Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

pa_lta

Well-Known Member
Хипотетично питам до края на седмицата или началото на другата някой да има идея дали ще пътува по този маршрут да ми свърши една работа набързо в София - черпя литър качествен алкохол - да речем черен Бушмилс например:wink:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Оправи си заглавието.
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Пушка е заглавието8)
И да съм малко по-подробен: ако някой знае със сигурност, че му предстои пътуване от София до Пловдив - да драсне тук и/или на ЛС, може и в Скайпа. Трябва да се вземе нещо от София и да се докара до Пловдив, не е обемисто:wink: За услугата, ще почерпя както е описано в заглавието (алкохолът е пример, а не задължително условие - т.е. ако искате боза, мляко, таратор в бидон или каквото там ви е на сърце - само кажете). Благодаря за вниманието.
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Пиши в групата пътуващи Пловдив-София , ще имаш гарантиран успех.
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Може, но не ми се иска да е някой "чужд" - т.е. малко или много тук имам определено повече доверие на колегите отколкото на случайни хора. Мерси все пак.
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Доста малоумен начин да намериш шофьор (като му предлагаш алкохол). Аз лично бих ти направил услугата ако предлагаше нещо друго или дори по-добре нищо (в сравнение с това).
Но има ли смисъл да говорим след всекидевните новини за мъртви хора по пътищата. За рекламата на алкохол по магистралите (билборди) и т.н. няма оправишя. Аз лично се надявам само на еволюцията... след...100 ...1000... години..може би :oops:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Това мнение верно ли го написа?!! И кво сега, които шофираме активно да не близваме хич ли или да не говорим за почерпка. От къде го извади тва теле под вола - а, стига!
Чак не мога да повярвам, че пиша ... щях да обеснявам идеята на почерпката като ти свърши някой услуга, ама се отказах. 8)
Даже няма и да си цитирам по-горното мнение за таратора и бозата. Чел съм ти заядливи мнения, чел съм ама тва направо как го съчини...:shock:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Може да ти се струва смешно, но статистиката е тъжна :oops: добре, че поне не писа бира, че щеше да си още по-смешен.
Не дал информация за какво иде реч, но за алкохола написал. Щом е почерпка, няма значение какъв е... а от написаното излиза, че едва ли не това е най-важното и се надяваш някой да ти свърши работата само заради него (а то по принцип е точно обратното).
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

чак в заглавието го написал... :cry:

наистина, не слизай по-надолу, защото и без друг си много нисък левъл :wink:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

чак и up-вал темата... :cry:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

:-o:lol:
Самото заглавие е наистина тъпо и за мен,а отностно алкохола нямам нищо пртив - но така няма да имаш голям процент за намирането на човек (понеже може да не пие качествен алкохол,или да не пие въобще)
Просто го направи нормално и ще стане - така ще имаш по-голям шанс,и след това може да скочиш на 1левъл нагоре:D
А ако това е клопка някаква и нещо друго освен часовник има вътре:-o,айде сега проста тема а какво стана:evil:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Пичове нещо яко сте се "гипсирали", май... Колегата просто е споделил, че би изразил благодарност с почерпка, а вие... :shock:
Я, да не оспамваме... Между другото, аз не пия твърд алкохол и никога дори не "близвам" и бира когато карам, но схванах умисъла на "майната". Нали пловдивчанин беше, колега?
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

май ти нещо не си разбрал.

Какво става ясно от темата - черпи с алкохол (дори е записано в заглавието - т.е. от първостепенно значение за заинтересованите).
какво НЕ става ясно - каква услуга иска да му бъде направена.

Това + липсата на всякакъв интерес вече втори ден достатъчно красноречиво доказва, че има грешна представа за това как би трябвало да се случват нещата. Билбордите рекламиращи ракия по магистралите са пример за грешен начин на мислене какъвто искат да наложа на нацията. За съжаление бизнеса без морал вече е положил лошите основи. Затова както казах по-горе - може само да се надяваме на еволюцията!

най-лошото събрано в едно изречение: Защо авторът смята, че хората в този форум кълват на шише с алкохол? объркал ли е мястото или живее в друга държава
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Много се напрягате, човека иска да наблегне на това, че ще почерпи, казал го е, с алкохол ако иска някой, друг с таратор, трети с боза :) предполагам, че някой ако иска и еквивалента в парични знаци няма да му бъде отказано ако свърши работата :) айде малко по-ведро. Всеки приятел, който Ви покани на едно малко така ли ще го "украсите", несериозно е ...
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Да наистина, някой хора от форума са постоянно на нож, голяма работа, че написал колегата, че ще почерпи с алкохол[emoji12] , пропускайте някой теми, не може на всяка манджа меродия да слагате.
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

ибааааа чета и не вярвам! верно ли нахранихте така човека??? аз ако мога с кеф ще му свърша работата даже не срещу една ми срещу цели две бутилки!:beer:
 
От: Пътуващ скоро от София до Пловдив да изкара една бутилка качествен алкохол

Поредното потвърждение, че някои тролове тук страдат от нелечими психични заболявания.
 

Горе