Разменям SMS за $ в PayPal

От: Разменям SMS за $ в PayPal

По груби сметки от СМС за 2,40лв получателя взима зорлем 1лв как мислиш дали някой ще ти прати 1,5 долара в ПП
По добре да беше написал че ти трябва спешно дарение и шанса щеше да ти е по голям
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

1-во друг акаунт нямам
2-ро съм момиче и
3-то аз си плащам 2.40лв., пък това колко получава съответния човек от тази сума не ме интересува изобщо. Не съм просякиня, че да искам дарения, така че.. ПО ТЕМАТА, МОЛЯ!
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

този смс може да се използва за някой сайт където се иска абонамент за нещо и може да се плати със смс
а не да праща във ваш акаунт (напр в мобио) и вие да търсите печалба ...
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Не разбрах каква е точно мега-сделката? Ти изпращаш SMS на някой номер, а срещу това искаш $1.5 в твоя Пейпал?
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Не разбрах каква е точно мега-сделката? Ти изпращаш SMS на някой номер, а срещу това искаш $1.5 в твоя Пейпал?

Не бе, момиченцето има $1.50 в на тати пейпал акаунта и цъка лейди популар, където иска да си купи нови жартиери за куклата. Бедата е там, че не и се чака, пък ако вземе на мама телефона и пусне смс, ще видят какво става в разписката и кошмар.
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Не бе, момиченцето има $1.50 в на тати пейпал акаунта и цъка лейди популар, където иска да си купи нови жартиери за куклата. Бедата е там, че не и се чака, пък ако вземе на мама телефона и пусне смс, ще видят какво става в разписката и кошмар.
Ти малоумен ли си или да? Точно обратното на това, което си написал искам. Трябват ми в PayPal, за да купя един домейн, който задължително се плаща с пари от там. И ако на 18-годишните казваш "момиченца", то на мен недей! Ааа, да. Не мога да взема "на мама телефона", защото е в Испания. И последно: разписката ми е електронна и си я гледам само аз.
Нещо друго имаш ли да пишеш? Ако да - нека е по темата!
-----------------------------------------------
Ехх, простолюдие... Само nortrant схвана за какво става на въпрос.
 
Последно редактирано:
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Разменям SMS за 2.40лв. за 1.50$ в PP.

От този SMS от 2.40:
1. 0.40 ст. отиват при Симеон Дянков.
2. В повечето случаи от остатъка от 2 лева провайдера взима поне 95 стотинки
3. За този към когото се изпраща този SMS остава 1.05 лв
Хайде сега се замисли...

И да наричаш хората във форума 'простолюдие' не е най-добрия начин да те приемат в общността.
 
От: От: Разменям SMS за $ в PayPal

Ти малоумен ли си или да? Точно обратното на това, което си написал искам. Трябват ми в PayPal, за да купя един домейн, който задължително се плаща с пари от там. И ако на 18-годишните казваш "момиченца", то на мен недей! Ааа, да. Не мога да взема "на мама телефона", защото е в Испания. И последно: разписката ми е електронна и си я гледам само аз.
Нещо друго имаш ли да пишеш? Ако да - нека е по темата!
-----------------------------------------------
Ехх, простолюдие... Само nortrant схвана за какво става на въпрос.

ДОБРЕ БЕ, АЙДЕ КАТО СИ ТОЛКОВА ОТВОРЕНА ДА ТИ ГО НАПИША ПО ТЕМАТА КРАТКО И ЯСНО:

ЕДИН СМС ОТ 2.40 НОСИ НА СОБСТВЕНИКА 0.80ЛВ, КОЕТО САМО ПО СЕБЕ СИ ЗНАЧИ, ЧЕ НИКОЙ НЯМА ДА РАЗМЕНИ 80 СТИНКИ ЗА ДОЛАР И 50. КАКТО ТИ КАЗАХА ДА БЕШЕ ПОМОЛИЛА ЩЯХ ДА ТИ КУПЯ ЕДИН ДОМЕЙН ЗА 2 ЛВ.

БАХТИ НАГЛАТА СИ, ЧЕСТНО!
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Fozzy, тихо там!
Spy, ти видял ли си какво е написал nortrant? Май не.. А и не искам съвети как да се държа, за да ме приемат в общността, и то точно в тази общност.
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Тоесто момичето ще ви прати смс , вие ще и пратите paypal кинти. Под "прати смс" разбирайте някой вип абонамент за 2.40 от някой сайт - било то за регистрация, теглене на нещо, абонамент, вип акаунт и т.н. .
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Fozzy, тихо там!
Spy, ти видял ли си какво е написал nortrant? Май не.. А и не искам съвети как да се държа, за да ме приемат в общността, и то точно в тази общност.

Да, видял съм. Ако беше пуснала тема "Искам да си купя един домейн и ми трябват пари в Пейпал" вече някой от нас щеше да ти е помогнал.
И като не искаш да бъдеш в "точно тази общност", добър ти път. Такива като теб доста да минали и заминали...

Весели празници на всички. Време е да се изнасям към празничната трапеза...
 
От: Разменям SMS за $ в PayPal

Добре де разбирайте темата: трябват и пари за домейн, може да плати с смс.
 

Горе