Публичен диспут за uphero

Статус
Not open for further replies.
От: Публичен диспут за uphero

Този комплексар чак и специална тема получил :)
Толко ли не можахте да разберете, че единствено нещо от което се интересува в този форум, е това, че му обръщате внимание :p

Никол, не му падай на тоя комплексар, просто пълен игнор и това е. А ти си 200 пъти по-предприемачка от него. Горкият трябва да прочете темата "През деня сме бачкатори, а вечер сме предприемачи" :D Преди гърбеше в една мебелна фабрика, а вечер се пънеше тук. Сега го изхвърлиха и със скатаните стотинки (понеже мама го хрантути още) се пъне и през деня хаха, ше видим до кога :)
А и си помисли, че след като е дал 10лв на кулайс за хостинг за най-смешният блог в света - ъпсеро.дрис, вече е безсмъртен и може да раздава селският си манталитет както му е угодно.
А иначе - да и чеп за зеле не става от него, не знам как ви е уплашил толкова великият хакер :-o
 
От: Публичен диспут за uphero

Първо не знам каква е драмата, но никой няма право да обижда с гнусни епитети още повече жени. Все пак един мъж трябва да е кавалер. А иначе има много клавиатурни герой който могат само да пишат и никога не са се сблъсквали с доста неща в живота с който заплашват хората. Но човек го осъзнава това чак когато проумее, че не е нужно да си хаби нервите за такива глупости. А нали знаете, че всяко стадо си има мърши така, че и тук винаги ще ги има.
 
От: Публичен диспут за uphero

Тук нещо остана сбъркано. Тази тема почна добре, влезе господина и вместо да каже "Извинете, моето поведение не беше правилно, ще се поправя", той пордължи още от началото да тормози потребителите и админите. Май нищо няма да се промени
@Блинки
С търга наскоро и аз сгазих лука доста, но не беше умишлено и с цел измама. Извиних се. Никол също сгази лука. Ъпхиро обаче вместо като кавалер и нормален човек да обясни, че не се прави така, той започна "Каката май е за бан, а?" и всякакви такива глупости.
Супер много ме изнерви този господин, затова ще кажа нещо, което бях решил да не споделям, но явно той не желае да се промени.
@Нандибанди - неоснователно е да му казваш дебил, защото той е много мил човек, особено когато може да се сдобие с едни 1000 лева.
Айде да бъда милосърден, че преди да постна тук дискусията ни от Скайп колко се умилкваше размислих.....
 
От: Публичен диспут за uphero

Детенце, (да дете си) аз за кое да се извинявам?
Тук нещо остана сбъркано. Тази тема почна добре, влезе господина и вместо да каже "Извинете, моето поведение не беше правилно, ще се поправя", той пордължи още от началото да тормози потребителите и админите. Май нищо няма да се промени
@Блинки
С търга наскоро и аз сгазих лука доста, но не беше умишлено и с цел измама. Извиних се. Никол също сгази лука. Ъпхиро обаче вместо като кавалер и нормален човек да обясни, че не се прави така, той започна "Каката май е за бан, а?" и всякакви такива глупости.
Супер много ме изнерви този господин, затова ще кажа нещо, което бях решил да не споделям, но явно той не желае да се промени.
@Нандибанди - неоснователно е да му казваш дебил, защото той е много мил човек, особено когато може да се сдобие с едни 1000 лева.
Айде да бъда милосърден, че преди да постна тук дискусията ни от Скайп колко се умилкваше размислих.....
 
От: Публичен диспут за uphero

Драмата Нено е че хубавия форум от място в което всеки можеше да намери помощ, съвет, да предложи и получи услуги или да създаде бизнес контакти, се напълни с някакви вечно кисели екземпляри, които не само се чувстват длъжни да пишат в всяка тема но го приемат и като лично предизвикателство. Без значение разбират ли, засяга ли ги или тнт. Това меко казано дразни и отблъсква потребителите. А в конкретния случай става дума и за пари !
 
От: Публичен диспут за uphero

И за да не бъдат празнословна, искам публично да се извиня на всички колеги за объркването и допусната грешка с аукциона, както и на администраторите, че се наложи всичко това да става публично.

Пояснявам също така, че извинението ми не се отнася за потребител uphero, тъй като него не съм обиждала с подобни гнусни обиди и цинизми, както прави той и не само към мен, но и към голяма част от потребителите.
 
От: Публичен диспут за uphero

Аве , нищо не разбирате ! Човека си търси булка , обаче на нацели подхода . Прекалено агресивно бе колега - хахаха!
Супер четиво сутрин , като кафенце дига ми го :Д
 
От: Публичен диспут за uphero

There are currently 31 users browsing this thread.
Дали не става сеир,а ?

:D:lol:

P.S. Свиквайте идва лято, ваканции, ала бала. Който е изкарал пари, ще почива, който иска да изкара ще вилнее из форумите
 
От: Публичен диспут за uphero

Ама това толериране е вредно защото тъка се възпитават и новите потребители в форума.
И съвсем скоро ще се приема като норма на поведение в всеки търг а и не само...

Наскоро и Нандибанди оплеска един конкурс за лого

Но тя поне ме псува на лично
 
От: Публичен диспут за uphero

Преди време влезнахме в 1 бутиков магазин, всички дамски чанти за по 1000+ паунда, само 1 с цена за 120. Взима я мойта приятелка и я носи на чекаута, а от там и се извиняват, че цената е сгрешена и е 1200 паунда. Съжелявам, че не нарекох всичките касиерки к....и, за да мога да взема чантата за 120. Всяко нещо си има цена и грешки са възможни, хора сме.
 
От: Публичен диспут за uphero

Аве , нищо не разбирате ! Човека си търси булка , обаче на нацели подхода . Прекалено агресивно бе колега - хахаха!
Супер четиво сутрин , като кафенце дига ми го :Д

Това вече ми хареса.

Детенце, (да дете си) аз за кое да се извинявам?
Пак ли трябва да репортвам, за да ти се изтрие поредния обиден пост?


http://prntscr.com/77ofya
http://prntscr.com/77ogf9
http://prntscr.com/77oh8y
http://prntscr.com/77oh50


Не смятам да коментирам нищо повече от тези снимки. Оставих линка на сайта нарочно, за да Блинки да види как го наричат "селски тарикат", когато ми предложи един сайт.
Не смятах да ги споделям, но нещата излязоха извън граници. Не ме наричаше "дете" и "лапе", когато трябваше да вземеш пари. Беше готов да оплюешцелия форум за едни хиляда лева....срамота!
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Като пораснеш ще ти дойде акъла, аз на твоите години не бях виждал компютър още.
И какво има на тези снимки? Че аз не вдянах?
Някакъв сайт който съм оценил?
Досега ми беше смешно, ама точно пък ти да ми държиш сметка ай сиктир.
В реалния живот като сгрешите и ви набият канчето събирате ли махалатра да се жалвате после?
Дребни душици
Това вече ми хареса.


Пак ли трябва да репортвам, за да ти се изтрие поредния обиден пост?


http://prntscr.com/77ofya
http://prntscr.com/77ogf9
http://prntscr.com/77oh50
http://prntscr.com/77oh8y

Не смятам да коментирам нищо повече от тези снимки. Оставих линка на сайта нарочно, за да Блинки да види как го наричат "селски тарикат", когато ми предложи един сайт.
Не смятах да ги споделям, но нещата излязоха извън граници. Не ме наричаше "дете" и "лапе", когато трябваше да вземеш пари. Беше готов да оплюешцелия форум за едни хиляда лева....срамота!
 
Re: От: Публичен диспут за uphero

Колеги, тук сме се събрали с цел да се обогатяваме взаимно, а не обратното! Спрете да съсипвате хубавият форум! СТОП!

Никол се извини гледам - Ок. Ъпхирал спря да сипе епитети, пак ОК. :) Но като цяло, аз няма да говоря повече, защото се получи едно нищо.

@uphero, два дена са нужни (поне тук), за да се свържим и да разберем какво е имала предвид и защо се е получило така и какво я провокира да прави такива теми (обиди и т.н.). За разлика от другите гестапо форуми, в които в момента щяхте да си почивате на резервната скамейка ни пука за всеки тук и гледаме да осъществим контакт и да разберем причини преди да се правят емоционални неща, което явно при други не се случва гледам. :) Ако това не ви прави някакво впечатление, лоша работа, явно е нужно с други мерки да се оперира. Колкото до това как пък ти се включи в темата, нали не мислиш, че изказа ти е от най-културните, защото и това беше част от голямата драма тук.

@Krumov, ако не се разберат, ще е нужно с ел да се запази средата тук чиста да се премине към приоритното за запазване на някакво професионално ниво на форума. ;)
 
От: От: От: Публичен диспут за uphero

Като пораснеш ще ти дойде акъла, аз на твоите години не бях виждал компютър още.
И какво има на тези снимки? Че аз не вдянах?
Някакъв сайт който съм оценил?
Досега ми беше смешно, ама точно пък ти да ми държиш сметка ай сиктир.
В реалния живот като сгрешите и ви набият канчето събирате ли махалатра да се жалвате после?
Дребни душици

Ама ти още ли спориш изобщо?
Добавете анкета ако искате - кой заслужава бан ти автора, или някой друг? За мен ще гласувате ти и твоите приятели и хора, на които си платил.
На никой ен държа сметка.....толкова си разбрал и смисъла на това.
 
От: От: От: Публичен диспут за uphero

Ама ти още ли спориш изобщо?
Добавете анкета ако искате - кой заслужава бан ти автора, или някой друг? За мен ще гласувате ти и твоите приятели и хора, на които си платил.
На никой ен държа сметка.....толкова си разбрал и смисъла на това.

Съгласна съм. Нека да бъде организирана публична акнета и да се реши въпроса.
 
От: Публичен диспут за uphero

Наскоро и Нандибанди оплеска един конкурс за лого

Но тя поне ме псува на лично

И как пък точно я оплесках, бре слънце мое ненагледно? Като похвалих няколко предложения???
Я погледни Конкурса на гроския и виж там какво е правено от тъпиро и сие. Там даде ли репи, затова, че бяха обиждани участниците в конкурса на ''некадърници'', при положение, че всички предложения бяха добри?

Аз похвалих - направих комплимент, даже Стойнефф ми даде положителна репутация и ми благодари, но за теб това беша много грозна постъпка, така ли? Неуместна? Чак съм оплескала конкурса?
Чудя се ако беше някой от бабанките на форума дали щеше да твърдиш, че са объркали конкурса или щеше да си мишкуваш, както го правите всички големи мъжкари в тоя форум.

п.с. Никол, не се обиждай, когато те наричат ''курва''! Приеми го, като комплимент, защото мъжете наричат така само жените, които са ги победили. Не всички мъже, разбира се - само комплексарите. :)
 
От: Публичен диспут за uphero

Ето анкетата, за да се реши спора цивилизовано. http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=60336

* Искам да помоля да не се включвате с коментари, а само да се гласува, за да не става излишен спор. Благодаря предварително.
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Ама точно това имах в предвид.
Гледай този как прави гледай онзи какво ....

А чисто и просто може като създреш нереднос, грешка или не си съгласен с нещо да драснеш едно ЛС на потребителя да си го оправи и готово .




И как пък точно я оплесках, бре слънце мое ненагледно? Като похвалих няколко предложения???
Я погледни Конкурса на гроския и виж там какво е правено от тъпиро и сие. Там даде ли репи, затова, че бяха обиждани участниците в конкурса на ''некадърници'', при положение, че всички предложения бяха добри?

Аз похвалих - направих комплимент, даже Стойнефф ми даде положителна репутация и ми благодари, но за теб това беша много грозна постъпка, така ли? Неуместна? Чак съм оплескала конкурса?
Чудя се ако беше някой от бабанките на форума дали щеше да твърдиш, че са объркали конкурса или щеше да си мишкуваш, както го правите всички големи мъжкари в тоя форум.

п.с. Никол, не се обиждай, когато те наричат ''курва''! Приеми го, като комплимент, защото мъжете наричат така само жените, които са ги победили. Не всички мъже, разбира се - само комплексарите. :)
 
От: От: Публичен диспут за uphero

Ама точно това имах в предвид.
Гледай този как прави гледай онзи какво ....

А чисто и просто може като създреш нереднос, грешка или не си съгласен с нещо да драснеш едно ЛС на потребителя да си го оправи и готово .

Не можах да ти схвана мъдрата мисъл тоя път. :)

Ти драсна ли ми на лично или директно ми даде ряпа?
И уместно ли беше, според теб да ми даваш ряпа, затова, че нещо ми е харесало и съм направила комплимент и то с коментар ''не си на мястото си'', като някой разпоредител или оберкелнер? И това 2 дни, след като напуснах културно темата?
Затова ти върнах ряпата с кометар fuck off, защото и твоята постъпка беше комплексарска - точно, като тъпировите постъпки. ;)
Но... нека се концентрираме върху обекта на всеобща ''любов'' и да не разводняваме темата. :)

Минало-свършено. Не тая злоба към теб, надявам се, че и ти така. Peace!:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе