Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Blinky

Owner
img.php

Здравейте съфорумци.

Реших да споделя с вас малко информация промо кодове директно от SuperHosting.bg
Надявам се всеки, които би искал да използва услугите на компанията, да се възползва от долунаписаните кодове. Ето ги и тях:

PREDPRLENV448
PREDPRP5TMDJ6
PREDPRKO7VZEK
PREDPRYJA3ZBB
PREDPRRVYKSFN
PREDPRBHDCHDG
PREDPREEGZKNL
PREDPRRXHDJML
PREDPR6C8SYEF
PREDPRTVLPC3C
PREDPRUZAL4E3
PREDPROMN0OVB
PREDPRPG2PXRC
PREDPRGZWOQ0C
PREDPR2ZYJGVQ
PREDPR95SP8RI
PREDPRJ9DLI90
PREDPRMLJLWXG
PREDPRB2R5JGM
PREDPRQUJGSNP

Няколко неща за тях. ВАЖНО!!!

1. Въведеният от вас промо код е валиден за нови услуги - хостинг план СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг, както и за един нов или трансфериран домейн (com, net, org, info, biz, eu), за период от 12 или 24 месеца, добавен в поръчката за хостинг. Промо кодът е валиден и за виртуални сървъри (VPS) и reseller хостинг планове, без ограничение в периода.

2. Промо кодове са еднократни.

3. За повече информация относно промоцията от компанията, моля посетете сайта им и се свържете с тях тук.

Успехи и ако имате коментари и искате да споделите нещо, пишете. ;)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Ах, надявах се да има нещо не само за новите, но и за по-старите клиенти...Имам да подновявам няколко домейна, хостинг...
 
Здравей,

Допитай се до тях, но за тук е само за нови потребители на услугите им. Повече информация, може да получите от тях.

Тези промо кодове са специално пуснати за потребителите на форума. Надявам се да пускат още, когато имат. ;)

Поздрави,
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

You must spread some Reputation around before giving it to Blinky again.

Много благодаря, възползвах се от единия. Успех!
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Много благодаря, възползвах се от единия. Успех!
Моля, моля. Пак заповядай. И за да продължа в този дух, имам един за услугата им Cloud, за зареждане на сметка със 100 лева, с промо код Cloud1WebIt1232CT, който не успях да го използвам или да го дам на някой. За това, ако искате може да се възползвате. Само са поясня, че:

* За да заявите желанието си за тестване на Cloud услугата, трябва да се свържете с Търговския отдел на мейл: [email protected]
** Промо кодът е валиден за нови и съществуващи клиенти при поръчки на нови услуги. Промо кодът е валиден до 31 декември 2012 г.

Това е. Дано и това ви влезе в употреба. Той е мой и го давам на пъврия, който прецени, че ще му свърши работа. Успехи на всеки.
 
  • Like
Реакции: Test
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Благодаря,
и аз се възползвах от 1 код, ама не мога да дам репутация сега, трябва да поразхвърлям малко :).
Значи скоро си ми давал. Мерси за което. Да, възползвайте се. Ако има други, и тях ще пусна. Радвам се когато може дадем малко промоциики тук. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

И аз използвах един , благодаря много ! Ако ми позволите да дам съвет да се плаща по-голям период за да се използва максимално отстъпката :)
Поздрави !
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

И аз използвах един , благодаря много ! Ако ми позволите да дам съвет да се плаща по-голям период за да се използва максимално отстъпката :)
Поздрави !
Мерси за предложението. Предполагам компанията има бъдещи планове точно в тази насока.

Поздрави и успехи. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Blinky благодаря за кодовете вчера се възползвах от един. :)
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Blinky благодаря за кодовете вчера се възползвах от един. :)
Няма нищо, пак заповядай. Последно, ако има нещо - казвайте. Скоро ще видим какво можем да измислим и в бъдеще да има един поток на промоции, за всякакви уеб ресурси. ;)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Работят ли още?
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Работят ли още?
Да, работят до изчерпване на количествата или докато не подновя информацията тук за тях. Все още са активни.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Някое кодче за подновяване на хостинг да ви се намира ?
 
От: Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и ре

Да, работят до изчерпване на количествата или докато не подновя информацията тук за тях. Все още са активни.

Аз ще чакам рождения им ден :), миналата година получих вместо тях аз много добър подарък. :beer: Между другото той мисля беше скоро, но аз тъй-като съм много умотан с датите не помня. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Те имали лятна промоция 30% намелание със код #SuperSummer
 
Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Някое кодче за подновяване на хостинг да ви се намира ?

Както каза колегата uni-web, ако не изчакаш РД, не знам. Тези кодове тук са за нови акаунти и хора започващи с техните услуги. Ако някой има да ти даде за подновяване, ще е добре.

@uni-web, може да е регистрацията на домейна им, поне нашият форум бележи РД тогава. :) Виж дали не е близо срока. Но добра идея е това, да се дебне на точно определена дата, която е от значение за компанията. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

На 7-ми Октомври е рожденния им ден. :)
Гледам освен 30% намеление и самите планове "порастнали". Много доволно.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

грешка...........
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Има ли някакви допълнителни условия към кодовете? Нещо с дребен шрифт? :)
 

Горе