Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Има ли някакви допълнителни условия към кодовете? Нещо с дребен шрифт? :)
Няма, щях да напиша. Но ако имаш съмнение, свържи се с тях на дадените контакти.

Надявам се да ви допада офертата, която SuperHosting.bg направиха за новите потребители във форума, говоря за тези, които са нови.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Благодарско :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Ето какво получих днес:

Изпращаме Ви този имейл, за да Ви уведоми, че от 26 Юли 2012 г. увеличихме
неколкократно параметрите на предлаганите от нас хостинг планове. Актуализирането
на параметрите е в отговор на динамично нарастващите нужди на нашите настоящи и
бъдещи клиенти, чийто приложения се нуждаят от повече ресурси за безпроблемното
си функциониране. Вече на всички хостинг планове ще можете да се възползвате от
много повече дисково пространство, трафик, Add-On домейни, поддомейни, паркирани
домейни, бази данни и други.

За да можем да продължим да ви предлагаме най-доброто качество, адекватна 24/7 техническа
поддръжка и обслужване, които винаги са били стандарт за компанията ни, както и все
по-добри параметри на плановете, е направена и минимална промяна в цените на услугите.
Последната промяна на цените на хостинг плановете беше осъществена през месец май 2008 г.
От тогава до сега увеличавахме неколкократно параметрите на плановете, като направихме
много инфраструктурни подобрения, добавихме към нашето портфолио нови Cloud решения,
както и редица услуги с добавена стойност.

Всички подобрения, които правим, са с цел да предложим на клиентите ни още повече
ресурси, стабилност и надеждност на услугата.
След промяната на параметрите всички активни хостинг акаунти поетапно ще бъдат
актуализирани с новите планове. Процесът на миграцията ще продължи около един месец,
като това няма да се отрази по никакъв начин върху коректното функциониране на вашите
акаунти. Новите цени влизат в сила при подновяване на периода на ползване на услугата.
За предплатени периоди по старите цени не се дължи доплащане на разликата в цената
между старите и новите планове.

Актуалните параметри и цени на новите хостинг планове можете да видите на нашия уеб
сайт на адрес:
http://www.superhosting.bg/web-hosting-compare-hosting-plans.php


Въпреки актуализацията, само до края на това лято можете да се възползвате от нашата
гореща лятна промоция и да подновите вашите услуги с 30% отстъпка. По този начин ще
продължите да ползвате акаунт(и) с нови параметри, при заплащане на цена, която е
по-ниска от актуалната цена преди промяната. При поръчка за подновяване на хостинг
акаунт, допълнително заплатеният период се добавя към оставящия период на акаунта,
независимо колко време остава до изтичането му, т.е. не губите вече заплатения период.

Още информация за лятната ни промоция можете да намерите на сайта ни на адрес:
http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-promotions.php

Доколкото забелязах, процесорното време на трите плана за споделен хостинг е увеличено с по 10 минути всеки. И трите плана поскъпват с 12 лв. когато се плаща за една година.
 
От: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Ето какво получих днес:



Доколкото забелязах, процесорното време на трите плана за споделен хостинг е увеличено с по 10 минути всеки.

Аз също преди 30 мин. :) и много се изкефих.

А това не го бях забелязал: И трите плана поскъпват с 12 лв. когато се плаща за една година.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Доколкото видях, са увеличили и адон домейните, което е супер защото преди на най-ниския план бяха само 2, а сега са 15.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

браво на суперхостинг.
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Доколкото видях, са увеличили и адон домейните, което е супер защото преди на най-ниския план бяха само 2, а сега са 15.
Да, благо за всеки оптимизатор. :) Да ние е честито, както се вика, нали? :)

Също така има увеличение и за параметъра CPU и за трите хостинг плана. Максимално допустимото потребление на процесорно време за плановете СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг е както следва: до 30, до 110 и до 160 минути за 24 часа. Това е което разгледах и аз де.

Мен ми хареса и как са изградили кампанията си, графично:

481905_10151346280428504_1761169128_n.jpg
 
От: Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и ре

Да, благо за всеки оптимизатор. :) Да ние е честито, както се вика, нали? :)

Също така има увеличение и за параметъра CPU и за трите хостинг плана. Максимално допустимото потребление на процесорно време за плановете СуперСтарт, СуперПро и СуперХостинг е както следва: до 30, до 110 и до 160 минути за 24 часа. Това е което разгледах и аз де.

Мен ми хареса и как са изградили кампанията си, графично:

481905_10151346280428504_1761169128_n.jpg

Дай-боже повече като тях да има в БГ. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

и аз се възползвах от един от пpомо-кодовете Благодаpя!:beer:
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Докато се осетя те хората ги взели ..... бат митко е винаги прецакан :D
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Колега, тя темата от преди 4 месеца :) Остана кодовете да си седят неизползвани :))
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Просто драснах един пост за да я съживя малко знае ли се може някой да има някое скътано кодче :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

има ли останали кодове..70% някой даде едничко?
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Аз вчера и онзи ден колко гледах, така и не намерих.
Но вече го купих, успех на теб.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

за колко лв го купи..?възможно ли е да се намери и за мен един?
Аз вчера и онзи ден колко гледах, така и не намерих.
Но вече го купих, успех на теб.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Бахх маааму! Аз ако бях на мястото на суперхостинг много отдавна вече щех да съм му пратил на Наско промо код под една или друга форма - чрез друг юзер, свой профил, на каше и кво ли не... Ааама нали - герои сме в устата на хората и се пъчим гордо като най-големите по форумите, а когато става въпрос наистина за помощ - ни видели ни чули!! Няма как някой служител да не е видял, че се търси такава помощ. Как ако е за хвалби може да се влезе и с тънка усмиФка "благодаря, благодаря, раздваме се че .... ви радваме :D ...." Ако е за проблем или уронване на ПРИСТИЖА ризбиршли - същата работа! А са...нема бате, мен чак неудобно ми стана.
А гледам Наско е изявен от цифра време, щом моли вече няколко пъти в няколко теми, значи действително има нужда. Каква ли ще е зверската загуба да се помогне с един смотан код???
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

преди няколко месеца купих един. но сега наистина ми трябва такъв код защото не ми достигат парите..
с 70% код точно ше се вместя.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

преди няколко месеца купих един. но сега наистина ми трябва такъв код защото не ми достигат парите..
с 70% код точно ше се вместя.

Kолега, толкова ли е спешно? :(
промокод 70% няма да намериш - дори се съмнявам да има такива които са еднократна употреба...

кажи ми кога ще може да ми ги върнеш ако ти дам 80 лева в пейпал
домейни и т.н. не ми трябват

хостинга е 129 лв, трябва да намериш още 50 лв.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

ще гледам аз да си ги събера,.така назаем ми е кофти да взимам..мерси все пак за предложението.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

ще гледам аз да си ги събера,.така назаем ми е кофти да взимам..мерси все пак за предложението.

Няма проблем.
Ако все пак до последно не намериш решение - насреща съм, предложението ми ще е валидно.
 

Горе