Работа в интернет

От: Работа в интернет

Е не питах колко пари сте направили и как де. Питах за големите, нали каза доста големи са изкарвали пари точно по "вълните".

Иначе да речем за 1 месец живот сте направили 10к евро, все па това е доста несигурно, че постоянно ще имате възможност да хващате тренда. Докато при стабилен бизнес модел в интернет, 10к евро не отнема много време да се постигне, а след това тъй като си само в една ниша, по-лесно става разтежа и се печели по-сериозно. И това стабилно, месец след месец печалбата расте (не винаги не, но попринцип).
 
От: Работа в интернет

Е не питах колко пари сте направили и как де. Питах за големите, нали каза доста големи са изкарвали пари точно по "вълните".

Иначе да речем за 1 месец живот сте направили 10к евро, все па това е доста несигурно, че постоянно ще имате възможност да хващате тренда. Докато при стабилен бизнес модел в интернет, 10к евро не отнема много време да се постигне, а след това тъй като си само в една ниша, по-лесно става разтежа и се печели по-сериозно. И това стабилно, месец след месец печалбата расте (не винаги не, но попринцип).
Тук ме изненадваш с наивността си.
1. Трудно ли ти е да гуглираш, кои са най-големите предприемачи (за 2014, за 2013 или въобще)? Давам жокери:
"Top 10 Young Internet Entrepreneurs"
"Top 100 Internet Entrepreneurs"
Можеш да разнообразиш търсенето с "Fastest-Growing" за да търсиш само тези, които са хващали вълната.
Google е търсачка, която може да ти намери подробна информация почти за всеки, станал поне малко популярен. Използвай търсачката, не се плаши от нея. От тия хора ще прочетеш за стратегии или ще намериш много интересни идеи за бърза пачка с афилиейт, реклами или проста услуга.

2. Фирмата в която работя е в интернет бизнеса повече от 10 години. Имат офиси в 5 държави. Мислиш ли, че само чакаме да ударим "кьоравото"? Подобни сърфове са нещо като състезание, тръпка, като тиймбилдинг, колкото да поддържаме формата.
 
От: Работа в интернет

Дори автора на темата не ще вече да пише в нея :oops::shock:
 
От: Работа в интернет

За жалост така е в Бг . Задаваш въпрос, а темата ти става бойно поле .
Да. За жалост в БГ най-много акъл дават тия дето нищо не разбират.
А най-голямата грешка е да споделиш личният си опит в някоя подобна тема. Веднага ще се намери някой, като по-горния самозванец, който да ти обясни колко жалък и глупав си, колко нищо не рабираш, и как всъщност не вадиш никакви пари, особено сравнено с неговите чудовищни приходи от онлайн-бизнес на 3 седмици.
За да не съм голословен ето му изказванията от преди няколко седмици:
Аз имам офлайн бизнес на запад
ако правя бизнес от Българя то ще е онлайн бизнес.
И изведнъж почва онлай бизнеса с големите пари:
Не съм казал, че съм от 1 месец в онлайн бизнеса, доста повече съм. Бързия ми успех се дължи на това, че има от кой да се уча
Нямам какво повече да коментирам подобен виден онлайн професионалист!
 
От: Работа в интернет

И все пак ако се абстрахираме от спама в пост. За момчето как да изкара пари от интернет. Има достатъчно инфо за това в самия форум има графа за фрееланс анд джобс разгледай какво предлагата хората там. Седни почети научи се да правиш нещо и просто го предложи в форумите кадето мислиш, че би било полезно на някого. Не търси топлата вода просто седни и научи нещо с което може да си полезен на други. А за това може да получаваш пари. И първо правило почни от лесното за теб не гледай лесното за друг лека. Много хора се отказват защотото им било трудно еми трудно е началото винаги е така. Не се отказвай. Ако днес не си разбрал нещо след време ще ти се изясни. Успех :)
 
Само да кажа....обиди и други такива офтопици с глупости ще се трият. Така, че сами си правете сметката дали си струва инвестираното време в писането им. Мерси за репортите... :)

Моля, продължете с темата.....ще вляза пак с участие тук. ;)
 

Горе