Първата българска организация за супергерои

От: От: От: Първата българска организация за супергерои

Да. Темата е напълно сериозна.

Успех тогава, само бих желал да вметна следното:

Дълбоко вземете под внимание локацията на държавата ни /че е на Балканите/ и вярвайте, че тия супергерои ако на запад ги траят - тук за добро или лошо ще го ошамари първия, който ги хване. Психологията ни е друга, такива циркаджииски истории няма да минат.
 
От: От: От: От: Първата българска организация за супергерои

Съжаляваме, че не сме отговорили на вашия въпрос. Става дума за хора, които облечени в костюми, може и без, но те гарантират анонимността, предотвратяват извършването на престъпления. Съответно тези хора се екипират с нужните неща за защита срещу посегателите. В държавите, където съществува това нещо, супергероите поддържат връзка с полицията (не винаги, голяма част от героите работят самостоятелно или на групи по няколко супергероя) и от там научават за съответните посегателства, отиват на място и помагат. В България на първо време полицията едва ли ще бъде свързана с тях, но целта е като цяло като видят,че някъде става нещо нередно, да го предотвратят. Също така помагат на просяци...и изобщо на хора в беда :)

И как ще помагате на просяци, като ги приютявате, храните или им купувате пийене
 
От: Първата българска организация за супергерои

Ние сме първата българска организация за супергерои, която има за цел да вдъхнови обикновените хора да се превърнат в супергерои. Супергерите не съществуват само по филмите. Те съществуват и в релния живот. Пример за такива има в различни страни: САЩ, Канада, Австралия, Франция, Италия, Швеция,Мексико, Финландия, Великобритания и много други. Тези хора се борят с престъпността и помагат на другите хора.Те са облечени в костюми. Нямат супер сили, но за сметка на това имат супер смелост и се борят за един по-добър свят. Ние ще публикуваме информация за различни супергерои и техните прояви, като по този начин ще ви покажем, че действително всеки който иска може да стане герой и то в истинския свят. Ако искате да станете супергерои направете го. Заснемете всяка ваша героична постъпка и ние ще я публикуваме в нашия сайт. Може и, като за начало да изпратите снимка, с вашия образ, като супергерой, за да ви видят и другите хора в сайта.

Пишете ни на имейл адрес: supergeroite(at)mail.com

Ние гарантираме вашата анонимност!

Нашият официален сайт - supergeroite(dot)wordpress(dot)com

Идеята е добра. Обаче пропуснете супер костюмите, щото хората по-скоро ще бягат от вас, отколкото да търсят помощ или там нещо такова. :mrgreen:
 
От: Първата българска организация за супергерои

Аз още нямам телефона на дилъра, дееба :cry:
 
От: Първата българска организация за супергерои

За злодеите не разбрах, приемате ли?
Защо трябва да приемат те злодеите са си необходимост, ако ги нямаше за чии чеп са супергеройте.
Но всеки супер герой трябва да има свръх възможности аз искам да попитам трябва ли да изкарвам огън от някъде за да кандидатствам?:-o
 
От: Първата българска организация за супергерои

Абе пичове, ВЪРНЕТЕ СЕ В РЕАЛНОСТТА! Преди няколко месеца, охранител, който наистина пазеше нещо застреля 3 мангала, които крадяха желязо и утрепа единия, та сега го съдят да лежи между 16 и 20 години в затвора, а вие тука сте тръгнали да се занимавате с разни измишльотини... Какъв ред ще опазвате?? Ще отидеш облечен като Батман да кажеш на някой 120 кила да си премести bmw-то от тротоара ли?? Или ще предотвратиш мангалските набези из десетки Български села??

По-добре се хванете и се занимавайте с образоване на Българите - ама не разни математически формули, а да им се отворят очите на политическа основа и какво се случва по света. Направете един курс/семинар в някое училище за това как се прави месечен бюджет, как се пише CV като хората и други полезни неща за живота.

И нещо досущ в ритъма на темата: (може да използвате заглавието като име на първия Български супергерой - ЧЕРНИЯТ КОЗЕЛ)

[video=youtube;165coJUXlBc]http://www.youtube.com/watch?v=165coJUXlBc[/video]
 
От: Първата българска организация за супергерои

Или ще предотвратиш мангалските набези из десетки Български села??

А защо не?
Мога да ти кажа, че крадците (или изобщо циганите) са страхлива сган - нападат само като са с глутницата и то беззащитни стари хора или някой който е сам!

Това им е силата на циганите - количеството.
Никога циганин няма да отиде да краде сам или да предизвика бой - винаги ще вземе още няколко човека.
 
От: Първата българска организация за супергерои

1. има за цел да вдъхнови обикновените хора да се превърнат в супергерои.
2. Пример за такива има в различни страни: САЩ, Канада, Австралия, Франция, Италия, Швеция,Мексико, Финландия, Великобритания и много други.
3. Нямат супер сили, но за сметка на това имат супер смелост и се борят за един по-добър свят.
4. Ако искате да станете супергерои направете го. Заснемете всяка ваша героична постъпка и ние ще я публикуваме в нашия сайт. Може и, като за начало да изпратите снимка, с вашия образ, като супергерой, за да ви видят и другите хора в сайта.

1. Някакви курсове за обучение предлагате ли? Само с вдъхновение и костюмите ... ще е болезнено на първо време.
2. Може ли някакви по-конкретни данни за примерите. Различни полицейски части или организации за вътрешен ред не са ли по-компетентни и оторизирани.
Ако не е "регистрирана" по Закона за ... вътрешния ред ще е незаконна и респективно членовете и извън закона и носещи отговорност по различни членове за престъпления.

3. Само смелост не е достатъчна, необходимо е да имат поне някаква застраховка-живот и друг вид обезпеченост при изпълняване на мисиите. Различен вид оборудване, снаряжение и техника, защото с кухненски ножове и брадви ще е малко ... непрофесионално.

4. Необходимо е, очевидно да си наемем и оператор или поне приятел, който да снима героичните ни подвизи ...

Като цяло ми изглежда трудно и безсмислено. Но ако ми платите поне 100 К да очистя някой ще си помисля. Може първите трима да са безплатно, за да се види дали сте доволни от работата ми :twisted:
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

1. Някакви курсове за обучение предлагате ли? Само с вдъхновение и костюмите ... ще е болезнено на първо време.
2. Може ли някакви по-конкретни данни за примерите. Различни полицейски части или организации за вътрешен ред не са ли по-компетентни и оторизирани.
Ако не е "регистрирана" по Закона за ... вътрешния ред ще е незаконна и респективно членовете и извън закона и носещи отговорност по различни членове за престъпления.

3. Само смелост не е достатъчна, необходимо е да имат поне някаква застраховка-живот и друг вид обезпеченост при изпълняване на мисиите. Различен вид оборудване, снаряжение и техника, защото с кухненски ножове и брадви ще е малко ... непрофесионално.

4. Необходимо е, очевидно да си наемем и оператор или поне приятел, който да снима героичните ни подвизи ...

Като цяло ми изглежда трудно и безсмислено. Но ако ми платите поне 100 К да очистя някой ще си помисля. Може първите трима да са безплатно, за да се види дали сте доволни от работата ми :twisted:

Щом 1вите трима са безплатно :
Избери си 3ма политици и гледай да не ти засече пистолета ;)
 
От: От: Първата българска организация за супергерои

А защо не?
Мога да ти кажа, че крадците (или изобщо циганите) са страхлива сган - нападат само като са с глутницата и то беззащитни стари хора или някой който е сам!

Това им е силата на циганите - количеството.
Никога циганин няма да отиде да краде сам или да предизвика бой - винаги ще вземе още няколко човека.

Има и едно друго нещо, мангасара не го е страх да те убие, защото 90% ще му се размине, а ти винаги имаш едно на ум, че после ще лежиш в затвора дълго. И другото, което ми направи впечатление... това търсене е пуснато в предприемачески форум? Където се прави бизнес уж? Пуснете го в Българския ММА форум, в бодибулдинг форум, ръгби форум,...

Както и да е, аз спирам да пиша. За мен това е един голям майтап и някой стабилно се ебава.

ПС - На мен мангали 2 пъти са ми изкарвали нож, и двата пъти бях самичък, и двата пъти беше само един мангасар. :)
 
От: Първата българска организация за супергерои

Не можах да разбера къде да гледаме клипчетата на супер героите
Има ли вече заснети подвизи, пофалете се и дайте киното
 
От: Първата българска организация за супергерои

Що се опитвате да копирате лудите американци там е съвсем друга губерния тук най-много да си изкарате боя някъде или пък да ви арестуват ченгетата.
 
От: Първата българска организация за супергерои

[video=youtube;wyx6JDQCslE]http://www.youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE[/video]

Аз искам да съм тоя с кашона на главата, той супергерой ли е :lol:
 
От: Първата българска организация за супергерои

Според мен, трябва да се свържете с Релефа. Галин Релефа, известен и като МАШИНАТА БОГ, е един от най-известните супергерои!!! МАЧКА!

[video=youtube;KORG70w1nnk]https://www.youtube.com/watch?v=KORG70w1nnk[/video]

:twisted:
 
Последно редактирано:
От: Първата българска организация за супергерои

Абе тея прически тип селски бек не им ли отмина модата, ама явно релефАт ше ги върне ебати дървара от къде ги намирате тея:D, ама като гледам си има почитатели и бая гледания брей тоя релеф бе, тея п*тки майни не се ли наказват в тубата или те много знаят кви ги приказва:lol:
Всъшност кат се замисля преди няколко години ако видех жена с клин и мускетарски ботуши до ушите щях да се изсмея, но ей го на, на мода са в момента и даже не ми се струват смешни:), та кво пречи на прическа киче ала Трифон Иванов да се върне на мода.
Аз пртедлагам релефа за патрон на супергеройте той все пак е придобил неква известност и може да им даде летящ старт
 
Мина им модата, ама сега са модерни яко подсртигано в страни и перчем отпред....да си такова майката и гейщина. Като видиш нещо такова да го ритнеш у муцунката. :)

Иначе аз съм за такава организация. Имам си и наметало в нас и маска. Спайдърмънки. :) Нещо такова си мислех.....кръстоска между паяк и маймуна със червено дупе.... :D
 

Горе