Професионален блогър на 13 години...

Митака

New Member
Последно редактирано от модератор:
От: Професионален блогър на 13 години...

Еми и аз съм на 13 години и печеля доста от интернет ...
 
От: От: Професионален блогър на 13 години...

Еми и аз съм на 13 години и печеля доста от интернет ...

Видяхме те тебе колко струваш с копираните статии ...

P.S
Това обяснява фешАнСкОоТоОоООоО никченценценценценце, пфахахаха...

P.S.S
Т'ва да не е някъв фейк? Ей тъй - да съберат 5 бона от въздуха... В тоя блог дето посочват няма абсолютно нищо..
 
От: От: Професионален блогър на 13 години...

Еми и аз съм на 13 години и печеля доста от интернет ...
Ей сладур. Аз ти поисках един IBAN за да ти платя, а ти ми каза, че нямаш. Как ги печелиш многото пари? У вас ли ти ги носят? :D
 
От: От: От: Професионален блогър на 13 години...

Ей сладур. Аз ти поисках един IBAN за да ти платя, а ти ми каза, че нямаш. Как ги печелиш многото пари? У вас ли ти ги носят? :D

На 13 е ... Къв IBAN му търсиш :D
 
От: От: Професионален блогър на 13 години...

Еми и аз съм на 13 години и печеля доста от интернет ...

.... даааа и се занимаваш със SEO, тоест значи ти си някакъв SEO гений... интересно
 
От: От: От: Професионален блогър на 13 години...

Ей сладур. Аз ти поисках един IBAN за да ти платя, а ти ми каза, че нямаш. Как ги печелиш многото пари? У вас ли ти ги носят? :D

Никога не си ми искал IBAN и ако ми искаше аз нямам ,но баща ми има. Парите ги печеля като добавям сайтове по директории и СЕО оптимизация или други неща. Парите ми ги пращат по епей , пейпал , банкова сметка и пощенски запис...

Още въпроси ?
 
От: От: От: От: Професионален блогър на 13 години...

Никога не си ми искал IBAN и ако ми искаше аз нямам ,но баща ми има. Парите ги печеля като добавям сайтове по директории и СЕО оптимизация или други неща. Парите ми ги пращат по епей , пейпал , банкова сметка и пощенски запис...

Още въпроси ?

IBAN ти поисках на 28-05-2009 по skype за събмит в директории. Каза, че нямаш и поиска да ти пратя парите с пощенски запис. Отказах, защото не ми се занимаваше. Работата я свърши друг- momcheto.
Още миналата седмица те изтрих от skype заради спам съобщения...
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Браво браво обърнахте го на оффтопик.Иначе браво на малкия хубави пари вади за неговите години :)
 
От: Професионален блогър на 13 години...

ако е верно евала мога да кажа
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Мога да кажа само БРАВО на момчето !
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Отворете блога му и ще разберете колко е било вярно :) .
Ето нещо по-реално: http://www.youtube.com/user/supermac18 . Тоя прави по $3000 на месец с акаунта си. Убийте ме, не мога да разбера как става тоя номер.
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Аз няма да се хваля като Qnuzov :D на 14 години съм днес си направих блога иначе имам опит с блогването,рекламата и мисля да започна усилена работа по блога ми от интернет съм взимал единствено някой и друг долар най-много 10$ от paid to click сайтове
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Аз няма да се хваля като Qnuzov :D на 14 години съм днес си направих блога иначе имам опит с блогването,рекламата и мисля да започна усилена работа по блога ми от интернет съм взимал единствено някой и друг долар най-много 10$ от paid to click сайтове
Тези кинти от paid to click сайтовете може да ги забравиш като приход. Брой ги като загубено време. ;)
 
От: Професионален блогър на 13 години...

Отворете блога му и ще разберете колко е било вярно :) .
Ето нещо по-реално: [url]http://www.youtube.com/user/supermac18[/URL] . Тоя прави по $3000 на месец с акаунта си. Убийте ме, не мога да разбера как става тоя номер.

Споделя си приходите от google рекламите по видеата , със YouTube

При голямато количество subscribers и views , не се учудвам ,че прави 3К на месец , възможно е и да е доста повече !
 

Горе