Пускате ли ТОТО?

От: Пускате ли ТОТО?

Миналата или по миналата година излезнаха 2 поредни седмици ЕДНИ И СЪЩИ ЧИСЛА
От тогава изобщо не пускам фишове!Вероятността да се паднат едни и същи числа в рамките на едно столетие е на милиони към едно, а в две поредни седмици милиарди милиони към едно.Значи не са изтрили от системата подготжените печелижши числа!Навремето по татово време имаше едно кълбо, което го въртяха и падаха топките!
Зебележете всички западни лотарии са на този принцип с въртене на чъкръка!
 
От: Пускате ли ТОТО?

Ха...
Това нещо ТОТО не е ли легален начин за измама от страна на мижавата държавичка.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Ха...
Това нещо ТОТО не е ли легален начин за измама от страна на мижавата държавичка.


:D Много точно казано
 
От: Пускате ли ТОТО?

От много време се каня да пусна поне веднъж, но досега само един Еврошанс пуснах и то с нулев резултат. Някак не ме влече да си давам парите на такъв процент шанс :D
 
От: Пускате ли ТОТО?

Бях чел някъде ,че лесно се нагласят числата. Едните били по леки от другите. Демек тия дето са по леки влизат ,а тежките не могат. Колко е вярно не знам ...
 
От: Пускате ли ТОТО?

Гледах тиража за пръв път от години и какво ми направи неприятно впечатление:
Преди години нали 50% от постъпленията отиваха за печалби. Сега май са 20-30% , поне така ми се стори като съобщаваха постъпленията и печалбите.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Гледах неска за Бай Джагал гръцки тото милионер - bnt.bg/news/obshtestvo/ma-zh-ot-haskovsko-selo-specheli-dzhakpot-v-ga-rtsiya. Явно в Гърция не е нагласено като нашето. :mrgreen: Та се замислих при положение, че БГ е едно село всичко се знае и по няколко големи печалби дават на година от милион-два-три-пет аз що не знам никой дето да е спечелил?

Не съм чувал и слухове даже. Оня пернишкия мошеник не вярвам да ги е спечелил по-скоро са му ги дали ама той малко тъп си пада и решил се похвали - не го броя. :mrgreen:
 
От: Пускате ли ТОТО?

Имаше статистика ,че българите, които са спечелили от тото, само след 2 години са загубили парите си.

Имаше един дето беше направил спа център в селото си.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Аз пускам чат път Евро милионите ама още не ми се е паднало нищо :(
 
От: Пускате ли ТОТО?

ТОТО - може би веднъж-два пъти в годината, при големите джакпоти. Иначе си залагам на футболни мачове от време на време. :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Гледах тиража за пръв път от години и какво ми направи неприятно впечатление:
Преди години нали 50% от постъпленията отиваха за печалби. Сега май са 20-30% , поне така ми се стори като съобщаваха постъпленията и печалбите.

Мисля, че и сега са 50%. А и голяма част от останалите пари отиват за подпомагане на спортта, така че като пускате поне знаете, че помагате за нещо.

Не съм чувал и слухове даже. Оня пернишкия мошеник не вярвам да ги е спечелил по-скоро са му ги дали ама той малко тъп си пада и решил се похвали - не го броя. :mrgreen:

Истината е, че перничанинът си прибра милионите и то си ги спечели от тотото с фиш. То и няма кой да му ги даде даром. Печелившият си е един обикновен местен схемаджия и едва ли има толкова дълбоки връзки в БСТ.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Да ми е честита 5-цата от последния тираж. За малко 600К, ама карай - да сме живи и здрави, пък ще ги изкараме по трудния начин.

z984n.jpg
 
Последно редактирано:
От: Пускате ли ТОТО?

Ха...
Това нещо ТОТО не е ли легален начин за измама от страна на мижавата държавичка.

хаха..евала :) И аз така смятам. Но се е случвало преди да си пускам някое и друго фишче, без успех разбира се. Същата измама се случва и в Националната лотария и Сделка или НЕ...и т.н.
 
От: Пускате ли ТОТО?

Аз не съм привърженик на тезата, че всеки се опитва да ни излъже и окраде, че зад всяко успешно световно откритие седи по един прецакан българин и т.н. По принцип е логично да предположите, че щом навсякаде в държавата се краде, то вероятно и в тотото се краде. И вероятно ще сте прави. Но тъй като за награди отиват 20-30% от постъпленията съм по-склонен да вярвам, че се краде от останалата част - бонуси на служители, обществени поръчки и прочие. Освен това има няколко междинни звена, които трябва да се прескочат при крадене от наградния фонд, като Комисията по хазарта например. Преди да бъдат изтеглени числата те получават диск с всички пуснати комбинации.

Освен това майката на Делян Пеевски е бивша шефка на тотото, а сега притежава половината вестници и разпространителски фирми в България от които най-големите са Телеграф и Монитор (информация в brra.bg). Същите тези вестници които гледам млади хора четат с голям интерес сутрин в метрото. Те вероятно също се оплакват, че някой ги краде, но продължават да поглъщат жадно всяка манипулативна информация която бълва Прас-пред (Нова Българска Медийна Група).

Иначе шанса за 6-ца е над 1:13800000 - няма как да очакваш, че ще пуснеш 100 пъти и все трябва да удариш шестица. Аз съм пускал доста над 100 пъти, но ето вече мога да се похваля с 5-ца (4 поста по-горе). Той Ицето Стоичков го беше казал преди време: "Който не играе нИ пИчЕли" :)
 
От: Пускате ли ТОТО?

Ооо, Georgi а честита петица с здраве да си ги харчиш! :)

Иначе където се въртят милиони в нашето беззаконие да няма далавери някак си не ми се връзва. Но далавери ако ще се правят ще са с големите печалби с дребните 3-4-5-ци няма смисъл.:)
 

Горе