РЕЗУЛТАТИТЕ

Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Е и да си явно са ти близки с нещо - а иначе си прав за развитието в не политически насоки :)
Абе последно време се сродихме по майчина линия, ако ме разбирате. :)

Дайте нещо последно, че последно време влизам и гледам политиката свети цялата. Големи политолози, повече от маркетолози. :)
 
От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Абе последно време се сродихме по майчина линия, ако ме разбирате. :)

Дайте нещо последно, че последно време влизам и гледам политиката свети цялата. Големи политолози, повече от маркетолози. :)

Дай ти нещо интригуващо като пример! Тези с претенциите като теб и вечно недоволните ги знаем! Винаги имат мнение като ... носа си.
 
Re: От: Re: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Дай ти нещо интригуващо като пример! Тези с претенциите като теб и вечно недоволните ги знаем! Винаги имат мнение като ... носа си.

Точно пък на теб. :) Виж последните ми мнения, след като се отлепиш от темата, в която ти обясняват няколко неща. Ама теб не те интригуват нещата, които пиша. :) За това пасувай. :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

що не вземат още няколко милиарда заеми, след няколко месеца ще трябва за пенсии и цигански дарения?

10435789_10152255241463795_1699127978688073736_n.jpg
 
От: От: РЕЗУЛТАТИТЕ

що не вземат още няколко милиарда заеми, след няколко месеца ще трябва за пенсии и цигански дарения?

10435789_10152255241463795_1699127978688073736_n.jpg

Ух мале :-o

Как човек да не влезе в политиката?!!! :twisted:

Норти, действай братче. Аз за теб бих гласувала ако влезнеш ... 8)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

по НоваТВ:
Как постъпват истинските мъже в политиката? Гост: Мая Манолова от БСП

тая/този (не съм сигурен, за всеки случай поставям и двата варианта!) Манолова не е единствения женски мъж в БКП, една друга щеше да се разправя с Бойко по мъжки :D
всичко им е обратно на червените боклуци

накрая да не се окаже, че Манолова е по-мъж от Съсела и Ореха :lol:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Когато се повреди механизма.
Било на косачката, било на министерството.

10446514_1485752094995254_215951847513439381_n.jpg
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

...
Сергей Станишев - Комисия по промишленост, изследвания и енергетика
Николай Бареков - Комисия по промишленост, изследвания и енергетика
...

Майко мила!...

Те това прави партийния вот. Ако и другите в комисията са такива, да му мислим сите у Европата...
 

Горе