Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Не ми се обяснявай, шебек.

Бях те помолил най-културно да премахнеш списъка със загиналите от твоя пост - те не носят отговорност за твоето невежество и споменаването им в твой пост очерня паметта им.

Десетте минути минаха.

Затова вече го едтитнах.
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Нали имаше едно малко момиченце, което е намерено на огромно разстояние от останките на самолета - какво излезе от тази следа?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Днешните изборни дебати в Щатите бяха върха на сладоледа.

Само Доналд Тръмп донякъде защити честта на звезднораирания. Вика "Асад е кофти пич, ама тия умерените някой виждал ли ги е поне? Ами ако са по-зле от Асад?" Макар че и Тръмп се заобяснява за някаква негова среща с Путин, която няма как да се е случила.

А останалите бяха като некви сиромаси от кол и въже. Една кака дори щяла да модернизира Шести американски флот (подсети ме за симпатягата Псаки, която го пращаше към "бреговете на Беларус").

8dee48aee3efb45184e1aea4cfce58b2.jpg
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Сдобих се с оригиналната версия на един от показаните по-горе кадри:
11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Кого ли съм цитирал с толкова смайлита... Бил е голям късметлия.

P.S. Не е била математичката. Тя ги вкарва три плезения в серия.

Сдобих се с оригиналната версия на един от показаните по-горе кадри:
11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Сдобих се с оригиналната версия на един от показаните по-горе кадри:
11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg

Ха ха, добър си, браво! :)
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Сдобих се с оригиналната версия на един от показаните по-горе кадри:
11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg

Това е някаква скрита реклама.
А те Руснаците принципно са скрити мишоци ама видяха, че в Близкия изток губят позиции и почнаха да действат и те.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Test си го уважавам, нищо, че се впряга чат-пат.

Ама тия дребните със "скритите мишоци"... представяш ли си да ти се изтъпаня на прага с последната версия на "Цар Плъх"?

Е те тва ще е скрита реклама. Във варела (заемка от 007 - Skyfall).

Това е някаква скрита реклама.
А те Руснаците принципно са скрити мишоци ама видяха, че в Близкия изток губят позиции и почнаха да действат и те.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Сдобих се с оригиналната версия на един от показаните по-горе кадри:
11219133_10156227840675711_1926558026047409201_n.jpg
Plot Twist: Всъщност на снимката е Страна докато пише във форума :-o
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Plot Twist: Всъщност на снимката е Страна докато пише във форума :-o

С по-нисък чин съм :)
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Страна, аз те знам теб. Не исках да накърня Големия Брат ама в последно време много оръжие почнаха да изкарват. Вече си мисля, че играят с Хамериканците заедно.

Test си го уважавам, нищо, че се впряга чат-пат.

Ама тия дребните със "скритите мишоци"... представяш ли си да ти се изтъпаня на прага с последната версия на "Цар Плъх"?

Е те тва ще е скрита реклама. Във варела (заемка от 007 - Skyfall).
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Те това си е приказка.

ВПК е драйвер за развитие на промишлеността и икономиката съответно. За ВСЯКА икономика - както американската, така и руската.

Заедно не се играе - играе се против, но до степен да не се влезе в директен сблъсък.

Може самолети, може допинг, може вълци, може санкции... за англосаксите това не се броят удари под пояса.

А за Русия целите са две:

1. Първа и основна - бий терористите, докато са далеч. Защото, след като като навлязат вкупом в Средна Азия, ще ни се опънат жилите. Ще е доста по-трудно и с много жертви. Вече сме го минавали този урок от Беслан натам.
2. Втора цел - завръщане като световен играч. Тъй като само ние сред световните сили признаваме, че "Восток - дело тонкое". И се отнасяме съответно - с уважение.
Страна, аз те знам теб. Не исках да накърня Големия Брат ама в последно време много оръжие почнаха да изкарват. Вече си мисля, че играят с Хамериканците заедно.
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Смяташ ли, че бият терористи?
Колко време им трябва да за да ги набият, ебаси?

Те това си е приказка.

ВПК е драйвер за развитие на промишлеността и икономиката съответно. За ВСЯКА икономика - както американската, така и руската.

Заедно не се играе - играе се против, но до степен да не се влезе в директен сблъсък.

Може самолети, може допинг, може вълци, може санкции... за англосаксите това не се броят удари под пояса.

А за Русия целите са две:

1. Първа и основна - бий терористите, докато са далеч. Защото, след като като навлязат вкупом в Средна Азия, ще ни се опънат жилите. Ще е доста по-трудно и с много жертви. Вече сме го минавали този урок от Беслан натам.
2. Втора цел - завръщане като световен играч. Тъй като само ние сред световните сили признаваме, че "Восток - дело тонкое". И се отнасяме съответно - с уважение.
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Смяташ ли, че бият терористи?
Колко време им трябва да за да ги набият, ебаси?

А какво правят там пилотите ни според теб? Бият болници и майки с деца?

Всеки ден на сайта на МО на РФ се дава най-подробна информация какво точно се прави. Сателитни снимки, видео и т.н. Нищо общо с катарските филмови студии.

На територията на Сирийската джамахирия в момента има над 160 терористични групировки (не броя "умерените опозиционери", които никой не познава), не е само ИДИЛ. Макар че и само ИДИЛ е достатъчен - не бива да се подценява.

Русия по договаряне със сирийското правителство няма право да ползва сухопътни сили (но има съветници и инструктори). Създава се симбиоза между въздушната огнева мощ и сирийската армия. Малко е проблем, защото сирийската армия е ръководена предимно от ирански военни - това си е договор отдавна между тях). Но целите са общи.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

P.S. Сетих се, че няма българска медия, която да осмелее чак толкова, че да премахне "таз тайна великая", та давам линк към канала на Министерството на Отбраната на РФ в Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCQGqX5Ndpm4snE0NTjyOJnA
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Смяташ ли, че бият терористи?
Колко време им трябва да за да ги набият, ебаси?

Днес излезе официална информация от руското м-во на отбраната за броя на идиловците- 50к в Сирия и 30к в Ирак. Толкова много паплач трудно се трепе. Отделно поне още толкова напират от всички краища на света да отидат там. Със сигурност 3 държави пропускат "подкрепленията"- СА, Турция и Йордания.
 

Горе