Размяна на линкове, банери

Daemon

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Разменям линкове и банери в този сайт www.milchevi.com

*Като влезнет в сайта от ляво изкача едни прозорец, ще направя същия от дясно и в него ще слагам банери и ликове! Не съм го направил още защото незнам дали някой ще иска да се разменим реклама! Веднага щом някой ми предложи оферта, ще сложа прозореца!!!

Ето и прояч!

http://www.tyxo.bg/?48357 :)

Моля без излишни мнения, пишете само ако имате предложение!
 
От: Размяна на линкове, банери

Имаш ЛС oт мен : )
 
От: Размяна на линкове, банери

Проявявам интерес, ти обаче имаш ли изготвен банер, който да сложа в мой сайт?
 
От: Размяна на линкове, банери

Daemon погледнах ти сайта.Добра идея за музикалния фон,но намали го малко и направи по-набиващ се на очи бутон за спирането му :wink:
 
От: Размяна на линкове, банери

На всички ще ви отговоря когато направя място за банери до една седмица
Аз проста питах дали има интерас и щом има до седмица ще напрвя место за банери!
 
От: Размяна на линкове, банери

Погледни и този сайт за строителство ggconstruct.com ако те интересува съм съгласен за месец - два...
 
От: От: Размяна на линкове, банери

stroej.com 1 месец безплатна размяна на банери ?!

Това е моят сайт...аз също търся подобен сайт за размяна на линкове или банери за месец-два...Аз също работя на територията на Пловдив...
 
От: Размяна на линкове, банери

Първо да се извиня, че пиша в тази тема отговор на друг колега от форума, но нямам явно достатъчно мнения за ЛС. miraco ако можеш пиши ми на e-mail адреса ми (виж го в сайта, че не мога даже да го постна тук), за да се разберем. Поздрави
 
От: Размяна на линкове, банери

Не съм получил мейл... на nov_sait[at]abv[dot]bg ли го прати ? Да не си го пратил на чарси мейла, където е?

До автора на темата - има ли вече място за размяна на банери ?
 
От: Размяна на линкове, банери

Искам отново да кажа, че ми изникна малко работа и нямам време да сложа място за банери в сайта, мисля че до седмица ще се одвобода и ще направя!

А ето и къде мисля да ги сложа!
http://prikachi.com/files/1200563A.png
 

Горе