Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Здравейте. Някой да знае модул за dropdown филтър като това /само пробно е за това изглежда така/ http:// rezachki.com/gradinski-instrumenti, само че да е активен, в смисъл да няма нужда да му даваш вилтрирай и изчисти, а подобно на филтъра по долу, като си избереш от менюто и то автоматияно да филтрира? Не знам дали го обясних като хората...:0
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Здравейте,
дали има някъде безплатен модул "летяща кошничка"?
И друго някой тествал ли е модула "most wanted products" имаше един безплатен сложих си го но даден продукт колкото и да е разглеждан... няма никъкво движение както си бяха в началото по същия начин си стояха и след месец и го махнах :-( , а според мен беше редно да си променят позицията поне. Не знам при мен ли е проблемът нещо или самият модул не работи както трябва
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Търся читав form builder. Трябва ми да може да се създаде отделна страница, в която с него да искат да им се прати оферта. Идеята е, че контакт формата работи, но с form builder може да се опрости, а и предполагам ще вдигне броя запитвания, че на хайваните и без това азбуката им е спънка, а писане различно от стил "mirc" в повечето случай - висш пилотаж
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Предполагам, че търсиш безплатен вариант иначе платено това.
Ето и нещо по-евтино.
Безплатно не знам някой, ако знае да сподели.
 
От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Предполагам, че търсиш безплатен вариант иначе платено това.
Ето и нещо по-евтино.
Безплатно не знам някой, ако знае да сподели.

Благодаря! Колебая се между 2рия линк и още един, пак платен вариант...Днес ще го реша. Оказа се, че явно няма безплатен подобен тип модул.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Аз по някога ги тествам нулнати на отделен сайт и след това ги купувам ако ми харесат, защото с някой модули съм имал огромни проблеми, особено ако темата е различна от дифолтната , а то в повечето случай е така, първия модул го има при руснаците, но е малко проблемен за настройка до колкото разбрах от коментарите, втория не знам как е и не съм го тъсил при братушките за тест:)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Само да вметна, че е хубаво да се рови, защото това е в опенкарт на $39, а тук същото е на $17, което не е разлика за пренебрегване...
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Здравейте.Да питам как става това от 1-ви пост (XML за VQMOD копи пейст) от админ панела ли ?
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Става въпрос за редовете които се отличават.Не ми е ясно как става пействането .
 
Последно редактирано:
От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Аз по някога ги тествам нулнати на отделен сайт и след това ги купувам ако ми харесат, защото с някой модули съм имал огромни проблеми, особено ако темата е различна от дифолтната , а то в повечето случай е така, първия модул го има при руснаците, но е малко проблемен за настройка до колкото разбрах от коментарите, втория не знам как е и не съм го тъсил при братушките за тест:)

Колега откъде ги точиш нулнати?
 
От: От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

spear каза:
Колега откъде ги точиш нулнати?

Ами от интернет:)
Ползвай търсачките, това все едно да питаш от къде да си свалиш филм:)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Топ местата за warez търсачките не ги показват и затова попитах, извинявам се.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Интеграция на Microinvest Склад Pro








Програмата е предназначена да синхронизира продуктите от Microinvest Склад Pro към OpenCart

Програмата е съвместима с версия 2.0 и следващи на OpenCart
Не променя кода на OpenCart.
Тази програма е предназначена да добавя и обновява информацията от Вашата складова програма във Вашият магазин на OpenCart или да качва информация от Вашите доставчици, която те са Ви предоставили в XML формат.
Информацията за продуктите се синхронизира еднопосочно от складовата програма към OpenCart. Времето за качване и обработка на информацията за 10 000 продукта е около 3 минути.
Може да качите Вашите снимки на продуктите, които са архивирани със ZIP.
Може да качите описанието на продуктите от текстови файлове, които са архивирани със ZIP.
Може да получите обратно поръчките от Вашият магазин и да ги импортирате във Вашата складова програма.
Може да използвате тази програма и за Drop Shipping.

Пълната документация за инсталация и работа с програмата може да откриете на следният адрес
http://bg112.com/oc/sp/bg/UserManual_Microinvest_BG.rtf

ДEMO

Програмата
http://www.bg112.com/oc/sp/demo/sp

Файлът (export_products_to_opencart.mur) който трябва да разархивирате и да поставите в папката
C:\Program Files (x86)\Microinvest\Warehouse Pro\UsersReports
http://bg112.com/oc/sp/bg/export_products_to_opencart.zip

За да направите справката прочетете документацията раздел - "Работа на програмата със Microinvest Склад Pro"

Магазина
http://www.bg112.com/oc/sp/demo

Администрация на магазина
http://www.bg112.com/oc/sp/demo/admin/
username: demo
password: demo
 
От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Здравейте,

нов съм тук. Имам едно разширение за поставяне на воден знак. Купил съм го сега го разменям за нещо друго. Правя го въпреки,че не е редно защото създателите на разширенито са скапаняци, съпорта им е след 10 дена и ми създаде доста главоболия.Но някой може да го хареса повече от мен. Става въпрос за Image Watermark and Filename Encryption

Аз търся добавка, която ще ми позволи да съчетавам цвят с размер. Тоест имам един продукт но в различни цветове и с различни налични размери. Искам в един продукт да продавам зелена пижама xl, синя пижама М и жълта пижама S - трябва ми добавка за това. Ако някой може да помогне - ще платя.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

ооо ще го разгледам, благодаря ти! Има много сваляния и изглежда читаво, ще видя дали е това което търся.
А иначе:
Търся нормален сериозен човек, който е наясно с Опенкарт. Имал е сайтове и се е занимавал, а не ентусиаст. Трябва ми за настройки, добавки, бъгове и квото още се появи по сайта който строя в момента. Може да го ползвам и за wordpress.
Но не искам някой, който не се вдига телефона, отговаря на имейли след три дни, казва че може, а не може, казва,че ще стане, а то не става и казва до петък...без да уточни кой месец.
Такива марди да ме подминават.
 

Горе