Раздел Политика трябва да се затвори...

Бихте ли се справили да менажирате кампания за манипулация на обществените нагласи?

  • Да

    Votes: 5 45.5%
  • Не

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Статус
Not open for further replies.
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

До колкото съм запознат г-н кутев плаща по 32 стотинки/пост в раздел политика в тоя форум. Има форуми където постовете са по 10, 14, 20 стотинки, но тук цената е добра.
Так пак си става въпрос за бизнес де.
Само как съм се минал. :shock: :lol:
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Жалък си, можеш да си подкрепиш родата в това отношение, но по моя милост можеш да си завреш селяндуркото мнение в хамалския си задник:) Амин и бихме помогнали с интелектуални напътствия, ако това е належащо:)

Някой друг да ми говори за селяния, да приема, но мазен чалгаджия по потник и с акордеон... не ти ли се струва страно?
и айде да не ми говориш простотии по вечеря, жалък си ти че караш предимно на чикии откакто се помниш и се чудиш с кой пръст да си бръкнеш в аспуха, за да го чувстваш по непознат и агресивен. Що не помолиш ти някой близък твой роднина да се смили над теб и да ти помогне активно в ровенето, а се занимаваш с моите? Или майка ти пак те пита дали съм и пратил поздрави?

на хората поне пари им дават, а ти се чекнеш за материал, извратеняк.
 
До колкото съм запознат г-н кутев плаща по 32 стотинки/пост в раздел политика в тоя форум. Има форуми където постовете са по 10, 14, 20 стотинки, но тук цената е добра.
Так пак си става въпрос за бизнес де.


Колко е в инвестора? (че ни е с тях се мерим) и защо подяволите никой не купува реклама а плащат за постове... щото и в инвестора купиха, и във офроуд форума / оффнюз купиха реклама и в сайтовете на спортала даже купиха и на телевизиите плащат по една торба пари за реклама (за ден е повече отколкото цял месец при на) ама при нас не... тъпаци (който имал бюджет за избори и е купил в друг сайт реклама ама при нас НЕ го смятам официално за тъпак и съм в пълното си право щом сме толкова скъп форум на постове) да си изхарчиш двойно по скъпо от нашите цени (както са всички споменати сайтове на импресии че даже и четворно е политическата реклама - в част от спомнатите от мен сайтове политичексата реклама е на двойни цени спрямо норманата) парите за реклама а в най скъпия на постове да не изхарчиш нищо означава само че си абсолютен тъпак ...


и аз без пари писах като трябваше да спасим демокрацията от диктатурата на герб
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

32 стинки пост .... баси сега трябва да си ги броя и да си ги смятам :)
Не ве, те на вас еуродемократите ви дават повече, не са прай на скромен, ами почерпи компанията:lol:
 
От: Re: Раздел Политика трябва да се затвори...

Колко е в инвестора? (че ни е с тях се мерим) и защо подяволите никой не купува реклама а плащат за постове...
Утре мога да попитам. Имам колега, който е нещо като форумен трол. Дневно си докарва 10-на лева от такива глупости. Предполагам, че и там ще е повече от 20 стотинки. По новинарските форуми и сайтове е най-евтино, за тях има и програми за PC и телефон, които ти алармират, когато се появи нова тема или статия. Някъде дават повече пари, ако твоя пост е пръв или в първите.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Ако някой плаща за такива неща, значи е голям идиот и си хвърля парите на вятъра. В тукашната секция за политика освен пишещите вътре, никой друг не чете мненията. Същата работа е и с новинарските сайтове. Само троловете, дето висят вътре си четат един на друг коментарите. Като влязат в новинарски сайт обикновените хора гледат само новините, а във форумите четат единствено специализираните теми. За други неща се харчат партийните пари, ама "спецове" като madseason, изникнали от нищото, едва ли са чували за тях, камо ли да знаят как се прави професионална политическа пропаганда.
 
От: Re: Раздел Политика трябва да се затвори...

До колкото съм запознат г-н кутев плаща по 32 стотинки/пост в раздел политика в тоя форум. Има форуми където постовете са по 10, 14, 20 стотинки, но тук цената е добра.
Так пак си става въпрос за бизнес де.

Toва с 30-те и няколко стотинки откъде си го измисли? Имал си информация, тая информация си я заври отзад. За манипулация на обществени нагласи от тук присъстващите биха се навили само да менажират подобна кампания, само ще те светна, че такива постове обикновенно се правят от нови акаунти. Имал си информация ти, стига сте си съчинявали пълни простотии, че и точни стотинки даваш. Покажи ми един човек, който е платен от тоя форум. Имам съмнения само за математика, понеже тоя не го знам откъде се появи, в другите раздели не пише и т.н.. Другите, които защитават бойко са просто глупаци, и тифо който е ДЕ-СЕ-ЕБАР. Кутев на кой плаща бе? На мен ли? Аз съм тук в тоя форум от 2007 година и имам 6000 поста, дали ще пиша според теб платени публикации и то от тоя акаунт? Кой да е платен а? Платени тук няма, май не си виждал истински платени постове, ако искаш да ти покажа такива в други форуми, че да не се излагаш като кифладжия тук с такива глупави неща, които казваш.
 
Re: От: Re: Раздел Политика трябва да се затвори...

За манипулация на обществени нагласи от тук присъстващите биха се навили само да менажират подобна кампания, само ще те светна, че такива постове обикновенно се правят от нови акаунти. Имал си информация ти, стига сте си съчинявали пълни простотии, че и точни стотинки даваш. Покажи ми един човек, който е платен от тоя форум. .

+1 бях си позволил да забравя колко сме добри тук :) събрали сме само леко нарцистични принцове и принцеси в добрия смисъл на думата :) ... Ако някой ме пита ДА бих се справил да менажирам таква кампания и екипа който да я изпълнява :) Даже смятам че ще се справя по добре от тези на който плащат сега :clap: смятам че във форума има още хора който биха се справили :clap:
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Моето предложените към админите (дано да е градивно по някакъв начин): виждам, че май половината искат, а другите не искат да го има този раздел. Решението е чисто техонолигично според мен.

Защо не се направи опция за това да се блокирва и разблокирва раздела от всеки потребител. Така който не иска да му излизат повечето без стойностните теми от раздела, да не му се появяват.

Какво мислят другите а ?
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Че, форума политика си е разделен от доста време не виждам някой който не го интересуват темите там защо въобще влиза там и после казва, че му пречели. Който иска да си говори за политика си влиза в секцията политика, а който не иска да си гледа другите части от форума. Темата няма какво да се обсъжда всичко си е отделено и няма какво да се говори за това. Преди като не беше отделено в какво ново беше пълно с политически теми и точно щото им пречеха на другите хора админите го направиха да си е отделно.

Моето предложените към админите (дано да е градивно по някакъв начин): виждам, че май половината искат, а другите не искат да го има този раздел. Решението е чисто техонолигично според мен.

Защо не се направи опция за това да се блокирва и разблокирва раздела от всеки потребител. Така който не иска да му излизат повечето без стойностните теми от раздела, да не му се появяват.

Какво мислят другите а ?
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Че, форума политика си е разделен от доста време не виждам някой който не го интересуват темите там защо въобще влиза там и после казва, че му пречели. Който иска да си говори за политика си влиза в секцията политика, а който не иска да си гледа другите части от форума. Темата няма какво да се обсъжда всичко си е отделено и няма какво да се говори за това. Преди като не беше отделено в какво ново беше пълно с политически теми и точно щото им пречеха на другите хора админите го направиха да си е отделно.

В "New post" като се влезе там излизат теми от раздела политика. (някой път са доста, което е достадно за тези които искат да намерят полезната информация във форума).
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Политиката според мен няма място тук. Ако някой ден се откажа от този форум ще е заради политическите изказвания тук. Чесно казано си почивам на това място, но темите за политика са изключително затормозяващи и най вече нямат нищо общо с главната тема на форума.
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Моето предложените към админите (дано да е градивно по някакъв начин): виждам, че май половината искат, а другите не искат да го има този раздел. Решението е чисто техонолигично според мен.

Защо не се направи опция за това да се блокирва и разблокирва раздела от всеки потребител. Така който не иска да му излизат повечето без стойностните теми от раздела, да не му се появяват.

Какво мислят другите а ?

Аз съм ЗА. Ако не може да се махне поне да се ограничи за тези които искат. Супер изнервящо е!
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Това, че погрешно ползвате форума не означава, че трябва да се премахне този раздел. New Post, е точно от както раздел политика беше отделен. ;)

В "New post" като се влезе там излизат теми от раздела политика. (някой път са доста, което е достадно за тези които искат да намерят полезната информация във форума).
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Това, че погрешно ползвате форума не означава, че трябва да се премахне този раздел. New Post, е точно от както раздел политика беше отделен. ;)

Но раздел Политика излиза в New Post. Явно това е политика на собствениците на сайта, но мисля, че от това ще загубят. Явно някой си плаща за това.
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

И как го измисли това? Мисля, че точно и определено казах как беше преди и много интересно защо ползвате New posts при толкова голям бутон какво ново.

Явно някой си плаща за това.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Абе форума не е мои. Правете каквото си знаете!
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Някой друг да ми говори за селяния, да приема, но мазен чалгаджия по потник и с акордеон... не ти ли се струва страно?
и айде да не ми говориш простотии по вечеря, жалък си ти че караш предимно на чикии откакто се помниш и се чудиш с кой пръст да си бръкнеш в аспуха, за да го чувстваш по непознат и агресивен. Що не помолиш ти някой близък твой роднина да се смили над теб и да ти помогне активно в ровенето, а се занимаваш с моите? Или майка ти пак те пита дали съм и пратил поздрави?

на хората поне пари им дават, а ти се чекнеш за материал, извратеняк.
Ей не оставаш длъжен:) Обаче споменаваш майките и разни други роднини, значи правилно съм използвал думата ''селяндур''. Само не разбрах това с акордеона ни в клин ни в ръкав:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе