Работа в интернет

chavdarov2011

New Member
Здравейте, след темата ми за PTC сайтовете ме посъветвахте да отворя нова тема, в която да попитам за възможностите за печелене на пари от интернет . Не съм мързелив, просто в днешно време парите не стигат до никъде и всеки търси начини . Има ли добри възможности за припечелване на нещо странично ?
 
Здравейте, след темата ми за PTC сайтовете ме посъветвахте да отворя нова тема, в която да попитам за възможностите за печелене на пари от интернет . Не съм мързелив, просто в днешно време парите не стигат до никъде и всеки търси начини . Има ли добри възможности за припечелване на нещо странично ?

Има много възможности. Доста хора започват с яко четене, предлагане на фриланс услуги в областта на писането на статии и бейсик линк билдинг (добавяне в директории, писане на статии и адването им по блогове и други сайтове...и др.) и успоредно с това пускат някой блог, за да се поопражняват и да видят придобитите си умения. После става лесно - вече сам избираш на къде да поемеш. ;)
 
От: Работа в интернет

С работа не само в интернет, ами никъде не се печели. Но виж, ако питаш за бизнес в интернет, за това вече има достатъчно материали и може така вече може да печелиш.
 
От: Работа в интернет

Чети тук, интересувай се, питай, разгледай много сайтове, проучи бизнес модела им, как и от какво печелят, защо ги има и тн; какво е необходимо за 1 сайт...
 
От: Работа в интернет

С работа не само в интернет, ами никъде не се печели. Но виж, ако питаш за бизнес в интернет, за това вече има достатъчно материали и може така вече може да печелиш.

Аз имам идея за бизнес, но ми трябва някакъв начален капитал . :)
 
От: Работа в интернет

Аз имам идея за бизнес, но ми трябва някакъв начален капитал . :)

Като ти трябва аз кво да направя? Почвай да звъниш на VC-та, банки, евро фондове, прави crowfunding кампании, отивай да просиш на улицата през свободното време и така.
 
От: От: Работа в интернет

Сигурен ли си, че идеята ти си струва да се осъществи? В темата питаш за възможности за пари от интернет само...

Еми каквото питам - такъв и отговор очаквам . :) Не питам за бизнес идеята ми :)
 
От: Работа в интернет

Е.. отговорих ти. Ти може да искаш някой да ти каже занимавай се с дизайн, ама като не те влече и не го разбираш, няма как, нали? Кажи какво умееш да правиш и знаеш, за да те насочим в дадена сфера. Пари в интернет има, стига да имаш идея и да знаеш как да я осъществиш или да си събереш екип, да ги убедиш в идеята ти и така. Пиши на лс повече ако те интересува нещо, нямам против да се опитам да ти помогна
 
Re: От: Работа в интернет

Аз имам идея за бизнес, но ми трябва някакъв начален капитал . :)

Какво имаш на ум, за да те насочим и какво да четеш тук. ;) Аз лично бих почнал с основните теми (важни) тук. И после си четеш каквото ти е нужно за твоите си неща - идея. ;)
 
От: Работа в интернет

Така ли :shock: , че как се печели господин милионер ? Като манипулираш други да работят за теб ама и това изисква усилия :(
Аз не манипулирам никой да работи за мен, а осигурявам работа на тези, които имат да хранят семейства и деца за разлика от теб.
 
От: Работа в интернет

Аз не манипулирам никой да работи за мен, а осигурявам работа на тези, които имат да хранят семейства и деца за разлика от теб.

Не става въпрос, че манипулираш някогато ти, а за това че се изказваш неподготвен и пишеш глупави коментари да отчайваш човека. :cry: И се научи да не се сравняваш с хора за които нищо не знаеш, много лоша черта - това е един безплатен съвет от мен за теб :|
 
От: От: Работа в интернет

Не става въпрос, че манипулираш някогато ти, а за това че се изказваш неподготвен и пишеш глупави коментари да отчайваш човека. :cry: И се научи да не се сравняваш с хора за които нищо не знаеш, много лоша черта - това е един безплатен съвет от мен за теб :|

Кво очайвам човека, тъп ли си ти? Я анализирай по-добре ситуацията.

Пита за ПТЦ сайтове, дори децата вече знаят, че така пари не се правят. Пита за работа, еми ако искаш истински пари, работата не може да ти го осигури. Казва, че му трябва капитал за бизнес, казвам му точно къде да звъни и търси. Какво го очайвам? Ако се очайва от истината, жалко за него, както и на такива защитници като теб, които дават кураж хората да се бъхтят за 1000-2000 лева на месец.
 
От: Работа в интернет

Не всеки на тоя свят е роден за предприемач, макар че форума е за предприемачи. Ако няма мисленето и психиката за предприемач или не го влече нещо, страх го е от риска и тн. защо да не работи на заплата човека.
 
От: От: От: Работа в интернет

Кво очайвам човека, тъп ли си ти? Я анализирай по-добре ситуацията.

Пита за ПТЦ сайтове, дори децата вече знаят, че така пари не се правят. Пита за работа, еми ако искаш истински пари, работата не може да ти го осигури. Казва, че му трябва капитал за бизнес, казвам му точно къде да звъни и търси. Какво го очайвам? Ако се очайва от истината, жалко за него, както и на такива защитници като теб, които дават кураж хората да се бъхтят за 1000-2000 лева на месец.

Първо в тази тема той вече не пита за PTC сайтовете, защото от миналата разбра, че са скам.

Има ли добри възможности за припечелване на нещо странично ?
- 1000-2000 лв. са нещо много повече от страничен доход.

Какво го отчайваш ли ?
- Почвай да звъниш на VC-та, банки, евро фондове, прави crowfunding кампании, отивай да просиш на улицата. Че ти дори му се подиграваш, а не само отчайваш.

-Еми ако искаш истински пари, работата не може да ти го осигури.
Прочети в интернет или в някой речник тълкуването на думата " работа/работя "

Смятам, че ти трябва да анализираш ситуацията не аз, вече не ти ли стана тъпо да пишеш небивалици ?
 
От: Работа в интернет

1. 1000-2000 лева са малко пари, човек не бива да се задоволява с толкова.

2.Кое е отчайващото? Без контакт с хора, няма как да намери капитал. Ако иска капитал му казвам, какво трябва да прави, а това за просенето, не е отчайващо, просто е бъзик. Ако не може да понесе толкова, не бива да се надява въобще на капитал, защото ще има да чува доста по-груби неща от това. Отново не виждам небивалици, кое е грешно в случая?

3.Не ми трябва речник, много добре знаем какво имам напредвид, няма нужда да се вникваш в детайлите само за да се докажеш прав. Който иска да работи за друг и да яде трохи, който иска хубави пари, да спретне ръкави и да изгради бизнес. Отново, кое е небивалица?

Тъпо става, като търсиш да се заядеш, без очевидно да разбираш за какво говоря. Дали защото не си бил и 1 ден в реалния бизнес свят, дали защото ти е криво или просто си идиот не знам. Аз може да пиша провокативно, но поне му казвам на човека как стоят нещата и му помагам, ти само плюеш по тук и нищо продуктивно не правиш в момента. Не ти ли става тъпо да не допринасяш по никакъв начин?
 
От: От: От: От: Работа в интернет

Момчета успокойте се . Всеки е прав за себе си . Не искам ЛЕСНА работа . Дори да е в интернет не съм казал, че трябва да идват на готово парите . Готов съм да работя и търся варианти .
 

Горе