Пулев срещу Кличко

От: Пулев срещу Кличко

СТРАННИКЪТ - това е човекът, който разправя в една друга такава подобна тема за Лудогорец, че щели да спукат реал мадрид на сантяго бернабеу, и че реал мадрид са по-слаби от Лудогорец, вие си правете изводите дали не троли в тая тема странникът.

Да, вярно е, все още смятам, че Лудогорец имат големи шансове да бият Реал Мадрид в Испания (моля, не лъжи и не ми приписвай думи, които не съм казал, никъде не съм казвал, че ще ги спукат!). И да, в София Реал Мадрид бяха по-слаби от Лудогорец, а това го мисля не само аз, а всички.
 
Странникът хейти нещо, но явно има причина. :) Не знам каква е и 100% не ме интересува. И Кобрата е доста на нивото на този актьор. За разлика от него е повече мъж. А това, че днес падна, скоро няма да е така, защото ако си гледал хронологията преди точно 10 години и Кличко са го развявали доста добре из ринга. Всеки път има начало и като не можете да кажете нещо хубаво за наш човек стигнал до тук, вземте помълчете малко и без това имате сайтове да изкарвате от Пингвини и Панди. :) Ценете си времето и контента. :)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Да. Жалко. Поне гледахме 5 рунда истински бокс. ;)

Кубрат си е боксьор от класа и Клично не е кой знае какво над него.

Много, много слаб Пулев. За мен, като фен на бокса това не беше добър мач, но все пак участваше Българин и затова беше добър. Очаквах много, много повече! Още в първият рунг можеше да го нокаутира, ако вихдяте след като му вкара левия прав, краката на Кличко трепереха, ако го беше нападнал и натиснал още малко не се знаеше, какво ще стане.

Мача бе по-слаб от спаринг бой - само гледаха да се гушнат.

Съгласен съм, писна ми да гледам клинчове и реклами :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Лудогорец са играли по-добре от Реал в София? Айде стига бе :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ще ме убиеш с уникалните си коментари
Както и да е, нека да се въздържаме към темата - не е срамно да паднеш от най-добрия, срамно е да не опиташ. Уважение и респект за кобрата, а хейтърите можете да си хейтвате колкото искате.
 
От: Re: Пулев срещу Кличко

Странникът хейти нещо, но явно има причина. :) Не знам каква е и 100% не ме интересува. И Кобрата е доста на нивото на този актьор. За разлика от него е повече мъж. А това, че днес падна, скоро няма да е така, защото ако си гледал хронологията преди точно 10 години и Кличко са го развявали доста добре из ринга. Всеки път има начало и като не можете да кажете нещо хубаво за наш човек стигнал до тук, вземте помълчете малко и без това имате сайтове да изкарвате от Пингвини и Панди. :) Ценете си времето и контента. :)
Да така си е.
Кобрата направи слаб мач, случва се:). Следващият път Кличко ще лиже пода:)
 
Евалата на Пулев, истински мъж. И кофти за хора като Странникът. Но нищо, и такива трябва да имаме. Научете се да бъдете съпричастни и когато нямате какво да кажете положително, не си отваряйте устата.
 
От: Пулев срещу Кличко

Мачът свърши в първите 20-30 секунди с два нокдауна

Много, много слаб Пулев. За мен, като фен на бокса това не беше добър мач...

Абсолютно съм съгласен и аз казвам същото, обаче другите нещо се заядоха с мен.

Иначе да, след време Кубрат може да стане непобедим, но сега, днес, тази вечер беше едно жалко копие на себе си и не показа абсолютно нищо хубаво. И хайде сега, бил ударил Кличко 2-3 пъти хубаво... ми че той ако не може да нанесе 2-3 хубави удара за какво се качва на ринга?
 
От: Пулев срещу Кличко

Значи, аз съм фен покрай баща ми, който е тренирал бокс и от 15 г. гледаме с него почти всеки важен мач и на олимпийските игри само бокса гледа и след първия нокдаун искаше да изгаси телевизора :D

Естествено, че бях за Пулев, дори исках да заложа на него, защото очаквах, че ще има дори минимален шанс, но както всички видяха беше по-зле от трагичното, не знам как някой може да каже, че се е бил мъжки, та той не изкара задължителните за прегръщащия се кличко 6-7 рунда подскачане и изморяване, за да го нокаутира към края - мръсната тактика на кличко дето си е. Тоя го видя, че е толкова слаб, че направо няма нужда от опознаване и разучаване и почна да го налага от първия рунд, не видяхте ли изобщо?

После се обяснява с пакетче лед, син като не знам кво, как щял да се бори - с кой да се бори? Номера му правили, ръкавиците му стягали, не поканили на пресконференцията баба му, някакви глупости - било мъжко тва неговото държание, не мисля, трябваше да каже, не че ще се бори и ще прави еди си какво, щото никой за реванш няма да го брои след това, което показа - а то беше едно нищо (имаше 3-4 удара на кръст), а че е слаб и много под нивото и ще трябва много, много да извърви, за да стане добър. Но никога няма да има реванш - това е ясно на всеки, реванш може да има ако мача е бил поне малко равностоен и примерно да се заяде за съдийските решения и т.н., ама ако те набият така, за какво да има реванш като няма на никой да му е интересно? Има си други претенденти - те ще получат шанс да се бият, на Пулев му е изпята песента за мен, както някой от ония в студиото коментатори каза, има и други пояси или като бъде вакантен някой колан след като се откаже кличко, ще може да се бие за тях, но според мен е безсмислено - като утешителна награда някаква, като не можеш да биеш най-добрия, значи не си най-добрия и никога няма да си.. Кличко я има още един мач, я - не, освен това поне след 7-8 месеца и след това сигурно ще се оттегли като абсолютен шампион, непобеден 10 г. от такива сеирджии като хей, поветкин и сега пулев, дето само говорят и накрая ги набиват.

Не мислите ли така?


Това го казвам не с лошо, а просто защото истината трябва да се казва такава каквато е. Не може винаги да се увърта, винаги съдията е виновен на нашия слаб футбол, на тоя ръкавиците и номерата на кличко, вместо тия 3 месеца да е тренирал да го размаже, той се изложи тотално. Истината е една и ще я прочетете утре в нормалните, не българските, боксови сайтове - сигурен съм, че ще пише, че пулев е бил гола вода. Нищо не показа, нищо не видях за някой, който щеше да го пенсионира едва ли не, както се заканваше и той и всички. Щял да го ухапе, да хапе малко лед сега :shock:
 
Много написа и ти и нищо не каза. Баща ти когато се е бил това е било бокь, сега е шоубизнес. Ще е хубаво да го знаеш, преди така смело да пишеш. Второ - не смятам, че Кубрат е слаб, но пределено можеше и повече, което ще го постигне с годините. ;) Аз смятам, че Кобрата трябваше малко повече да потренира, защото това е сериозно ... Кличко е краят на пътя един вид.

И пич не прави сравнения с футбола, защото единия тренира в германска скола, с режими и стриктно, а другите убавци обикалят фолк клубовете и нямат сериозна победа от години. Самата идея, че ги поставяш на едно мясти, говори, че ти не си много наясно с истината. ;)
 
От: Пулев срещу Кличко

Не мислите ли така?

Не, не мислят така, нали ги виждаш - тук са с розови очила. А след мен май и ти си заплашен сега да те погнат, що така смееш да обиждаш Кубрат! Но тук са така, не им харесва да виждат истината, а вероятно и не могат! :lol: :cry:
 
От: Re: Пулев срещу Кличко

Много написа и ти и нищо не каза. Баща ти когато се е бил това е било бокь, сега е шоубизнес. Ще е хубаво да го знаеш, преди така смело да пишеш. Второ - не смятам, че Кубрат е слаб, но пределено можеше и повече, което ще го постигне с годините. ;) Аз смятам, че Кобрата трябваше малко повече да потренира, защото това е сериозно ... Кличко е краят на пътя един вид.

И пич не прави сравнения с футбола, защото единия тренира в германска скола, с режими и стриктно, а другите убавци обикалят фолк клубовете и нямат сериозна победа от години. Самата идея, че ги поставяш на едно мясти, говори, че ти не си много наясно с истината. ;)


Мен ме дразни това, че всички - мъжки се би. Аз ли само не видях нищо мъжко, изобщо не стоя на ринга като равен. 2 нокдауна в първи рунд - къде и кога си го виждал това в мач в последните 10 г. за такава титла? Аз лично не помня да е имало такъв превес за единия в първи рунд, което значи - че единия е супер слаб! Обикновено се разучават първите рундове, тука нямаше никакво опознаване - защо? Нали всички тук са разбирачи, не знаете ли тактиката на кличко - изморяване, бягане, прегръщане до втръсване, чак дразни, а тоя мач нямаше такова - биеше си го просто. Сещаш ли се? Или май всички много само говорят, пък грам не се гледали другите мачове на кличко.. Мъжко и равностойно би било ако беше издържал до 10 или до края, а той от първи почна да се мята по пода. Просто е срам..
 
От: Пулев срещу Кличко

Така, първо гледайте това видео, после коментирайте - https://www.youtube.com/watch?v=zLYECIjmnQs

Не се става лесно световен шампион, важното е, че Кубрат показа дух и няма намерение да се отказва.
 
От: Re: Пулев срещу Кличко

@Странникът - ъ, ще ме погват... Като Пулев ли ще ме погнат :D:D
 
Ква истина бе хора, вие нормални ли сте двамата? Виждаме, че имаме двама разбирачи, които не са си направили усилията да гледат другите няколко мача на Кличко, където честно казано само с Хейд имаше по-сериозно бой. И да, Кобрата можеше и по-добре, но това някой да ми обяснява, че не е играл мъжки, си е хейт.
 
От: Пулев срещу Кличко

:( все ни бият мамка му....
 
От: Пулев срещу Кличко

Ей човека стигна до бой за световната титла, а тук ми се развиват теории колко бил слаб и как отивал на бунището тцтцтц...срамота! Няма значение от представянето му, това е огромно постижение, а в залата се чуваше българска реч.
 
От: Re: Пулев срещу Кличко

Ква истина бе хора, вие нормални ли сте двамата? Виждаме, че имаме двама разбирачи, които не са си направили усилията да гледат другите няколко мача на Кличко, където честно казано само с Хейд имаше по-сериозно бой. И да, Кобрата можеше и по-добре, но това някой да ми обяснява, че не е играл мъжки, си е хейт.

Е щом казваш ХЕЙД - кво да си говоря с теб? Ясно ми е колко разбираш.
 

Горе