Пулев срещу Кличко

Re: От: Re: Пулев срещу Кличко

Мен ме дразни това, че всички - мъжки се би. Аз ли само не видях нищо мъжко, изобщо не стоя на ринга като равен. 2 нокдауна в първи рунд - къде и кога си го виждал това в мач в последните 10 г. за такава титла? Аз лично не помня да е имало такъв превес за единия в първи рунд, което значи - че единия е супер слаб! Обикновено се разучават първите рундове, тука нямаше никакво опознаване - защо? Нали всички тук са разбирачи, не знаете ли тактиката на кличко - изморяване, бягане, прегръщане до втръсване, чак дразни, а тоя мач нямаше такова - биеше си го просто. Сещаш ли се? Или май всички много само говорят, пък грам не се гледали другите мачове на кличко.. Мъжко и равностойно би било ако беше издържал до 10 или до края, а той от първи почна да се мята по пода. Просто е срам..

Кои всички бе човек? Имаме един българин стигнал толкова с бокса, за други ако ни кажеш ще се радваме да чуем. :)

Това, че не е на нивото, не означава, че не се бори мъжки. Прави разлика, моля те, Звучиш идиотски иначе. Виждал съм го с Тайсън баце, сещаш ли се, оня негър....кви глупости и ти говориш. Що със странника не станете едни коментароти. Двамата ще обясняват и ще говорите истината, като един професор дето имаше с бяла коса, сега го дават по Евроком. :) И той само истината ни говори. :)

И пишете по-малко и казвайт нещо с по 1-2 думи, че трудно ви чета, най вече на теб, цялата простотия която пишете.
 
От: Пулев срещу Кличко

Ей човека стигна до бой за световната титла... . Няма значение от представянето му, това е огромно постижение, а в залата се чуваше българска реч.

Да, така си е, това не е лесно и за това заслужава подкрепа и поздрави. Но не и за другото - че излезе неподготвен на ринга и беше както споменах - като балерина. Хайде бе, отворете си очите, та Кличко започна да налага Кубрат и му направи два нокдауна още от съблекалнята, след първите 60 секунди мача беше загубен, след това въпросът беше не дали, а кога Кубрат ще загуби.
 
От: Пулев срещу Кличко

Мда, Кубрат нокаутиран, Крисия втора, Гришо извън топ 10, националите утре пред празен стадион...понеделник, а България не е на три морета. Направо ви се чудя кво прайте още тука.
 
От: Пулев срещу Кличко

Мда, Кубрат нокаутиран, Крисия втора, Гришо извън топ 10, националите утре пред празен стадион...понеделник, а България не е на три морета. Направо ви се чудя кво прайте още тука.

Еййй значи, това как го пропуснах, направо непростимо. Благодаря, че ми припомни, та да го отбележа - той и Гришо нещо се изложи и намали спортната си форма, много слаб нещо и не оправда доверието и вече не е в топ 10, остава му само да се гушка с Маша, която все още е "наша". :(
 
От: Пулев срещу Кличко

Добре, все тая. Може да реагирам прекалено, но е защото ме е яд! Дори сутринта бях готов да заложа по 50 лв. на това, че ще бие между 7-9 рунд или 10-12 и смятах колко пари ще прибера. Ама нещо се разколебах, защото бяха свалили коефициентите точно.. И защото очаквах наистина бой като хората, хич не харесвам кличко, щото е украинец! Тия са гадове, брат му също, но да не навлизам в политиката. Обаче пулев си беше слаб и трагичен, тва е.

Сега очаквам куп гифчета с нокаута му в 9гаг и т.н., а и вече коментарите са си налице както за него, така за нашата публика, така и за глупостите на пулев преди мача и след него и т.н.
Имах много по-добро мнение за него, защото излиза с флага и т.н. но сега ще го видим, някой в днес.бг предложи да дари половината хонорар, защото се представи зле. Е тогава ако го направи, да, ще е мъжко, иначе ще си е тоя дето го биха много на ринга и само си говори...

В днес бг са култови мненията: "Най - тежко е за Фибанк платили са да ги показват 12 рунда" :D:D
 
От: Пулев срещу Кличко

Не знаех за Крисия (много талантливо дете), но България имаше нужда от нещо за да си върне самочувствието, и да повярва, че може пак.
Колкото до махането, аз никога няма да я изоставя.
Мда, Кубрат нокаутиран, Крисия втора, Гришо извън топ 10, националите утре пред празен стадион...понеделник, а България не е на три морета. Направо ви се чудя кво прайте още тука.
 
От: Пулев срещу Кличко

Мда, Кубрат нокаутиран, Крисия втора, Гришо извън топ 10, националите утре пред празен стадион...понеделник, а България не е на три морета. Направо ви се чудя кво прайте още тука.

Добре го каза.

Сега - нека започнем от това. Не си изхвърляйте фасовете от прозореца на колата. Хвърляйте си боклуците на определените за това места. Работете повече, чешете си ташаците по - малко. Когато видите нещо нередно - реагирайте. Гласувайте. Бъдете добри и позитивни.

Така ще живеете по - добре.
 
От: Пулев срещу Кличко

Браво на Кубрат, иска се голям кураж да се изправиш срещу това животно и да се биеш достойно!
Само не разбрах как украинеца диктува правилата с какви ръкавици да се бият?
 
От: Пулев срещу Кличко

Много ме е яд как го наби. Според мен и трите нокаоут-а бяха по един си същи начин с ляв прав. Кубрат май се беше спекъл за това не можа да се представи добре. Напрежението си изигра своята роля.

п.с.а тия пумияри от нова телевизия ми скъсаха нервите с тия реклами
 
Re: От: Re: От: Re: Пулев срещу Кличко

Не, бе погвай ме. Лай си и ти като ХЕЙД :D:D

Добре без Д-то, разбирачо. Бате вие сте като ония дето никога не им е ОК.

Колкото до ФиБанк, не знам защо всеки такава драма им отдава, как иначе да платят правата за излъчване. ;)
 
От: Пулев срещу Кличко

Aми хубaво, от двaмa човекa все един трябвa дa е по-добър. Приемете го философски-Кличко е по-подготвен и победи. Зa мен нямa дрaмa.
 
От: Пулев срещу Кличко

То куража е в това да не се отказваш, а да се изправяш и пак и пак, може би имаше някакъв малък шанс по едно ереме, но според мен украинеца успя да наложи своя стил на игра, въпреки, че кобрата се опита да скъси дистанцията, но не му се отдаде и беш повален на няколко пъти с левачката.
Руснака не му позволи да разиграе тактиката си и го разклати още в началото с няколко нокдауна, после беше въпрос на време...
 
От: Пулев срещу Кличко

А, какво мислите по версията, дали не е бил продаден мача???
Честно казано, като го гледах снощи няколко пъти ми се струваше, че пулев почти не си дава никакъв зор да играе...
 
От: Пулев срещу Кличко

А, какво мислите по версията, дали не е бил продаден мача???
Е как продаден бе човек. То се видя, много лошо го наби. Споредмен, ако не го беше нокаутирал в началото можеше и да не свърши толкова бързо мача.
 
От: Пулев срещу Кличко

Пренавит, с грешка тактика.

Кобрата изигра 20 мача по един начин, с Кличко по коренно различен.

20 мача, всеки един от тях, изчакваше правилния момент да нанесе удар, беше предпазлив, не обичаше да прибързва, защитата му беше на първо място. Това в 20 мача.

А с мача с Кличко, нищо подобно от предишните мачове. Публиката го надъха, цяла България също и той тотално се самозабрави. Кличко от 10 год. няма загуба, а Кобрата дори не помисли да се защитава. Всеки втори удар на Кличко влизаше. Просто за мен бе пренавит и с грешна тактика.
 
От: Пулев срещу Кличко

Хайде да ви ядосам, като се включа в мъжкия разговор..:)
Мразя бокс, борба и всички дивашки битки, които все още съществуват и даже минават за спорт. Снощи за първи път гледах боксов мач, щото... е, как да не гледаш - нашия ще накара часовника да се завърти обратно.:)
Това, което ми направи впечатление, като на пълен лаик (освен, че гледката беше ужасна) беше как изобщо няма физическа равнопоставеност между тия двама човека. Наистина ли някой е вярвал, че тоя с късите ръчички ще достига оня с дългите и ще успее да го млати така, че да го победи? Та Кличко през цялото време замяташе ония лопати и биеше, а на нашия не му оставаше нищо друго, освен да му разбива камъните в бъбреците, междувременно. Не разбирам нищо от бокс и не ме интересува, но съм напълно сигурна, че Пулев НИКОГА няма да победи Кличко или човек с неговия ръст, докато не дръпне на дължина ( включително и ръцете) с поне 5см - дано успее, ма едва ли.
Тъпото беше, че нашия беше прекалено арогантен. Ужасно грозно впечатление ми направи пристигането на двамата - Кличко почти скромен, позитивен и усмихнат, а нашия издал напред долната челюст, надут и върви, като селски тарикат в чалготека. Това беше жалкото, че за пореден път отидохме, като голямата работа и се силихме, силихме, пък изядохме боя и станахме смешни. Не е смешно да загубиш битка. Смешно е да се ''дървиш'' цяла година и да си седнеш на гъза три пъти - още в началото.
 

Горе