Първите 10 мнения в Предприемач

Какви трябва да са ограниченията за нови членове преди пускането на линкове?


  • Общо гласове
    163
От: Първите 10 мнения в Предприемач

"Браво, и аз мисля така" и направо "абсолютно съм съгласен" :D И все пак "някой може ли да даде още инфо" по въпроса ... предварително "благодаря за инфото".

Извинявам се предварително просто неможах да се спра...още като видях темата ме хвана музата на идиотизма... поне донякъде е успокоителен факта, че нямам планове за "осветителен линк към някое творение" :p

Тъкмо ти прегледах спамването и ми хареса. Поне не е идиотско като на другите. Та имаш Реп за това от мен :)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Аз имам малко по-различно мнение за пускане на нова тема в раздел "Пазар".
Да се използва смс достъп. Всеки, който иска да пусне нова тема да прати смс с цена 1.20, 2.40 лева на номер ХХХХ.
Така набраните средства могат да отиват за благотворителност.
Спаменето пак ще си продължи, но нека поне има полза от него. Сега не ми излизайте с номера, че това ще отблъсне хората от пазара.
Всеки пуска тема там с цел някаква облага. Аудиторията на "Предприемач" притежава поне по един мобилен телефон. Нека негативната енергия се използва за нещо добро.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

... И всеки коментар в Пазаря да се заплаща (на коментаторите) по 0.01 лв на дума.
Сумите да се вземат от вече събраният фонд за "благотворителност".

Така определно ще живнат нещата.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Така определно ще живнат нещата.
По скоро ще замрат!

За какво им е на юзърите да плащат задето пълнят форума със уникално съдържание?
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

По скоро ще замрат!

За какво им е на юзърите да плащат задето пълнят форума със уникално съдържание?
Имах предвид на тях да им се плаща :)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Имах предвид на тях да им се плаща :)

аааааааааааааааааа... :D:D:D:D

Лошо няма, ама няма да останат хора които да се занимават със събмит тогава. :(
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Това ми е десетото мнение. УРА! :D
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Това ми е десетото мнение. УРА! :D

то пък бива нагли пишлемета ама да си пляска като отроли форума. айде пускай си безсмисления линк и изчезвай. няма ли да започне учебната година най-после - то вече не се трае
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Да си пускам тъпия линк? Къв линк бе пичове, много злобно нещо, давайте по-спокойно ;)
 
Ако не гониш 10 поста за да си пуснеш линк - още по-зле, значи си просто СПАМЕР, пишещ безсмислени мнения.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Гонех 10 мнения, за пусна тема, и аз като всеки честен предприемач. Чил аут.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Имам ново предложение - може ли да се въведе ограничение от минимум месец престой във форума преди новите потребители да имат право да пускат тема. Срокът от един месец много бързо ще охлади ентусиазма на троловете. Ама напишете го някъде с големи букви за да го видят още при регистрацията и да си бият камшика преди да натиснат register, а не някъде около петдесетото мнение

За новата си идея трябва да благодаря на redrum, който успя да пусне десет мнения за двадесет минути (в интерес на истината сме виждали и значително, по-добра ефективност) и да пусне тема, която в общи линии няма много общо с форума

predpriemach.com/search.php?searchid=209163

Явно зорът е основно в темата, а не толкова в линка. Така, че ще помоля двамата шефове да разгледат възможностите за въвеждане на ново ограничение

На редрум (или квото там трябва да значи) пожелавам да не влиза в безсмислени конфликти, просто защото не си е направил труда да си зададе въпроса "какво е накарало форумните модератори да наложат това ограничение и дали ще се изтълкува като проява на неуважение към всички, ако го пренебрегна" - просто вреди на бизнеса.

В резюме мина ми малко
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Задължителното условие, за да пусне човек бизнес предложение е да има 10 направени поста. Не пише какви, нито къде. Дали услугите ми имат общо с форума, мисля че имат, но това вече няма значение. Въвеждайте колкото си искате ограничения, но така по-скоро се приближавате до плановата икономика, отколото до истинското предприемаческо мислене.

Името ми значи, червен ром, за пиене с лимонче. Аз ти пожелавам да престанеш да си избиваш комплексите върху непознати хора и да не говориш от името на други. Бизнес си имам с или без този форум. Да си жив и здрав ;)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

тва за не моженето да се пусне тема е адски малоумно, за линка - ок

направо спирайте регистрациите за нови потребители и да става с покани :)
 
за 10 те поста за темите в пазара беше въведено тестово проади предложения в тази тема Не е ли време за "Семки и бонбонки"? идеята можеби беше никои да не може да си шляпне болкучивия продукт без да има поне 10 мения (в ДП са 25) в които да си личи що за човек седи отсреща но май не сработва добре

можеби ще поседи още малко да видим как се справя и ще и решим бъдещото ....
 
Сработва си много добре. Вижда се кой е спамер и гони единствената цел да прави далавера или подхожда по по-културен начин.

Според мен, обаче, по-добре е ограничението да се вдигне на примерно 50 поста и да се напише с големи червени букви още при регистрацията за да не се налага да четем излишен спам. Знам, че се опитвате да сте доста либерални, но на това стадо си му трябва и малко тояга. :)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Най доброто решение си е без никакво ограничение.
Другият вариант е ако има ограничение от 10 поста, да има и ограничение за юзърите под 10 поста да не могат да пишат в теми в които последния пост е отпреди повече от месец! Така няма да се налага да си припомняме умрелите теми :)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

И аз съм ЗА да паднат ограниченията, щото много хора се регват само за да пуснат оферта - търся хора, продавам еди-какво-си.... Кофти е да те карат да спамиш за нищо, че и да те хранят после :)
Само линк да не може да се пуска нали.
 

Горе