Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Благодаря за отговора petlv, но мисля, че не ме разбра. Имах в предвид финалната цена на продукта например струва 20лв и като добавиш син цвят, който струва с 5лв по-скъп финалната цена да се актуализира автоматично и да стане 25лв а не само на самата опция да пише (+5лв.)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Знаех си че тъка ще стане ...

Но това са рисковете на живото предаване!
Започнах нов пост в ЕН версията и доакто публикувам пурвия модул се намериха "умници" да леят ЪКЪЛ ....

Веднагас е реванширам с :

Pav Blog News Module

1365069423.blog-693x200.jpg

Info:
Click Here

(VQMod) select quantity of product in category page

1359983084.productquantityoncategory-693x200.jpg
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

СТАН така като гледам само аз и Blinky сме писали, какво съм лял акъл, че не мога да се сетя? Защото просто споменах, че може би ще копираме линковете към модулите там...
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Здравейте, на някой намира ли му се безплатен модул с, който сам да си избираш продуктите в началната. Нещо като мода Featured. Мерси. :)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Ами, че той вграденият Featured си е с точно такива възможности, просто в поленцето там където трябва да избереш продукта се появяват динамично продуктите(доста тъпо е измислено според мен, но...). Тоест имаш продукт с име "Чанта за лаптоп HP" пишеш в полето "Чан" и то докато го пишеш ще се появи продукта, избираш, Save и това е.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Трябва ми модул който да експортира продуктите в XML в следния формат

2013-09-29_103729.jpg

Единствения модул който съм видял,че може да прави това е този,той разбира се е платен,някой знае ли алтернативен модул който може да експортира продукти с "![CDATA "
 
Последно редактирано:
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Имам такъв модул Recommended

Здравейте, на някой намира ли му се безплатен модул с, който сам да си избираш продуктите в началната. Нещо като мода Featured. Мерси. :)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Pav Advanced Footer
Виж файлът 7472
Pav Advanced Opencat Module is lightweight module to easy create nice footer module with anything you want. Using this module you create footer having multiple row and multiple columns in each row. This module support a lot of widget such as twitter , facebook, html… and support to drag and drop those widgets in column.

Demo
Download


Pav Blog New
Виж файлът 7473
a perfect solution for your blog page in your Opencart site. With the module, you will have a very impressive blog page in your site. The module, with multiple layouts will display your blog article in flexible ways. Moreover, you can add theme by yourself easily. Well structured, easy to configure, nice layout, friendly UX … are just some words for the module. Your users will be exited with your blog article because they can be envolved by giving them rights to post comment, give ideas and rating for your blog article.
DEMO Download


Pav Megamenu
Виж файлът 7474
If you want to improve your online store usability and navigation, Opencart Mega Menu Module is exactly what you need. It offers the most effective way to organize the products and categories.
A Module (with simple configuration panel, rich front-end features functionality) is to create menu top and left for your Opencart Store website,. With simple and friendly configuration panel, Pav Mega Menu Opencar Module allows user to configure it easily.

DEMO DOWNLOAD
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

И аз да се включа в темата:

Добавяне на воден знак към снимки на продуктите - Samcholi Watermark Lite v2.0
 
Последно редактирано:

Горе