Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Точно копирането не зная как става. Най-много ме мъчат въвеждането на филтрите, опциите и атрибутите. Та как се копира - колкото и тъп да ми е въпросът?
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Точно копирането не ми е ясно как става. Всеки цвят е отделен продукт. Най-много ме тормози монотонното въвеждане на едно и също, еднакво за всички продукти - филтри, опции, атрибути. Та колкото и тъпо да звучи - мога ли да копирам цял продукт с всичката информация за него и да сменя само различните неща? Точно както предлагаш, Стан, но как става? Не успях да открия.

Ей на дублирах си мненията :).
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Само да кажа, че сляп карти не играе. Намерих как става, щяло да ми избоде очите! :)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Хора може ли да помоля за линк към скрипт за вхо в магазина чрез FB. Версията ми е: 1.5.6.4, но не мога да си намеря безплатен.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Привет
За първи път пиша тук. Имам нужда от помощ за една лека доработка по този сайт madeforcause.com (все още нямам брой постове, за правото да пускам линкове, затова трябва да си го отворите като копирате адреса).
Искам да направя линка "Категории" в главното меню да ми отваря списъка със всички категории, както това се случва при "Организации" където линка реално е този madeforcause.com/?route=product/manufacturer . Пробвах с подобен линк madeforcause.com/?route=product/category , но не се получава. Изчетох доста от резултатите в гугъл за които търсих и по други форуми, но не намерих решение.
 
От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Привет
За първи път пиша тук. Имам нужда от помощ за една лека доработка по този сайт madeforcause.com (все още нямам брой постове, за правото да пускам линкове, затова трябва да си го отворите като копирате адреса).
Искам да направя линка "Категории" в главното меню да ми отваря списъка със всички категории, както това се случва при "Организации" където линка реално е този madeforcause.com/?route=product/manufacturer . Пробвах с подобен линк madeforcause.com/?route=product/category , но не се получава. Изчетох доста от резултатите в гугъл за които търсих и по други форуми, но не намерих решение.

Май не си търсил достатъчо. Примерно Цък Цък и Цък
 
От: От: От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Май не си търсил достатъчо. Примерно Цък, Цък и Цък

Явно не съм :) или по-скоро съм търсил друг тип решение. Искаше ми се да е без допълнителен модул, но и този вариант би трябвало да ми сърши работа. Мерси.
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Сложих се едно vqmod xml скриптче тези дни: hide_out_of_stock.xml бачка си супер и продуктите, които не са налични направо изчезват от каталога. Интересуваме само дали хората не ги виждат или и ботовете на google също? Дали модулът прави същата работа като disable функцията от админ панела? Дали Гугъл все още ги вжда продуктите?
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Недей слага това по добре сложи нещо което да подканя клиента да си остави контакт и да го информираш когато заредиш просукта.
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension&filter_search=product stock notification

Нищо че са свършили наличностите те са индексирани от Г и може да носят трафик а и като си пуснал свързани продукти може да продадеш нещо друго подобно.
Не препоръчвам аз да се крият продукти.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=3514
http://www.opencart.com/index.php?r...5696&filter_search=product stock notification
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=12136
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Аз имах такова дето оставяш запитване и питат, чат-пат клиентите ипосле като се зареди се продава. Но същевременно понякога да кажем има два модела супер близки като дизайн. Един наличен и един, който не е наличен и те харесват точно този, който не е наличен, а ако го нямаше него в каталога щяха да харесат другия като не са видели този и директно да го поръчат. Поне аз така си мисля, ще пробвам с този метод сега пък ако не е по-добре ще го махна! :)
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Да де но да се направи така, че да се инсталира като модул през настройките?
 
От: Прости но полезни безплатни благини за OpenCart

Да, всичко може. Само трябва да си платиш на някой разработчик и да ти го направи както желаеш. Можеш да потърсиш и в официалния сайт за модули с подобна функционалност, като за втората съм сигурен че има редица модули.
 

Горе