Протест АКТА / Наживо

От: Протест АКТА / Наживо

Гледам го от 20мин.... ще видим какво ще излезне... забелязах също, че почнаха да плюят BTV в facebook ;-)
 
408163_10150612746254889_179911419888_8747235_1016803430_n.jpg

Нещо весело ;)

* Поради уместната забележка на devilx - Източник: Фейсбук :D
 
Последно редактирано:
От: Протест АКТА / Наживо

Мда, моля шервайте авторкис неща. :D, че и цитирайте източници, че нали това е идеята на глупавата ACTA. :)

По изчисления "Близо 10,000 протестират в центъра на София, но нито една медия не го отразява. Можете да проследите протеста на живо.", - статус на Иво Апостолов.
 
От: Протест АКТА / Наживо

Нормално Герб винаги плащат на медиите такива неща да не се отразяват и следователно се губи морала.. Както стана с протестите за горивата.. медиите почти не го коментираха и хората загубиха интерес и всичко утихна,но когато стане време за избори,се започва Бойко всяка вечер по тв-то ,разбили са незнам си коя груба,незнам си кой идвал в БГ ,незнам колко милиона от европа идвали..
 
От: Протест АКТА / Наживо

Лошо впечатление, че някои сайтове, които са много пряко засегнати от това, не проявиха инициатива. Аз ако бях интернет провайдър на услуга, щех да бъда и официален спонсор, ако има такова животно. Все пак можеха да се включат малко с напитки или нещо, с което да подкрепят това. Ама ясно не им пука. Да не споменавам фрими и марки, но може да си направите само иузводите кои са. Някои ви продават интернет. :)

Замундата е с клипчето на първа страница, Евала. И голяма статия със заглавие: НЕ на тайното споразумение!!! ;)
 
От: Протест АКТА / Наживо

Лошо впечатление, че някои сайтове, които са много пряко засегнати от това, не проявиха инициатива. Аз ако бях интернет провайдър на услуга, щех да бъда и официален спонсор, ако има такова животно. Все пак можеха да се включат малко с напитки или нещо, с което да подкрепят това. Ама ясно не им пука. Да не споменавам фрими и марки, но може да си направите само иузводите кои са. Някои ви продават интернет. :)

Замундата е с клипчето на първа страница, Евала. И голяма статия със заглавие: НЕ на тайното споразумение!!! ;)
На мене нещо из главата ми се върти вбокс ... или си имат картелни споразумения и тях не ги ловят такива закони.
 
Re: От: Протест АКТА / Наживо

На мене нещо из главата ми се върти вбокс ... или си имат картелни споразумения и тях не ги ловят такива закони.

То само вбокс-а да беше. Никой от тези за които ще има последствия не предприема нищо. Няма да изреждам фирми и сайтове, а само секторите:
1. Интернет доставчици
2. Хостинг провайдъри
3. Големите интернет медии

Смешна история.
 
От: Протест АКТА / Наживо

По изчисления "Близо 10,000 протестират в центъра на София, но нито една медия не го отразява. Можете да проследите протеста на живо.", - статус на Иво Апостолов.

Прекалено са се надупили и много ниско са се навели пред властта и не могат да хванат протеста в кадър. :lol:

Очакваме съвсем скоро протестиращите да окажат съпротива и да бъдат набити от милицията. :mrgreen:
 
От: Протест АКТА / Наживо

На мене нещо из главата ми се върти вбокс ... или си имат картелни споразумения и тях не ги ловят такива закони.
Мани ни тези, миличките ще трябва да свалят половината си, ако не всички клипове, ако се приеме, ама пак нищо. Винаги са ми били безлични. Сори, но много злета са. Няма как ако го приемат да не рефлектира и върху тях, защото репортите няма да са само на местно ниво, но и на европейски и световно. От там идва, и от там ще гледат дали се изплнява. ;)
То само вбокс-а да беше. Никой от тези за които ще има последствия не предприема нищо. Няма да изреждам фирми и сайтове, а само секторите:
1. Интернет доставчици
2. Хостинг провайдъри
3. Големите интернет медии

Смешна история.
По-скоро е жалка. Точно тези бездарници трябваше да имат и те глас. Ама когато всичко е печелбарство, другото е на заден план. Ако не се лъжа даже в една от листовките (рекламните) на един интернет провайдър пише, че услугата им ще е толкова добра, че свалят филми за секунди. Ето тези за въжето. За реклама на услугата са си първи, но за друго не ги търси. Не само са алчни, но не са и умни, защото покрай това можеха да направят силен PR, с който да съберат повече клиенти и симпатии. Колкото по-социална е рекламата и кампанията ти, толкова по-силен ефект има. НО защо да го правят като могат да издумкат двойно или тройно по-голям бюджет в дякоя канална телевизия.
 
От: Протест АКТА / Наживо

[video=youtube;6Y59XxJoStA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6Y59XxJoStA[/video]

Супер кога ли нашите скъпи медии ще се сетят да отразят това събитие? Между другото онлайн протеста продължава за теси които не ста спряли моля ви спрете поне за малко и вие за да се види, че сме единни и ще се борим. Днес и в дир и в мобиле имаше банери закачени против ACTA за нетинфо то ясно, че ги не бива.
 
От: Протест АКТА / Наживо

vbox7 са най-смешния сайт някога правен.
Няма ли кой да им направи МАЛКО конкуренция..
С малкото конкуренция, те са просто пътници..

Те печелят единствено от това, че бяха ПЪРВИТЕ... Лека конкуренция ще ги съсипе, и ще ги вкара в такива разходи, че после, ще се пръснат да ходя по такива митинги да скандират против акта с огромни плакати на които да пише ВИБОКС ВИ ПОДРЕКЯПЯ, МОЛЯ ВЪРНЕТЕ СЕ ДА НИ ГЛЕДАТЕ ПИРАТСКИТЕ КЛИПЧЕТА.

Бавния им бъгав уеб сайт, не струва вече.. Няма ли да се осетят вече..

НЕ НА АКТА!
 
От: Протест АКТА / Наживо

Нет инфо са в сектора "аз печеля и не ми пука", за това няма нищо там по това. Тях лично не ги касае, като повечето. А телевизиите нямат интерес. Ако има цензора в интернет, ще има повече хлям за тях. За това скоро сайтовете и интернет ще са бъдещето, защото останалите медии не струват. Жалко е, че и някои онлайн също се прриравняват към боклучивите медии. Само ми е кофти за потребителите им / зрителите им.
 

Горе