Работа като линк билдер

СЕО, SEO - кратуната ти не може да направи разлика дори в двете неща. И сравнения не съм използвал.
 
СЕО, SEO - кратуната ти не може да направи разлика дори в двете неща. И сравнения не съм използвал.
Аз имам глава, ако не си наясно с наименванията на частите на тялото . Освен това точно ти не си човека който ще ми казва каква е разликата хахах. Спирам да ти отговарям, просто няма смисъл. Речниковият ти запас е първобитен
 
Колеги няма нужда от излишни спорове, идеята да видим дали има такъв човек, за да е полезна темата и на някой друг от форума, ако случайно търси хора за работа, защото над 10 години пробвам с фриланс, не се полочава, много бавно и тегаво върват нещата, бях взел на работа момиче, обучих я справяше се добре, но в един момент и дотегна от еднотипната работа и напусна, много изводи съм си направил през последните няколко години точно за тази позиция, кое е подходящо и кое не, затова си мисля че човек който го практикува това нещо ще е наясно дали може да работи дългосрочно такава работа и ще оринтиран, все пак темата стана интересна ще дам обратна връзка, ако намеря такъв човек, за да е полезно и за някой друг колега, аз ще съм благодарен и ако вие помогнете с препоръка за човек от Пловдив, благогаря предварително, смятам че може да сме си взаймно полезни
 
Колега azsum, а трябва ли ти помощ по Google Ads? Там имаме много сериозен опит, международен. Ако прецениш, пусни на лично едно телефонче да видим можем ли да сме си полезни.
За SEO във фирмата ни също помагаме с услуги - ако измислим нещо, хем да е бързо, хем да е рентабилно за всички, окей ли си? Драсни, ако си, и така :)

Хубав ден желая!
 
Хахах щом стигна до сравнения и епитети, нямам думи. Работата си е специфична и все пак се иска малко мозък, така, че няма как да е нискоквалифицирана, ако се прилага както трябва!!! И след като се занимаваш със СЕО се научи да се изказваш така, че да те разбират всички!!!
То сео цео seo се прави за бответе, после те разбират потребителите
Колеги няма нужда от излишни спорове, идеята да видим дали има такъв човек, за да е полезна темата и на някой друг от форума, ако случайно търси хора за работа, защото над 10 години пробвам с фриланс, не се полочава, много бавно и тегаво върват нещата, бях взел на работа момиче, обучих я справяше се добре, но в един момент и дотегна от еднотипната работа и напусна, много изводи съм си направил през последните няколко години точно за тази позиция, кое е подходящо и кое не, затова си мисля че човек който го практикува това нещо ще е наясно дали може да работи дългосрочно такава работа и ще оринтиран, все пак темата стана интересна ще дам обратна връзка, ако намеря такъв човек, за да е полезно и за някой друг колега, аз ще съм благодарен и ако вие помогнете с препоръка за човек от Пловдив, благогаря предварително, смятам че може да сме си взаймно полезни
Хора ще намериш ама като ги убучиш предложи им по голяма заплата


Иначе ти наемаш обучаваш даваш заплата и после те правят бизнес с това коета са научили.

И ко излиза хем плащаш хем убучаваш и накрая ти си набутан, ако караш така незнам как ще се справиш...
 
Колега azsum, а трябва ли ти помощ по Google Ads? Там имаме много сериозен опит, международен. Ако прецениш, пусни на лично едно телефонче да видим можем ли да сме си полезни.
За SEO във фирмата ни също помагаме с услуги - ако измислим нещо, хем да е бързо, хем да е рентабилно за всички, окей ли си? Драсни, ако си, и така :)

Хубав ден желая!
Благодаря колега, нямам нужда имам човек, много добре се познаваме заедно ходихме на курсовете по Google Ads на Стан Димитров във София :)
 
"Благодаря колега, нямам нужда имам човек, много добре се познаваме заедно ходихме на курсовете по Google Ads на Стан Димитров във София :)"
Оуу, да, вярно, сега се сетих, хаха, страхотно! :)

Действай смело, Трифоне (ако не се бъркам :) )
 
ъп на темата, когато търсих линкбилдър преди няколко месеца намерих подходящ човек от форума, може и тои да потвърди, вече работим заедно в офис, въпроса е че ни трябва още един човек, така че търсим още хора :)
 

Горе