РЕЗУЛТАТИТЕ

От: РЕЗУЛТАТИТЕ

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/skrita-kamera-ulovi-kupuvane-na-nabliudateli-za-bbc-6013965

Скрита камера как Бареков си купува гласове на изборите! След БСП с Бобов Дол сега и за тоя герой има запис. Цацаров обаче спи зимен сън....

05.06.2014 13:59nerazbira6t

Това с тази скрита камера си е чиста манипулация на общественото мнение.Аз лично бях застъпник от ГЕРБ и след като занесох копие от протокола от съответната секция ми броиха 40 лв.(явно съм се прецакал щом от ББЦ са 50).Всички партии са плащали на застъпниците и наблюдателите.Това не е купуване на гласове а заплащане на това че са седели от сутрин до нощес в секцията и следили за нередности в изборите.Мой приятели са били застъпници в други партии и те са им плаща ли.Това купуване ли е?ДПС са плащали също по 40 лв.,БСП и АБВ по 30 и Атака са плащали по 35 лв.Защо няма клип на 4-те партии как са плащали или са се обаждали?За другите партии съм сигурен че са плащали но нямам познати които да са били застъпници или наблюдатели
Виждаш ли колко си прост.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Виждаш ли колко си прост.
Покажи с клип да са плащали палячо. Така всеки мангал може да каже , че са му плащали. Разликата е че едното е твърдение , а другото доказано престъпление. Видя ли ти колко си прост ?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Виждаш ли колко си прост.
Switch_board_operator_marmot_by_Momotte2.gif

и мармота приема поръчки :lol:

първо е незаконно да се плаща на застъпници, второ кого заблуждаваш, бе момък? :wink:
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Switch_board_operator_marmot_by_Momotte2.gif

и мармота приема поръчки :lol:

първо е незаконно да се плаща на застъпници, второ кого заблуждаваш, бе момък? :wink:
Той Алана/Ремайнда е политически далавераджия. Той е като чукчите не чете, а пише и пише това, което му кажат. Така, че едно е да го питаш, друго е да получиш отговор в следствие на неговата мисловна дейност - Успех!
 
Последно редактирано:
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Виждаш ли колко си прост.

А не, чакайте да ви разясня.

Алъна всяка година си сменя боята, партията и всичко останало, което защитава.
Докато им симпатизира те са:
1. Чисти и неопетнени като чавдарчета.
2. Ще направят българите милионери.
3. Всичките им издънки са компромати и долни провокации.
4. Всички останали са виновни.
5. Всички, които говорят лошо за неговите любимци са тъпи, прости и платени.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

И за какво е плащано? :D ходи излез навън и питай да видиш, че всеки застъпник му се плаща, леле колко си прост.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Я си кажи, що всяка година си сменяш боята?
Къде е аватара на Станишев?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Я си кажи, що всяка година си сменяш боята?
Къде е аватара на Станишев?

Капута дава повече пари на пост.
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

пее ми се песничка след това (за тимур и неговата команда):

И за какво е плащано? :D ходи излез навън и питай да видиш, че всеки застъпник му се плаща, леле колко си прост.

ама няма смисъл. скорпито е заложило тая година на ббц... баси от де си намира оферти?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

... за плащането, да попитам.
Преди не плащаха ли от Бойко след това Мишо Шамара от кои беше ... въобще винаги ще има взимащи парите, въпросът е вие или повечето, на които не се плаща знаят ли кой/кои си струва?
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Не знам кой на кого е плащал, мен едно ми прави впечатление. Никой не коментира откъде г-н Бареков си плати ПЛАТЕНИТЕ медийни изяви. Само в БТВ имат 70 мин и това е от официален документ:
http://www.cem.bg/controlbg/551. виж страница 27. Така официално от страницата БТВ около 20-21 взимат 4500 лв/ за 30 секунди без ДДС, и без разни там допълнителни тежести.

Така сега малко сметки:
70 мин са 4200 секунди (70х60), тези 4200 секудни ги делим на пакети от по 30 секунди,
т.е Бареков коалицията му е ползвала 140 пакета грубо по 4500 лв , и какво се получава САМО В БТВ ББЦ са дали над 630 000 лв !!!! Това за партия с декларирани приходи само от "дарения" и тях ги видяхме.....
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ако не можеш да докажеш, че са от продажба на наркотици и оръжие е малко популистко.
Всеки си знае как и какво. Въпросът е Защо?
 
Ей, не ви писна да пишете глупоти. :) Дано да намирате вътрешно задоволство, защото иначе си е олигофрения. :)
 
От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

Ей, не ви писна да пишете глупоти. :) Дано да намирате вътрешно задоволство, защото иначе си е олигофрения. :)

И ти ли си за дудука - иначе си е интересно като се биеш, в гърди че си легален дали е така или не. Като извадят официални данни става смешна работа. То си е ясно, че финансите идват от КТБ, но все пак Алана трябва да знае че е от спестени пари за закуска.
 
Re: От: Re: РЕЗУЛТАТИТЕ

И ти ли си за дудука - иначе си е интересно като се биеш, в гърди че си легален дали е така или не. Като извадят официални данни става смешна работа. То си е ясно, че финансите идват от КТБ, но все пак Алана трябва да знае че е от спестени пари за закуска.

Всъщност батенце съм за развиването на Ен секцията на форума и целия, ако не си видял последните ми постове. :)

Дали сме дудуци, гербери, комунисти пука му на шишарката, сложиме ли фереджетата ще сме еднакви. :)
 
От: РЕЗУЛТАТИТЕ

Е и да си явно са ти близки с нещо - а иначе си прав за развитието в не политически насоки :)
 

Горе