РАЗПРОДАЖБА

bashmotion

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам системa - 40 лева

Сайт информация
-------------------------------------------------------
Онлайн демо на системата: http://demooooo.site40.net
 
Последно редактирано:
От: РАЗПРОДАЖБА

Разучих повечето от системите и най-много ми харесва първата и третата. Втората система просто типично за вдигане на посещения и така нататък.Като цяло ми харесват след време ще ти пиша да се разберем за една система.
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Заинтересован съм много :) Писах ви на лично съобщение.
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Ще ти дам 20лв. не само за да спреш да продаваш тая система копирана до безбожие, но и за да се заключи тая безсмислена тема :)
То даже има урок за направата с линк за сваляне на почти съшата система в uroci[точка]net
Тези 20лв. ще са за труда положен да моднеш системата и занимавката да се опиташ да метнеш някой начинаещ :D
Предлагам в този форум да се прекъсне тая цялата фантасмагория с опитите да се продават моднати/копнати/нулнати/клонирани и кви ли не още системи/сайтове и други такива.
СПАМ:
Нека всички които продават да имат в предвид че тук не сме идиоти, тъпанари и начинаещи или поне не всички...
Преди да продавате нещо вижте дали вече го няма в цмс-бг или друг такъв сайт.
Или му искайте реалната цена, а не като един дето пусна тук един сайт за климатици ( недовършен и бъгав ) за 1800лв., е бате т'ва не е реално просто аз тогава се чудих т'ва дали не е неква шега, ама пича си беше сериозен ( ебати фейспалма )
Преди да продавате - четете ( богатата обща култура не е лошо нещо )
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Добре... като я кача на хостинг разликата е 1 към 1..( ВЪОБЩЕ виждал ли си я на хостинг преди да казваш, че е клонирана ?? КАТЕГОРИЧНО НЕЕ...правиш си илюзии що то май скоро си се запътил да ставаш МАГЬОСНИК... Що то като гледам ти само ползваш готови системи ... на готовооо.....А ти ся се правиш на голяЯЯЯЯЯЯМММ и се мислиш за ВЕЕЕЕЛИИИККК ...

ПИША всеки ден в темата ... все някой може да му потрябва ...

Схвана ли мисълта защо писах " ЩО ТО " ?
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Йеии :D леко бе машина.
Ползвам готови системи? Ми да, ползвам щото мога да си го позволя и не ги продавам за нереални цени :)
Чи ко като ползвам, ти не ползваш ли? Този форум не е ли готова система?
Айде в игнора дечко, като си оправиш нервите тогава.
Успех с продажбата която няма да стане и да тази система няма да я продадеш защото е клонирана от работещ сайт и преди това е била на 4-5 домейна.
Ти мен за идиот ли ме мислиш бе, още от създаването на тая система където бе на .info домейн и следя развитието.
Ай сиктир, няма да цакаш колегите!
Ако продължаваш да нахалстваш ще я пусна безплатно.
 

Горе