Първите 10 мнения в Предприемач

Какви трябва да са ограниченията за нови членове преди пускането на линкове?


  • Общо гласове
    163
От: От: Първите 10 мнения в Предприемач

Ако се увеличи лимита, това значи, такива като мен, които повече четат отколкото пишат, точно тогава когато ни трябва нещо да не можем да попитаме или потърсим помощ. Не знам дали това е най-разумният начин. Затова съм за отпадане на ограниченията. Сама по себе си регистрацията е достатъчна. Ако някой спами - бан и толкоз.
:D:D :D
Сигурно като направя 1000 поста и аз ше пускам такива анкети.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

От спамери оправия няма! Моето предложение е:

Юзъра да има РЕЙТИНГ ПОНЕ 3 (Rep Power) или да има покана от потребител, покриващ някакви критерии, за да ползва пазара и да пуска линкове. Иначе да си чете и коментира каквото иска.

Не е добра идея ! Значи искаш да кажеш че аз няма да имам право да пиша в пазара ???? :shock: :shock:

гледай какво става с тази репутация:
(моята е тази)

червена - Спешно ми трябват 60$
червена - Търся работа 10000 пъти...
червена - Регистиране на домейни бахти въпроса

Нямам думи направо ... поне пишете кой сте ... баси жените сте ... :mad:

И кога ще я направя тази репутация от 3 ?

Вярно, не разбирам много, не мога да давам съвети и т.н. за да имам по-висока репутация.. но какво, да не посещавам форума ли ?
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Да се намалят на 5 мнения - по-малко ще спамят. :p
 
От: От: Първите 10 мнения в Предприемач

гледай какво става с тази репутация:
(моята е тази)
Нямам думи направо ... поне пишете кой сте ... баси жените сте ... :mad:
Не са от жени ... от потребителите на другия форум са :)
ми завъртайте се от време на време във вебмастера да ви наслагват там червените точки, че така почват тук (по навик) да го правят за щяло и нещяло

Значи искаш да кажеш че аз няма да имам право да пиша в пазара ????
Дори и да имаш право не бива да разчиташ само на тукашния пазар.
 
Последно редактирано:
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Това с репутацията като условие за постване у пазаря е предпоставка за разваляне на атмосферата - смятате ли как всеки ще почне да се мазни, да лицемерничи и да проси репутацийка.... Също като у ДП. А май и у вебмастера било нещо таквоз.

Репът ще стане нещо като форумна валута.
Аз затуй в ДП отдавна не ходя - там само нагли/прости негра и чалми, а не мога да ги напсувам както ми дУша сака. Примерно така популярните review copies ВИНАГИ получават ПОЛОЖИТЕЛНИ фийдбеци, познайте защо...

Такъв мангасарлък ако настане и тука, язе напускам и отивам да търся някой форум на националисти, анархисти, и всякаква там нихилистка паплач...
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Такъв мангасарлък ако настане и тука, язе напускам и отивам да търся някой форум на националисти, анархисти, и всякаква там нихилистка паплач...

Що знаеш ли какъв сеир ще пада? Българи в мазнишки форум, ще бъде уникално. :D
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Абе що не направите при регистрация да има анкета от 10 въпроса + оценяване стойността на примерен сайт. Ако отговорите се вписват в разумната граница - нека юзъра получи достъп за спамене.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Предполагам има случаи...спами спами ПРАС линка..и после неможеш да го откриеш в мрежЪтЪ.
Е затова добър вариант е 1 месец престой, по този начин тези по-горе биха се отказали и другаде ще търсят късмета си.
Това е най-простото решение, нека не усложняваме. Който е решил да си ползва форума - 1 месец е супер малко като период. Пича културно ще си изчака с уважение.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Предложението с престоя мисля,че е най-удачно,но 1 месец е малко множко.1 седмица стига на всеки нов юсер да се запознае с контента на форума,който не е малък.Тъкмо като прочете тва онова и то ще му е дошло времето за СПАМА:)./
Предполагам има случаи...спами спами ПРАС линка..и после неможеш да го откриеш в мрежЪтЪ.
Е затова добър вариант е 1 месец престой, по този начин тези по-горе биха се отказали и другаде ще търсят късмета си.
Това е най-простото решение, нека не усложняваме. Който е решил да си ползва форума - 1 месец е супер малко като период. Пича културно ще си изчака с уважение.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Според мен трябва да се махне това ограничение от 10 поста, за да не се налага да се спами, а за да не се правят акаунти само заради линковете правото за слагане на линкове да бъде увеличено на 3 месеца престой. Когато някой го прави заради линковете ще се откаже, а дори и да дочака поне няма да спами излишно.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Явно всеки от Вас/Нас предлага основно перо да бъде престоят във форума. Ако сте съгласни с това основно, може да бъде предложено и на админите, и да не чоплим повече семки тук. Съгласен съм, че темата е важна но няма смисъл да и отделяме дни и седмици.
 
От: От: Първите 10 мнения в Предприемач

Не е добра идея ! Значи искаш да кажеш че аз няма да имам право да пиша в пазара ???? :shock: :shock:

гледай какво става с тази репутация:
(моята е тази)

червена - Спешно ми трябват 60$
червена - Търся работа 10000 пъти...
червена - Регистиране на домейни бахти въпроса

Нямам думи направо ... поне пишете кой сте ... баси жените сте ... :mad:

И кога ще я направя тази репутация от 3 ?

Вярно, не разбирам много, не мога да давам съвети и т.н. за да имам по-висока репутация.. но какво, да не посещавам форума ли ?

Затова казах ИЛИ с покана :)

Колкото до точките, тегли им по една майна. Аз вече им свикнах и не ми правят впечатление. Бахти, да не съм дошъл в тоя форум точки да събирам.

По принцип само на една съм се дразнил наистина много и още не мога да я преживея. В някаква тема се разправяше за дебитни карти и аз казах, че при мен е станало за 1 месец (личен опит). Някъв ми беше лепнал "Пълни глупости, за 1 седмица става." Е, при теб като става за 1 седмица, кво?

Иначе като се замислите и това с престоя, и това с мненията не са добри идеи. Оправия НЯМА! По-скоро на всеки нов юзър, като пусне линк и темата да минава за одобрение, ама пък така ще ми е жал за админите, много ще ги натварим, пък и те са хора :)
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Както казах и в предишното си мнение ще е по-добре мненията за пускане на линк да се намалят на 5 (може и + някакъв престой), така вместо 10 теми ще оспамят 5.

За пазара няма да е лошо да се удари едно ограничение за пускане на теми от 50 мнения (или 25 ако е прекалено). Така ще се намалят малко злоупотребите, както и офертите с голям потенЦЯЛ. :wink:
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Хора не е решението в броя на постовете,а в моронтайминга:)(1 м.).Дори 50 поста да е лимита само като се засиля днес по всички теми ще ги навъртя тази 50 спам коментари.
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Не би трябвало да има никакво ограничение според мен пък.
Пазарът не е чак толкова пренаселен.
Всеки има очи да погледне кой е автора на офертата и да си прецени дали заслужава комерсиално внимание.

... Включително и да го провокира с някоя забележка относно "потенциала" на стоката му, за да го прецени по-добре, ако онзи няма много изписани мнения.
 
От: От: Първите 10 мнения в Предприемач

Не е добра идея ! Значи искаш да кажеш че аз няма да имам право да пиша в пазара ???? :shock: :shock:

гледай какво става с тази репутация:
(моята е тази)

червена - Спешно ми трябват 60$
червена - Търся работа 10000 пъти...
червена - Регистиране на домейни бахти въпроса

Нямам думи направо ... поне пишете кой сте ... баси жените сте ... :mad:

И кога ще я направя тази репутация от 3 ?

Вярно, не разбирам много, не мога да давам съвети и т.н. за да имам по-висока репутация.. но какво, да не посещавам форума ли ?

Да бе мамка му. Таман гледам че някой келембер ми е сложил червена репутацийка с текст "мразя посредници" !??!?!?
Аз съм шаш? За кви посредници за кви пет лева???!?!!?
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

"Браво, и аз мисля така" и направо "абсолютно съм съгласен" :D И все пак "някой може ли да даде още инфо" по въпроса ... предварително "благодаря за инфото".

Извинявам се предварително просто неможах да се спра...още като видях темата ме хвана музата на идиотизма... поне донякъде е успокоителен факта, че нямам планове за "осветителен линк към някое творение" :p
 
От: Първите 10 мнения в Предприемач

Тъкмо видях че един такъв бъмпнал тема отпреди година с едно "Благодаря, много полезно." и я изчетох цялата понеже още не съм изпил кафето. Все ми идва да им праскам по една червена точка заради изгубеното време. Поне напишете нещо остроумно да се оправдаете бре.

Аз примерно помня как веднага след регистрацията си тука казах на няколко от юзърите че са тъпи и нищо не разбират. Поне се заформи лек сеир и им беше интересно на хората.

За точките - снощи видях че някой примерно ми праснал една с коментар "неграмотник" - от темата за българските ВПСи. Което ме навежда на мисълта че е някой новорегистриран и с каруцарски маниери, придобити в другия форум. Което пък от своя страна ме наведе на мисълта да нашибам на всички новорегистрирани по една червена. После да ги мина по още няколко пъти, понеже таман лимитът ми към всеки от тях ще е изтекъл.

Ама от трета страна пък на кой му пука за точки.

От четвърта обаче да имаш 15 мнения и да светиш червено не си е много на далавера.
 

Горе