Раздел Политика трябва да се затвори...

Бихте ли се справили да менажирате кампания за манипулация на обществените нагласи?

  • Да

    Votes: 5 45.5%
  • Не

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Статус
Not open for further replies.

waldes

Well-Known Member
Раздел Политика трябва да се затвори...
Форъмът започва да прилича на скапан развъдник на политически безделници, хранещи се един с друг с безпочвени постове, некасаещи съществото на самия ''таргериран форум'', който е създаден да се дискутират доходи от интернет бизнес. Разбирам че това донякъде е забавно, но ако желаете да се забавлявате с политическата обстановка в страната, то може да се обърнете към форумите калдата, инвестор и другите могознайковци..мисля, че тук аз, а и много от колегите членуват, пишат и четат само защото се очаква да се дискутират теми по темата на форума.
Последно време каво чета - кво ще правим с мангалите, президента бил педал, боко бил откраднал кинти и т.н...Ами мен кво ме касае това, аз ако искам да чета такива теми, то ще си купя вестник или ще си пустна ТВ..
Хайде у лево, нищо интересно в последно време няма във форума като инфо, от което може да се изкара пари..
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Ей баси и политическото мнение
На него не му харесвало и айде да направим лоби и да затворим една секция от Форума
Че кой те е избрал тебе за фОрумен представител:mrgreen:
Democracy
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Хайде у лево...

Уж и на теб не ти харесва секцията на политиката, ама призоваваш за политика? Хайде у лево... ми че те левите сега са на власт... !
Явно даже и ти не симпатизираш на Бойко, на десните, иначе щеше да кажеш "хайде у десно...".
 
а и раздел политика не излиа при използван на бутона какво ново http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post&exclude=56



форума не може да мине без въобще без политически теми а като са в офтопика (повечето теми са преместени от там в полититката) ще ги виждаш винаги така имаш избор да преглеждаш само какво ново а не с new posts и въобще няма да виждаш че има такива теми :) изолирани са само до тези който се интересуват
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Не разбирам защо се интересуваш от това какво пишат другите? Някой кара ли те да четеш - не.

продължавай да си пишеш в Има ли алкохолни петна във форума?
Чак сега загрях защо качествените юсъри се отдрупнаха малко от форума.
Не очаквах да повторя поста на Harkon, но тук вече са солиден дифицит личностите, които имат нещо над първосигнална система, демек - ''Форумни олигофрени'':)
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Чак сега загрях защо качествените юсъри се отдрупнаха малко от форума.
Не очаквах да повторя поста на Harkon, но тук вече са солиден дифицит личностите, които имат нещо над първосигнална система, демек - ''Форумни олигофрени'':)
Стига си се жалвал, ве :mrgreen:
Оплачи се на арменския поп:wink:
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

waldes, хубаво ми напомни за този раздел, че отдавна не съм го поглеждал. Ще ми е много интересно какво е натворено там в мое отсъствие.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

waldes, хубаво ми напомни за този раздел, че отдавна не съм го поглеждал. Ще ми е много интересно какво е натворено там в мое отсъствие.

Е, има нова тенденция. След като многостраничните квалификации кой е по-голямо говедо омръзнаха (никой не си признава, че е най-голямото говедо, а и да си признае - веднага ще го оспорят!), вече се оформят музикални дуети. :lol:

Винаги съм подозирал, че предимството на десния не кефи waldes. Какво да се прави, живеем в лява страна. :(
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Aго ко нямаше, щеше да има 10 теми - да се трият темите в off topic свързани с политиката.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Преди да се направи този раздел имаше от дъжд на вятър тема за политика
Aго ко нямаше, щеше да има 10 теми - да се трият темите в off topic свързани с политиката.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Че това е чара на всеки един форум. Бегетата всички разбираме толкова много от политика. Тя е част от живота ни и всякакъв игнор по темата си е чиста обида :D

Колкото до полезните теми, трябва да свикваме, че инфото по отношение на правенето на пари онлайн ще намалява драстично (каквато е и тенденцията в момента) Нали не очакваш при тази стегнация някой ей така фор фрии да шерва успешните практики? Еле па и в публичен форум - тва се чете от вся и всьо :wink: Все едно две пицарии една до друга, и готвача от едната да ходи да споделя с готвача на другата, какво точно слага в пиците си, че са толкова вкусни :)
По скоро очаквам партенки, каквито всъщност често се метат тук :twisted:
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Раздел Политика трябва да се затвори...
Форъмът започва да прилича на скапан развъдник на политически безделници, хранещи се един с друг с безпочвени постове, некасаещи съществото на самия ''таргериран форум'', който е създаден да се дискутират доходи от интернет бизнес.

Аз мисля, че не само в този форуми, ами и в всички останали форуми трябва да се забрани да се говори за политика. Те всички са профилирани, едните за Offroad, другите за електроника, третите за майстори...
Та, к'во разбира някакъв офроудер от политика, карай си джипа там и си траи... или някакъв фаянсаджия, бояджия, елетротехник, дърводелец...
И не само това, не само в форумите, трябва да се забрани, даже да се мисли за политика... Само като дойдат избори, отиваш гласуваш и забравяш за политиката... Толкова работа има, бизнес, за предприемачество трабва да се мисли, тръгнали за политика да ми говорят...
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Подкрепям напълно чалгара!
Форум политика пречи.
Всякакви политически изказвания трябва да се подсичат в зародиш!

Преди месец с нов профил за 5 дни получих 10 рейтинга, от тях 90% ми бяха дадени по политически причини - ПРИ ТОВА ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЙТИНГИ.

Ви пикая на рейтинга аз даден ми заради политическите ми предпочитания. нали е ит форум за бизнес и предприемачество,
Честно ви казвам, взех да се чудя дали не си затварят очите заради заплащане админите.
Едно време осирахме темите със сспам, сега се осират тройно повече с политически спам...

Яд ме е да чета толкова глупости на едно място баси, по-добре вече стана в бгмама :)
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Аз откогато не излиза в "Какво ново" даже и не съм се сетил за този раздел.

Освен хората да се изпокарат там, друго положително и бизнес ориентирано не се случва. Няколко политически шамани размахват плакати и знамена и се лее политическа помия в несвяст.
Сигурно има трафик от тази категория, а и се вдига времето прекарано във форума..., така че не очаквайте да изчезне.
 
От: От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Подкрепям напълно чалгара!
Ф/QUOTE]
Жалък си, можеш да си подкрепиш родата в това отношение, но по моя милост можеш да си завреш селяндуркото мнение в хамалския си задник:) Амин и бихме помогнали с интелектуални напътсвия, ако това е належащо:)
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

До колкото съм запознат г-н кутев плаща по 32 стотинки/пост в раздел политика в тоя форум. Има форуми където постовете са по 10, 14, 20 стотинки, но тук цената е добра.
Так пак си става въпрос за бизнес де.
 
От: Раздел Политика трябва да се затвори...

Аз съм почитател на Ансамбъл "Филип Кутев", но не съм платен :mrgreen:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе