Предлагам: Работещи копирайтинг услуги

О, тепърва ще има и други хвалипръцковски теми.
@Sky , ти си най-добрият в това, което правиш онлайн!

Мерси за вниманието.
 
Тая тема е перфектен пример за - как да си съсипем репутацията пред форума.
Ти па! За Кирето лоша реклама няма. ;)
Въпреки това, аз не бих искала да се индексира тема, в която хора, използвали услугите ми се оплакват от качеството, макар в нея да заявявам категорично, че съм ''най-добрият''. Ето жив пример защо самохвалството е кофти бизнес прийом. :)
 
  • Like
Реакции: Jhin
Честно да ви кажа, хич не ме интересуват критиките на хора, с които не работим редовно.
Хората, които ме познават, знаят за какво ниво иде реч, знаят как се раздаваме и какво постигаме.

Някой си тук спомена, бил недоволен - кога това, преди две, три, пет години?
Хич не ме вълнува, друже, днес си е за днес. Един линк не видях към уж лошите ми БГ и ЕН текстове.

@ReminD , не разбрах кому съм откраднал творчеството. Би ли споделил?

Хайде със здраве!

П.С. И да, категорично, ние от webselo.com, сме най-добрите копирайтъри в България!
 
Случайно да видя, че съм коментирал поста на cross, а не твоят? Колко пъти трябва да ме споменаваш, преди да погледнеш, че не става въпрос за теб? Може да си некадърен и да не те бива, но чак да вземеш стихотворение на Иван Вазов и да го пуснеш във форума като твое - като cross - едва ли би го направил.
 
Разбира се, че съм некадърен. Съгласен съм с всяка изписана буква в кадърно подбраните ти думи.
А как прилежно подреждаш запетаите и въпросителните знаци, о, то е магия, то е нещо неподражаемо.

Поздравления, другарю! Бъди все така позитивен и подкрепящ.
Да си жив и здрав. Само напред. Никога диария да не те лови, и нито веднъж занапред пулпит да те не мъчи!

Але!

С уважение,
Некадърният!
 
Това вече го видяхме от мненията на клиентите ти, прави си четвърти акаунт направо. Може някой да си купи статия.
 
Ама това някаква тема за хвалене ли е? Тогава пичове да ви кажа, че моя е най-голям в целия форум. Не че се хваля... приемете го на доверие.

Автора на темата ако си същия с този дето като търсих човек миналата година за написване на няколко статии предложи на лични да пише статиите, както и:

Би ли желал да разработя за теб, напълно безплатно, едничка статия, с упоменаване на авторството ми в дъното. Нещо от сорта на:
Автор: Кирил Йовев, webselo.com

Писах ти на мейла и глас в пустиня. Сега е 2017 година и още си чакам примерната статия. Нищо де, друг човек от форума си свърши перфектно работата, без да се бие в гърдите, че е най-добрия и ми написа няколко статии с много добро качество и с познаване на материята. А и щях да забравя - на прилична цена.

Пич много си зле. Хубаво е да смъкнеш самочувствието малко. НЕ СИ най-добрия в тази област. Най-малкото си НЕСЕРИОЗЕН.
 
Който каквото иска да говори, @El.Stoyanova е ненадмината в това, което прави и може само да изнесе лекция по copywriting на някои колеги във форума. По всяка вероятност тогава ще престанат да бръщолевят насам-натам.
 
Който каквото иска да говори, @El.Stoyanova е ненадмината в това, което прави и може само да изнесе лекция по copywriting на някои колеги във форума. По всяка вероятност тогава ще престанат да бръщолевят насам-натам.
С регистрация си от вчера и вече си ползвал услугите й? Не беше много хитро това.
 
С регистрация си от вчера и вече си ползвал услугите й? Не беше много хитро това.

Какво значение има откога имам регистрация? Работил съм с нея твърде дълго, за да се изкажа толкова похвално по неин адрес и определено няма да толерирам глупави намеци. Струва ми се, че си взел прекалено дословно идеята на цитата в подписа си.
 
Е, какво пък толкова, нека си промотира момичето услугите. Но е лесно да се разчете. Като цяло, когато двама души спорят, човек е добре да си ги остави да доспорят, а да не застава между тях, или да казва - аз съм на тоя, аз съм за оня.

@sunstorm - по-голям ми е :D Да си жив и здрав! Бре, твоята заявка не съм я видял на мейла, може да е отишла в СПАМ. От служебен ли пишеш? Ако прецениш, пусни я пак, може и на лично.
Иначе има едни PTR записи към мейлите, които решават проблема със СПАМ (ако имаш такъв).

@ReminD - аз съм лилава крава. Ти си на ход!
 
Е, какво пък толкова, нека си промотира момичето услугите. Но е лесно да се разчете. Като цяло, когато двама души спорят, човек е добре да си ги остави да доспорят, а да не застава между тях, или да казва - аз съм на тоя, аз съм за оня.

@sunstorm - по-голям ми е :D Да си жив и здрав! Бре, твоята заявка не съм я видял на мейла, може да е отишла в СПАМ. От служебен ли пишеш? Ако прецениш, пусни я пак, може и на лично.
Иначе има едни PTR записи към мейлите, които решават проблема със СПАМ (ако имаш такъв).

@ReminD - аз съм лилава крава. Ти си на ход!

1396a592b6d7630d15869700ff3e8297895eac056e9874671543d873052ab962.jpg
 
Определено има много добри копирайтъри и тук, в този форум и извън него. Няма как да кажеш ''аз съм по-по-най'', без да си се запознал с работата на всички копирайтъри в страната, а това е практически невъзможно. Даже да беше физически възможно да се тестват всички копирайтърски услуги, оценката би била субективна. В този занаят няма мерни единици и финиш ленти, които да излъчат победителя. Остава само човешкият фактор, а той е крайно несъвършен, както добре знаем.

Добрият копирайтър е съвкупност от качества, а не само литературен талант. Разбира се, че богатството на речта и увлекателното писане са от огромно значение, но има и коректност, изпълнителност, лоялност, дисциплина, уважение... Ей, такива дреболии, които, когато липсват могат да те наредят сред слабите изпълнители, независимо колко добър автор си в действителност.

Кире, симпатичен си ми и се надявам да не си приел мнението ми в тази тема за безпочвен хейт. Надявам се и фамилярното ми обръщение, също да не ти е особено неприятно.
И понеже си ми симпатичен, ще ти препоръчам да следваш един много мъдър принцип, залегнал в източните философии. В будизма и Йога няма глупави доктрини (както в християнството), а само истини, които всеки може да следва, стига да е поне малко умен. Та, за тия мъдри хора, които никога не съдят, има нещо, което смятат за голям грях - това да се сравняваш с другите. Както подценяването, така и надценяването на собствената ти личност е плод на сравнение с околните, а това е ужасно глупаво, дори като бизнес страгетия. Вселената не търпи неспазване на нейните закони и винаги намира начин да фрасне кроше на високо вирнатия нос, когато някой се мисли за нещо повече. Когато се подценяваш, ти започваш да се оглеждаш твърде много, за да видиш кой те настига на финалната права, а тогава вероятността да се спънеш и паднеш е много голяма. Прави това, което обичаш и по възможност с кеф, без да ти пука дали си най-добър или най-зле.
 
Определено има много добри копирайтъри и тук, в този форум и извън него. Няма как да кажеш ''аз съм по-по-най'', без да си се запознал с работата на всички копирайтъри в страната, а това е практически невъзможно. Даже да беше физически възможно да се тестват всички копирайтърски услуги, оценката би била субективна. В този занаят няма мерни единици и финиш ленти, които да излъчат победителя. Остава само човешкият фактор, а той е крайно несъвършен, както добре знаем.

Добрият копирайтър е съвкупност от качества, а не само литературен талант. Разбира се, че богатството на речта и увлекателното писане са от огромно значение, но има и коректност, изпълнителност, лоялност, дисциплина, уважение... Ей, такива дреболии, които, когато липсват могат да те наредят сред слабите изпълнители, независимо колко добър автор си в действителност.

Кире, симпатичен си ми и се надявам да не си приел мнението ми в тази тема за безпочвен хейт. Надявам се и фамилярното ми обръщение, също да не ти е особено неприятно.
И понеже си ми симпатичен, ще ти препоръчам да следваш един много мъдър принцип, залегнал в източните философии. В будизма и Йога няма глупави доктрини (както в християнството), а само истини, които всеки може да следва, стига да е поне малко умен. Та, за тия мъдри хора, които никога не съдят, има нещо, което смятат за голям грях - това да се сравняваш с другите. Както подценяването, така и надценяването на собствената ти личност е плод на сравнение с околните, а това е ужасно глупаво, дори като бизнес страгетия. Вселената не търпи неспазване на нейните закони и винаги намира начин да фрасне кроше на високо вирнатия нос, когато някой се мисли за нещо повече. Когато се подценяваш, ти започваш да се оглеждаш твърде много, за да видиш кой те настига на финалната права, а тогава вероятността да се спънеш и паднеш е много голяма. Прави това, което обичаш и по възможност с кеф, без да ти пука дали си най-добър или най-зле.

Тези, които продължават да се сравняват с другите на пазара, като твърдят, че "го правят по-добре от останалите", трябва да си спомнят, че целта е да доминират, а не да сравняват себе си с тези, които го правят лошо. Колкото до първото място, най-сигурният начин никога да не получите първото място е като се сравнявате с другите, които въобще нямат намерение да са първи.
 
Я каква хубава тема съм изтървал!
Носталгията ме връхлита - като бях млад и не знаех що е то уеб и копиврайтер, ката ден ме заливаха думи, че комунизма е най, най, най...
Та съм цинично настроен към най нещата.

И нещо конкретно:
Ако ми трябва качествена песен, няма да се обърна към Мадона. ;)
 

Горе