Пускате ли ТОТО?

От: От: От: Пускате ли ТОТО?

Ме хванах къде е измамата

Клипа не съм го кръстил аз така и не знам да ли е измама, но има нещо интересно, което не е единичен случай доста често го има(като изключим това дето изплю топката). :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Тва стана задачка закачка,може пък да открием още неща:mrgreen:,3 числа от първо теглене се повтарят във второ,което е малко вероятно по принцип
Също топка номер 9 имам чувството че е залепен стикер с деветка,под самата деветка има черта, ей кат Шерлок съм:)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Тва стана задачка закачка,може пък да открием още неща:mrgreen:,3 числа от първо теглене се повтарят във второ,което е малко вероятно по принцип

Позна, това имах предвид. Печелиш ряпа. :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Едно време пусках чат-пат тото ама нали съм карък едно число не уцелвам и се отказах, та тогава имаше 3 тегления и в трите имаше по 2-3 числа да се повтаряха така. :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Аз играя в Sisal от 4 години, всяка седмица. Все искам да ударя милионите, ама повече от 3 + супер стар не съм ударил и тя печалбата беше 320 евро. Общо взето съм на нулата. Никаква печалба нямам. Ама понякога ми е кеф да хвърлям 1 евро и да си помечтая малко за милионите.
 
От: Пускате ли ТОТО?

На тази страничка можете да се позабавлявате http://www.anrieff.net/toto/ и да проверите какво бихте спечелили, ако всеки тираж на Тотото пускахте една и съща комбинация числа в 6/49 (включва всички тиражи от 1958 г. до 103 тираж от 2011 година (приблиз. м. Декември))
 
От: Пускате ли ТОТО?

Дядо ми казваше: "Да спечелиш от тотото е като да хвърлиш стотинка в езерото и да чакаш да ти падне през чешмата".
 
Пускате ли ТОТО? 6 /46 | 6 / 42 | 5 / 35

Дядо ми казваше: "Да спечелиш от тотото е като да хвърлиш стотинка в езерото и да чакаш да ти падне през чешмата".
Доста песимистично. :) Шансът е малък, даже нищожен, но няма как да е. :) Все пак все някой става, което е доказателство, че на някой му се е изтекло през чешмата. Защо да не си ти? Все пак. :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Абе, падна ми се на новогодишната баница късметя, тъй че ши са пробвам с едно фишче, ама чакам да сънувам числата:lol:
 
От: Пускате ли ТОТО?

Абе, падна ми се на новогодишната баница късметя, тъй че ши са пробвам с едно фишче, ама чакам да сънувам числата:lol:

и на мен ми се падна, че ще спечеля джакпота :)
 
От: Re: Пускате ли ТОТО?

Еми пускайте. Днес на кафето ми се падна "Днес имате късмет, пуснете тото" и пуснах. ;) Като ти го говори съдбата, действаш. :)
Аз се чудя защо не действа, а то било, че още не съм пуснал :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Пускам само, когато се понатрупа джакпот. Нямам ... тръпката (и навика може би) да играя редовно.
Баща ми редовно пускаше фишове на времето, но повече от 4-ка мисля, че не е печелил.
А аз и 3-ка не съм....
 
От: Пускате ли ТОТО?

Шанса да спечелиш от тотото е доста по-малък, от това да те блъсне кола докато се прибираш с джакпота у вас :D :D
 

Горе