не остава време

Мойта пристигна. Не е кой знае какво, ама радва. Като за 3 лв толкоЗ
 

Горе