Пуснах форумче към make-business.info

за мен е неетично да си рекламираш "продукта" в страницата, от която си взел идеята(структурата) и да търсиш участието на тамошните потребители. Не ми обяснявай че не си търсил това, защото иначе изобщо нямаше да отваряш тази тема. Дали има нужда от втори такъв форум времето ще покаже, а щом админите тук нямат против значи проблеми нямаш.

@E-Business: примерът който си дал няма нищо общо в случая
 
icakis каза:
за мен е неетично да си рекламираш "продукта" в страницата, от която си взел идеята(структурата) и да търсиш участието на тамошните потребители. Не ми обяснявай че не си търсил това, защото иначе изобщо нямаше да отваряш тази тема. Дали има нужда от втори такъв форум времето ще покаже, а щом админите тук нямат против значи проблеми нямаш.
аз предлагам да спреш да пишеш по темата ;) а и аз ще спра да ти отговарям в нея

ами да, това е форум за онлайн бизнес, тук съм почти от началото му и реших да споделя линка към моя форум и ако някой желае може да го посети и да вземе участие.

това са риторични въпроси, не очаквам отговори:
ти например защо си сложил линкове в потписа си ? просто за запълване на мястото си или с тях целиш посещения от тукашните потребители и входящи линкове + SEO ?

Неочаквам да ми отговориш, а ако го направиш аз нямам намерение да взема отношение ;)
 
BizKonsult каза:
CrAzY-MaST каза:
Айде сложих и аз форумче към сайта :)
Можете да се включите към него ако искате :)
http://forum.make-business.info

На мен форумът ми допада и се включих
И аз така.:) Успехи с форума. :wink:
 
Blinky каза:
И аз така.:) Успехи с форума. :wink:
BizKonsult каза:
На мен форумът ми допада и се включих

мерси и на двамата :)

тия дни ще се позанимая малко по-сериозно и с форума и със сайта :) сега съм подхванал един сайт и гледам да го довърша :roll:
 
CrAzY-MaST каза:
BizKonsult каза:
И аз така.:) Успехи с форума. :wink:
Blinky каза:
На мен форумът ми допада и се включих

мерси и на двамата :)

тия дни ще се позанимая малко по-сериозно и с форума и със сайта :) сега съм подхванал един сайт и гледам да го довърша :roll:

Малко си объркал в цитирането :lol: "На мен форумът ми допада и се включих " това е моето мнение но да не изпадаме в подробностити :D

Ще очаквам да видя новият сайт
 
BizKonsult каза:
CrAzY-MaST каза:
BizKonsult каза:
И аз така.:) Успехи с форума. :wink:
Blinky каза:
На мен форумът ми допада и се включих

мерси и на двамата :)

тия дни ще се позанимая малко по-сериозно и с форума и със сайта :) сега съм подхванал един сайт и гледам да го довърша :roll:

Малко си объркал в цитирането :lol:

подробности
:lol: :)
 

Горе