Пулев срещу Кличко

От: От: Пулев срещу Кличко

Той е основният претендент за титлата и досега никой не му се беше опрял. От какъв зор да си стои у тях, след като мястото му е в мачове за световната титла? И защо не писа преди мача, а след като приключи дойде тук да се правиш на всезнаещ и всевиждащ? Това, което си написал е меко казано малоумно.

Преди мача не писах, защото не бях във форума и не знаех за тази тема. А ти гледа ли мача, че пишеш така? Защото аз го гледах! Кубрат не показа абсолютно нищо, беше едва ли не като балерина, Кличко го налагаше целия мач! Айде сега, извади си главата от пясъка и виж истината. Да, неприятно е, но е факт, който не може се скрие.
 
От: Пулев срещу Кличко

Трагичен пулев. като куче го преби. просто супер слаб мач, ако си спомняте дейвид хей същото разправяше ама не беше набит така позорно. Коментаторите не са в час пък изобщо, бил се мъжки.. колко пъти пада и в среата на мача да те пребие така, не знам, ама за мен е супер зле и заслужено ще остане в историята. Както никой не чу нищо за хей, поветкин и всички други.

Аз като руснак не обичам украинците, но не може да се спори, класата на пулев е мноого по тая на кличко...

Добре, че не се излъгах да заложа, сега му остава да си се бие по дискотеките, ринга не е за него както цял свят видя..
 
От: Пулев срещу Кличко

Strannik - и на мен не ми харесва начина ти на мислене, не ми казвай,че си викал за Кличко по време на мача???
 
От: Пулев срещу Кличко

Според мен тактиката на Пулев беше грешна. Видя се още в началото. Освен това беше нетърпелив, което срещу стара лисица като Кличко е фатално. За щастие това са неща, които са поправими.
 
От: Пулев срещу Кличко

Трагичен пулев. като куче го преби. просто супер слаб мач, ако си спомняте дейвид хей същото разправяше ама не беше набит така позорно. Коментаторите не са в час пък изобщо, бил се мъжки.. колко пъти пада и в среата на мача да те пребие така, не знам, ама за мен е супер зле и заслужено ще остане в историята. Както никой не чу нищо за хей, поветкин и всички други.

Аз като руснак не обичам украинците, но не може да се спори, класата на пулев е мноого по тая на кличко...

Добре, че не се излъгах да заложа, сега му остава да си се бие по дискотеките, ринга не е за него както цял свят видя..

Прав си, голяма излагация. Кубрат не беше разбрал, че мача е почнал, Кличко още от съблекалнята го свали с 2 нокдауна!
 
От: Пулев срещу Кличко

Strannik - и на мен не ми харесва начина ти на мислене, не ми казвай,че си викал за Кличко по време на мача???

Ами не ме харесвай де, не искам се харесам на всички! :)

Иначе не, не виках за Кличко, просто мача ми беше безразличен, не държах абсолютно за никого, защото не харесвам бокс.
 
От: Пулев срещу Кличко

Браво на Пулев, би се мъжки срещу такъв противник. Браво и на Кличко, за пореден път показа класа. По-добрият боксьор победи, но това не заначи, че Пулев е слаб боксьор, дори напротив. Сигурен съм, че след година пак ще пробва.
 
От: Пулев срещу Кличко

Кубрат Пулев си остава най-добрия след Кличко. Един загубен мач за световната титла не е край на света.
 
От: Пулев срещу Кличко

Иначе не, не виках за Кличко, просто мача ми беше безразличен, не държах абсолютно за никого, защото не харесвам бокс.

Като ти е безразличен какъв хуй търсиш в тая тема да дразниш хората?
 
От: Пулев срещу Кличко

Браво на Пулев, би се мъжки срещу такъв противник. Браво и на Кличко, за пореден път показа класа. По-добрият боксьор победи, но това не заначи, че Пулев е слаб боксьор, дори напротив. Сигурен съм, че след година пак ще пробва.

Е кой ще се занимава с него? Поветкин или Хей някой да ги чу? Реванш няма да има 100%
Това беше от Пулев, от сега мога да се обзаложа, че никой повече няма да чуе нищо за него, просто изпусна шанса на живота си. Само много си говореше, както всички де..
 
От: Пулев срещу Кличко

Спука си го отбой Кличко:(
 
От: Пулев срещу Кличко

Кубрат Пулев си остава най-добрия след Кличко. Един загубен мач за световната титла не е край на света.

Грешиш. Най-жалкото нещо на света е второто място! Приказвай със спортисти, ще ти кажат, че вторият винаги е унизен, подиграван, а тяхното второ място е най-нещастното нещо, което са постигали в спортната си кариера.
 
От: Пулев срещу Кличко

Test - извади си главата от пясъка и погледни нещата такива, каквито са. В момента Кубрат дава интервю на живо и сам с думите си потвърждава мнението ми! Какво още искаш?
 
От: Пулев срещу Кличко

Нищо подобно. Ти каза, че не харесваш бокс; не те интересува изобщо мача и Кубрат Пулев трябвало да си стои у тях вместо да се бие за световната титла. Все още не разбирам какъв хуй търсиш в тая тема. Освен да дразниш хората, нещо друго очакваш ли да постигнеш?

Това, което каза Пулев е, че знае какви грешки е направил и ще работи, за да си подобри формата.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Нищо подобно. Ти каза, че не харесваш бокс; не те интересува изобщо мача и Кубрат Пулев...

Да, така е, не разбирам какво чудно има в това? Вярно е, не харесвам бокс, но това не означава, че не го разбирам, моля, не бъркай двете неща! ;)
 
От: Пулев срещу Кличко

Спортът не е само на площадката, а и извън нея. Освен това спортистите са пример за останалата част от обществото в една държава, а Пулев се държи много мъжки и с достойнство. Имаме достатъчно Станишевци, Догановци и Бойковци, така че дори и да е паднал, се представи достойно и заслужава едно Браво, така си мисля аз.
 
От: Пулев срещу Кличко

Да, браво на Пулев за това, което каза - ще се борим, не е края, ще си вземе поука, евала на човека, респект, че е стигнал дотам, хейтърите след мен не ме интересуват.


а СТРАННИКЪТ - това е човекът, който разправя в една друга такава подобна тема за Лудогорец, че щели да спукат реал мадрид на сантяго бернабеу, и че реал мадрид са по-слаби от Лудогорец, вие си правете изводите дали не троли в тая тема странникът.
 
От: Re: Пулев срещу Кличко

Поне гледахме 5 рунда истински бокс. ;)

Не мисля.
Изглежда не си гледал Джо Фрейзър, Ленъкс Люис и подобни.

Мача бе по-слаб от спаринг бой - само гледаха да се гушнат.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Вярно е, не харесвам бокс, но това не означава, че не го разбирам, моля, не бъркай двете неща! ;)
Забравих, че именно хората, които не харесват даден спорт, са най-големите експерти по него.
face_palm_mt.gif
 

Горе