Работа като линк билдер

azsum

Active Member
Здравейте колеги

търсим си колега в офиса ни в Пловдив, тъй като работата е малко по специфична и не може да се намери чрез стандартните канали за работа, реших да пиша тук във форума, защото има доста хора който са фрийланс, но ако случайно някой е решиш да премине към работна среда в офис

в какво се състой работата :

- добавяне на url-та / links по подбрани списъци за директории, обяви и т.н..;
- добавяне на кометари по форуми и социални мрежи ;
- добавяне на всякакви места за free links ;
- разработка на креативни link building стратегии;
- проучване и анализ на ключови думи;
- проучване и анализ на конкуренцията;
- мониторинг и анализ на представянето на даден уебсайт, с помощта на различни инструменти, като Аhrefs, Majestic, Monitor Backlinks, SEMrush pro, Serpstat pro , Moz pro, Alexa pro , Similarweb pro | Technical seo tools : Google Search Console, SEMrush, Screaming frog, Xenu’s link sleuth, Moz Pro, къстъм софтуери и др.

каквот ще получи както възнаграждение :

- трудов договор и осигуровки
- всички видове обучения свързани със SEO ;
- заплащане от 800 до 1400 лв

това са основните неща който трябва да знае всеки, умишлено не съм писала излишни неща за е по дълга обявата

очавам вашите предложия (за колеги от Пловдив) повече подробности на ЛС
 
Привет, задължително ли трябва да е в офис
здрасти колега, да искаме да е в офис , вече над 10 години работим с фрийланс и много бавно се случат нещата, искаме малко да забъраме процесите, евентуално да направим и екип, също в офиса сме сео екипа и по-добра е комуникацията и т.н
 
Последно редактирано:
Да, в такъв случай имате право! Успех с намирането и.. с клиентите, естествено!
 
Това и някоя секретарка мадама може да го върши.


Ей, тея секретарки за нищо ги нямате вече.

Едно време само дълбоко деколте, плитка пола и краката на 2 без 10 им стигаше, сега и сео про-та трябва да стават.
 
Да, ама трудно вече се намират такива секретарки, някой ако има под ръка като горната, да праща смело насам :D
Сео специалисти много, ама подходяща секретарка къде?
 
все пак искам човек с опит на който да му допада работа, аз в началото на моята кариера като сео специалист съм вършил същата работа редовно през 2008/09 , но тогава само това вървеше :)
 
Офертата си е идеална за някой надъхан сео младок, даже и аз бих се пробвал, ако имаше осигурена квартира, иначе Пловдив ми идва леко на 'майната' си... :cool:
Не проблем да ти осигурим и квартира, само да ти се работи тази работа и да можеш да я вършиш ;)
 
Това и някоя секретарка мадама може да го върши.
Не мисля, точно така.
Уважавайте всяка професия, че ако знаете как се търсят сайтове къдете може да се сложи линк, когато сайта е наспамен отвсякъде, едва ли ще го върши секретарка !!! Освен това ако сайтовете са няколко, тогава да видим
 
Не мисля, точно така.
Уважавайте всяка професия, че ако знаете как се търсят сайтове къдете може да се сложи линк, когато сайта е наспамен отвсякъде, едва ли ще го върши секретарка !!! Освен това ако сайтовете са няколко, тогава да видим
аз съм абсолютно съгласен с теб, именно заради това търся точния човек :)
 
Нали ще я обучават, пък и да публикуваш обяви и да добавяш статии по директории и bookmark сайтове, не е голяма философия. Обучавам една мадама точно за такива неща - on page seo/ off page seo, и досега доста неща е разбрала, пък не е като да съм експерт в обясненията.
 
Нали ще я обучават, пък и да публикуваш обяви и да добавяш статии по директории и bookmark сайтове, не е голяма философия. Обучавам една мадама точно за такива неща - on page seo/ off page seo, и досега доста неща е разбрала, пък не е като да съм експерт в обясненията.
Браво, като гледам и ти си много наясно с линк билдинг процеса, , че даже и обучваш и оценки раздаваш по философия (коя е голяма и коя е малка) :eek::eek::eek:
 
Ами, ReminD се занимаваше със SEO, доколкото помня, аз някога съм писал статии за негови SEO неща, тъй че - защо да не обучи при положение, че познава материята?
 
Ами, ReminD се занимаваше със SEO, доколкото помня, аз някога съм писал статии за негови SEO неща, тъй че - защо да не обучи при положение, че познава материята?
Те много хора разбират от СЕО и от маркетинг т.н., но всеки трябва да уважава всяка длъжност и да си пести изказванията от сорта кое е за секретарка и кое не. След като се изискава обучение, означава че се прави нещо специфично а не просто носене на кафе и вдигане на телефона!!!
Аз спирам с коментарите, защото човекът си търси служител, и в момента бягаме от темата на разговор, която стана нелепа, поради изказвания и квалификации които са неуместни!!!
 
  • Haha
Реакции: Sky
Защо да е с кавички? https://www.predpriemach.com/threads/Предлагам-seo-консултации.73194/ тук в началото на темата бях писал разни неща, които ми се е получавало когато се занимавах със SEO, отделно редовно правя консултации и след това ако желаят и промени по сайта, и ефект от тях има, че и без линкбилдинг се получават на места нещата.

Това, което кратуната ти не разбра е, че имам предвид това, че работата не е толкова клалифицирана, пък и след като е за офис, може да се обучи човек, 4-5 часа ще прави тривиалната работа, другите ще учи нещо в офиса. Тоест е подходяща за всякакви хора, стига да искат да учат.
 
Защо да е с кавички? https://www.predpriemach.com/threads/Предлагам-seo-консултации.73194/ тук в началото на темата бях писал разни неща, които ми се е получавало когато се занимавах със SEO, отделно редовно правя консултации и след това ако желаят и промени по сайта, и ефект от тях има, че и без линкбилдинг се получават на места нещата.

Това, което кратуната ти не разбра е, че имам предвид това, че работата не е толкова клалифицирана, пък и след като е за офис, може да се обучи човек, 4-5 часа ще прави тривиалната работа, другите ще учи нещо в офиса. Тоест е подходяща за всякакви хора, стига да искат да учат.
Хахах щом стигна до сравнения и епитети, нямам думи. Работата си е специфична и все пак се иска малко мозък, така, че няма как да е нискоквалифицирана, ако се прилага както трябва!!! И след като се занимаваш със СЕО се научи да се изказваш така, че да те разбират всички!!!
 

Горе