Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Вижте нещо интересно :D Който знае руски да прочете :D

Но резюмирано - бежанците бягат през Русия зад полярния кръг в Норвегия на колелета, защото е забранено да се пресича границата пеша, а на колело никой не те спира. Купуват колелата в Русия за 200$ в Мурманск или град Никел (между другото това е родния град на майка ми :D) и карат 120 м. между двете граници :D

http://fishki.net/anti/1709848-zach...-velosipedy-v-murmanske.html/gallery-2574790/

Спряха вече още миналия месец, BBC чак сега го разбра, но че си беше така - беше си. Много по-евтин и по-спокоен маршрут директно до скандинавците.

Хващаха самолета до Москва, от там до Мурманск, отсядаха в хотела на работливия Никел и си купуваха колело (тъй като е забранено пресичането на границата пеш). Не съм бил в Никел (чест и почитания на майка ти), гледах интервюто от хотела там с един по-заможен сириец. Той дори си взе такси до границата, но не успя... копърката се уплаши, тъй като носи отговорност за превоз на чужденци без шенгенска виза.

Имаше и такива, които се метаха като патета през езерата, плувайки. Сега вече е лед.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Баси, а що не останаха в най-богата и развита държава, а избегаха в тоз загнил Запад.

Ама те са бежанци, нормално е нищо да не разбират.

:lol: :lol: :lol:
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Няма кой да ги гледа на помощи в Русия. Плащат се добри пари, ако решат да бачкат в Далечния изток (стандартът е по-висок дори от норвежкия, ако се съпоставят разходите), но няма сириец, който да издържи на тамошния студ. Те в Норвегия дори се шашкат.

Но на теб, доколкото разбирам, ти е забавно като българка да обсъждаш стандарта на Норвегия... Вероятно, ще се учудиш, че сирийците дори и сега са с по-висок жизнен стандарт от българския. Не че са цъфнали с тази война. Но за страна без война и в ЕС е малко некомильфо тази инфо.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ето пример: Тези, ако не бяха казали(станали), че са умерени, кой нормален човек не би ги взел за терористи?..

[video=youtube;mrLL8vUFx-s]https://www.youtube.com/watch?v=mrLL8vUFx-s[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Замислих се...

Как всеки камък си тежи на мястото. Представяш ли ги тези хорица, имащи собствените си виждания (погрешни или правилни, няма значение, това са си техни виждания), ще се интегрират в чужд студен свят (ако идеята им да наистина е да се борят за страната си, а не да виснат на социалка)?

Ако бягаха 42 км. за 2 часа - ОК, ще ги приемат с радост в Норвегия. Но това са си обикновени хора по волята на събитията станали бойци (воини, терористи, soldiers of fortune, на когото каквото му гила).

Тези хора в това влакче... Аз се чувствам супер в него, аз съм европеец от северните и дори авторите на саундтрака за Джейсън Борн са ми разбираеми и близки. Но тези сирийци никога няма да видят светлината в края на тунела в чужда страна. Те трябва да оправят собствената си.

[video=youtube;atyvdC15HFA]https://www.youtube.com/watch?v=atyvdC15HFA[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Секретна военна технология всява смут в Холивуд...


12049547_10205291545033054_3831651981837168851_n.jpg
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Всички гледни точки за Сирия и изграждането на новия световен ред в едно от силните предавания напоследък:

[video=youtube;p55ohoJBntM]https://www.youtube.com/watch?v=p55ohoJBntM[/video]
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Бившият помощник по финансовите въпроси в администрацията на Рейгън Пол Крейг Робъртс и бивш редактор и колумнист в The Wall Street Journal директно нарече западните журналисти "прЕститутки":


Presstitutes At Their Work
 
От: От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Си

Във Виена започна срещата за регулиране на конфликта в Сирия. Интересна ще е срещата между представителите на Иран и Саудитска Арабия:
[video=youtube;hG7JaTyfkeo]https://www.youtube.com/watch?v=hG7JaTyfkeo[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От сатирична гледна точка не са толкова лоши нещата...(пропагандата имам предвид). Карикатурите са на "Cartoonmovement, USA). :lol:

8437127b.jpg


8437118k.jpg
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Дали ще дойде ден в който да не си спомняме и говорим за войни?

Тук няма реп-ове в тази секция, но имаш +1 репче от мен. Хубав въпрос, чийто отговор, за съжаление, е печално ясен...
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Малко повече информация за тъй наречената ССА (Свободна Сирийска Армия). Има ли я, няма ли я и защо никой не може да я забележи (освен на думи).

Арсен Хизриев: Что такое «Свободная сирийская армия», и где ее искать
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Списъкът на загиналите в Египет:
[video=youtube;8VIxPhUnGKY]https://www.youtube.com/watch?v=8VIxPhUnGKY[/video]
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Атака!
Би ли разкарал цитата ми от поста си? Цапаш го.
Благодаря предварително.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Добре де, цигане казанлъшко, сериозно ли си мислиш, че ако успееш да ме ядосаш, някой ще те спаси?

Познавам доста цигани, но не та са съвсем нормални хора, с техните си проблеми и страхове.

А теб само заради подигравката с паметта на хора, загинали в самолетна катастрофа, ще те муам вечно, ако реша. А ако не ми стигнеш ти - и роднините ти. Само заради това, че са създали такъв урод и не са успели да го възпитат. И никой няма да може да те спаси, защото си урод by default.

Не става въпрос, че някога ще реализираш фантазиите си като първия циганин-програмист. Става въпрос за това, което виждаш в огледалото.

Помисли си пак. Давам ти 10 минути.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Добре де, цигане казанлъшко, сериозно ли си мислиш, че ако успееш да ме ядосаш, някой ще те спаси?

Познавам доста цигани, но не та са съвсем нормални хора, с техните си проблеми и страхове.

А теб само заради подигравката с паметта на хора, загинали в самолетна катастрофа, ще те муам вечно, ако реша. А ако не ми стигнеш ти - и роднините ти. Само заради това, че са създали такъв урод и не са успели да го възпитат. И никой няма да може да те спаси, защото си урод by default.

Не става въпрос, че някога ще реализираш фантазиите си като първия циганин-програмист. Става въпрос за това, което виждаш в огледалото.

Помисли си пак. Давам ти 10 минути.

Страничка, мой съм всякакъв ама чак да се подигравам с паметта на хората нещо си объркал.
Отвори линка и виж в дясно:
http://www.dnes.bg/world/2015/10/31/rusiia-samoletyt-ne-e-svalen-izmislica-e.281604
Та това ми е мисълта, като нашите избори - изборния ден не е приключил те вече си честитят. Та и тука така - самолета паднал преди час те вече знаят, че не било атентат.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Не ми се обяснявай, шебек.

Бях те помолил най-културно да премахнеш списъка със загиналите от твоя пост - те не носят отговорност за твоето невежество и споменаването им в твой пост очерня паметта им.

Десетте минути минаха.
 

Горе