Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Някой да може да даде промо код за 70% за подновяване .. СуперПро ми е хостинг пакета
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Някой да може да даде промо код за 70% за подновяване .. СуперПро ми е хостинг пакета

Ако някой има такова чудо да прати и на мен ако е възможно. :) И аз съм на СуперПро и скоро трябва да подновявам.
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Нека и аз да се включа, ако някой има кодове за СуперПро да сподели.... :|
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Това което хоствате при най големия план на суперхостинг можете да го съберете в най малкия хибриден план на coolice и то с 50% промо ако е останало де
 
Re: От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселъ

Това което хоствате при най големия план на суперхостинг можете да го съберете в най малкия хибриден план на coolice и то с 50% промо ако е останало де
Да, какво му се чудите българи. :) Не мисля, че вече останаха промо кодове, но не съм сигурен. Последно като чеквах, беше един. И наскоро май някой се похвали, че го взе. Дано да бъркам, но ще има сигурно повече натам. Дано измислят нещо от хостинга. :)

То тенденцията бате не е да се местят сега, после като удари и лимита на големия шер, и ги метнат на managed VPS услугата има за 90+ лева. Тогава вече се мястат. За сега не трябва, нали всичко си върви добре. :)

Няма да е лошо и компанията да си види темата, да пусне на хората някой код. Това смапене във Facebook не мисля, че е най-великото откритие като канал за комуникация с таргетирата им аудитория. Ако мислят така, не чакайте с преместването. :)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

Ако реша да започвам някакъв нов сайт, ще пробвам хостинга на Coolice непременно. И без това ми е бактисало от суперхостинг. Имам два празни домейна при тях, които не се използват. И един домейн + WP сайт на клиент. Сега да тръгвам да местя клиента не става, пък и нямам опит в местенето на сайтове и се притеснявам да не осера нещо. Нека си стои там. :)
 
Ee, то админа ще те измести бе бате. :) Това, ако ти е проблема. :) Мисля, че го е правил за други хора тук, дори са се похвалили за това. ;)
 
От: Промо кодовете от SuperHosting - 70% за хостинг планове и 40% за VPS и реселърски

PROLET9TJSNW395 - Валиден за СуперПро и СуперХостинг (минимум 12 месеца) :)
 

Горе