Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Stoyan Vasilev

New Member
Здравейте. Питам се дали може да се изкарват пари, чрез залози на футбол. Не говоря за някакви космически суми като инвестиция и като приход, по-скоро нещо до 5 лева като залог, което да си струва инвестицията (30-50лв приход). И ето затова Ви питам: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ и ако да, напишете Вашите успехи (пр. с 2 лв. изкарах ...лв. ).
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

От хазарт НЕ МОЖЕ да се направят пари !
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Вчера пусках с 10лв и взех 50. Най-голяма печалба 380лв със залог от 15лв на мач 6+ (общ брой голове 6).Като цяло много рядко пускам и то на сигурни мачове, фейсбук групата на еврофутбола също доста помага.
От еврошанс съм пускал само 1 път с 1лв и спечелих 150лв като познах 8 числа...а ако бяха 9,взимах 1000 :D
По собствени изчисления съм напред с 1350лв като се занимавам с евро от 5 години някъде. Приятели изкарват много повече от мен, но рискуват много. Да кажем най-малко залагат с 30лв, а аз макс залог 20лв съм правил и то само 1 път като загубих :D
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Браво, момчета, радвам Ви се. Ще е добре още хора да споделят мненията си, за да имаме по-адекватна оценка за този начин на печелене. Пожелавам Ви повече печалби, с по-малко инвестиции.
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Хазартът е инвестиция, ама понякога с отрицателен знак. Сигурната печалба отива в организатора. Аз на рулетка с 3 лева чукнах около 100, с първия път. Въпреки това не успях да я разбера тая тръпка, математиката зад нея е елементарна и безкомпромисна.
 
Аз съм пускал. Печелил съм два пъти, но играя извратено, защото не чаткам от футбол. Примерно на брой коренери, картони, наказателни и чат-пат голове. :)

Но, ако трябва да съм честен повече налита на ТОТО-то, отколкото на Еврофутбол.
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

За да се печели от залози трябва много смятане и следене което в крайна сметка незнам дали си заслужава усилията - Все пак ако се играе разумно и дисциплинирано може да се печели
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Пускал съм преди време ама не ми се отдава :D
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

В хазарта има един сигурен печеливш и това е организатора.
Преди години и аз играех, но беше на приливи и отливи.
Спрях да залагам като ми мина тръпката, като цяло бях на плюс, но не много.
Разбирам да залагаш заради самата тръпка, но да изкарваш пари от това .. няма по-несигурно нещо.
Еле пък да заложиш на 6+ мача, колкото и да са сигурни все един ще те издъни.
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Аз играя в bet365. Вкарвам веднъж в месеца по 10-20лв. , ако спечеля - добре дошли са паричките.. ако не спечеля поне съм си начесъл крастата :) Залагам по 1лв. на фиш с по 5-6 мача най-вече :) Залозите на живо също са много добри.
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Айдееее, клакьорите пак налазиха форума.... нема отърване от комарджии :D
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Еврофутбол точно не, но играя хазарт също така залагам и на мачове.Оче си знам мярката, много е важно да знаете кога да спрете за да не стане болезнено.
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

Здравейте. Питам се дали може да се изкарват пари, чрез залози на футбол. Не говоря за някакви космически суми като инвестиция и като приход, по-скоро нещо до 5 лева като залог, което да си струва инвестицията (30-50лв приход). И ето затова Ви питам: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ и ако да, напишете Вашите успехи (пр. с 2 лв. изкарах ...лв. ).

Не, не може да се изкарват пари чрез комар в дългосрочен план
Пускал съм тото и еурофутбол от време на време, но да чакам да печеля от това...
Който се мисли за голем анализатор и експерт в комара, значи е болен
Математически не е възможно комарджия да спечели...
 
От: Пускате ли ЕВРОФУТБОЛ

могат да се изкарват пари от мачове и то много, просто трябва да имаш много информация за отборите и да ги следиш.. да играеш по 1 мач на фиш и като това да си знаеш границата, иска се силна психика, аз нямам и затова не залагам много.
 

Горе