Предлагам: Работа в уеб хостинг фирма

Статус
Not open for further replies.

valve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търсим екип за новооткриваща уеб хостинг фирма на дистанционна почасова работа.

Свободни позиции:

Специалист обслужване на клиенти
Младши линукс администратор
Служител Tехническа Поддръжка
Wordpress поддръжка


Предизвикателна работа.
Мотивиращо възнаграждение според свършената работа.
Участие в професионални и мотивационни обучения.
Възможност за професионално и кариерно развитие.
Трудов договор за дистанционна работа.


Ако решите че Вие сте подходящият кандидат, моля свържете се с мен като ми изпратите ЛС.
 
Последно редактирано:
Какво означава "WordPress поддръжка"?
Здравейте @mobilio

Всеки наш бъдещ клиент ще има възможност да изпраща въпроси чрез тикет система свързани с Wordpress и трябва подробно да им се обеснява как да решат срещания от тях проблем или проблеми свързани с инсталацията и т.н

Имаме Тийм Лидер който ще отговаря за група хора който ще работят само над Wordpress като го поддържат и отговарят на тикети.
 
Последно редактирано:
Търсим екип за новооткриваща уеб хостинг фирма на дистанционна почасова работа.

Свободни позиции:

Специалист обслужване на клиенти
Младши линукс администратор
Служител Tехническа Поддръжка
Wordpress поддръжка


Предизвикателна работа.
Мотивиращо възнаграждение според свършената работа.
Участие в професионални и мотивационни обучения.
Възможност за професионално и кариерно развитие.
Трудов договор за дистанционна работа.


Ако решите че Вие сте подходящият кандидат, моля свържете се с мен като ми изпратите ЛС.

Здравните осигуровки покривате ли ги? o_O
 
Здравните осигуровки покривате ли ги? o_O
Да, разбира се всеки наш бъдещ служител подписал договор с нас ще бъде осигурен за момента темата се заключва, кандидатите станаха повече от очакваното за 24ч.

Поздрави,
Томислав Василев
 
Здравейте
Какво се изисква от Младши линукс администратор? Много общо е написано. Все едно някой да търси лекар :)
 
Последно редактирано:
Здравейте
Какво се изисква от Младши линукс администратор? Много общо е написано. Все едно някой да търси лекар :)
Проучих и имам информация.. Фирмата е тази -> https://www.predpriemach.com/threads/Нов-хостинг-renthostbg-net-безплатен-план.68693/ която сега е с nulled wordpress темплейта..
Успех ти пожелавам отново! :)


Здравейте г-н Димитров виждам ви за първи път тук защото сте нов


1. Изчаквам трансфер от пейпал за да вземем лиценза
2. Дизайна е личен вкус на всеки неможем да угодим на всеки с дизайна
3. От къде си сигурен че не сме фирма или не сме подали документи за ЕООД и т.н
4. Изображенията са 2 на брой
5. Направете лого и ще го сложим нека е по ваш вкус, ще се радваме да направим щастлив
6. Бизнес стратегията се променя постоянно ако не искаш днес да стартираш и след 3 дена да си на дъното
7. Операторите са заети със подготовка на гейминг машините и за това можете да постнете тикет
8. Всяко плащане с дебитна карта минава през системата на Paygol И ние не събираме лични данни
9. Приемаме критики от доказали се хора, хора с 1 коментар хейтъри ги игнорираме
10. Помагаме при желание на клиента ние не се месим в личното пространство
11. За фактурите, можем да ви издадем профактура или ако желаете документа от еконт с който сте заплатили можете да го осчетоводите.

Поздрави г-н хейтър :)
 
Последно редактирано:
Проучих и имам информация.. Фирмата е тази -> https://www.predpriemach.com/threads/Нов-хостинг-renthostbg-net-безплатен-план.68693/ която сега е с nulled wordpress темплейта..
Успех ти пожелавам отново! :)
Това няма нищо общо с това което ще правим, все пак добър опит лека вечер :)
@Blinky лок на темата временно ще помоля за сега намерихме предостатъчно кандидати.
 
Проучих и имам информация.. Фирмата е тази -> https://www.predpriemach.com/threads/Нов-хостинг-renthostbg-net-безплатен-план.68693/ която сега е с nulled wordpress темплейта..
Успех ти пожелавам отново! :)

Няма общо наистина, тъй като сега аз участвам в управлението на този хостинг, но в момента разработваме планове и цялостна структура на фирмата, тъй като освен хостинг, ще се предлагат и IT услуги. Повярвай ми, няма да има общо с това, което е било преди и хостингът ще бъде на много високо ниво.

Относно темата - да, временно решение е докато напишем къстъм сайта, но в момента има други приоритети и затова не съм представял нищо все още.
 
Здравей!
Проявявам интерес и бих искала да ти изпратя CV, но за съжаление по някаква причина не виждам от къде да изпратя лично съобщение. Възможно ли е да ми изпратиш, за да мога в отговор да се представя. Съжалявам, че създавам неудобство и благодаря предварително.
 
Търсим екип за новооткриваща уеб хостинг фирма на дистанционна почасова работа.

Свободни позиции:

Специалист обслужване на клиенти

Може ли да попитам още нещо, което наистина ми е странно?

Защо в първия Ви пост от тази тема, като натисна на "Свободни позиции:" се отваря сайта на уни***дитбулбанк?
Да не би, да сте копирали двете думи "Свободни позиции" от там, или има нещо друго, което не се уточнили? :rolleyes:
 
Може ли да попитам още нещо, което наистина ми е странно?

Защо в първия Ви пост от тази тема, като натисна на "Свободни позиции:" се отваря сайта на уни***дитбулбанк?
Да не би, да сте копирали двете думи "Свободни позиции" от там, или има нещо друго, което не се уточнили? :rolleyes:

Може да са структура на УКБ :D
 
Може ли да попитам още нещо, което наистина ми е странно?

Защо в първия Ви пост от тази тема, като натисна на "Свободни позиции:" се отваря сайта на уни***дитбулбанк?
Да не би, да сте копирали двете думи "Свободни позиции" от там, или има нещо друго, което не се уточнили? :rolleyes:

Нещо съм объркал при постването, веднага грешката беше редактирана благодаря за репорта.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе